Zelená míle (1999)

Jen velice zřídka se stane ,aby takle dlouhej film neměl nudný části a dokázal diváka upoutat od pvrní do poslední minuty.A já si ten film fakt užil,když vezmu na vědomí,co tam předvádí panové Hanks a Michael Clarke Duncan,tak to nejde ohodnotit jinak než za 5.Luxusní film.

Ghost Rider (2007) odpad!

Tak to neeeeee!Jak hluboko mohl pan Johnson a Cage kesnout, že splodili takový to zmetek. TPFUJ

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Tak nějak jinej seriál! Jediný, proč nedávám za 5* je to že se tam skoro každá postava mnohokrát chovala zcela iracionálně a to mě v daných okamžicích dost štvalo, jinak je to ale skvělá práce. Tleskám za posledních 10 minut celého seriálu, kdy byl ukončen životní příběh všech hlavních postav v pozadí s výbornou muzikou. Poslední scena při smrti claire jako 102 letý ženy se zakalenýma očima pod fotkou jejího manžela z mládí mě vzala hodně za srdce. všechno jednou končí

Přátelé (1994) (seriál)

Pro mě nejlepší z nejlepších.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Tak nějak jinej seriál. Cyhtí a nepustí asi proto jsem dal prvních dvanáct dílů na jeden zátah do brzkých ranních hodin.

Vzpomínka na Titány (2000)

Sport,rasismus, dobře zahrané a ještě k tomu dle sktečného příběhu, co víc si přát.