Pokémon (1997) (seriál) odpad!

Keby tie príšerky medzi sebou súložili bolo by to aspoň trochu zaujímavé................

Policejní akademie (1997) (seriál) odpad!

Na rozdiel od pôvodného prvého filmu veľmi trápny odvar a stokrát prevarené hlášky, ktoré nezaujmú.

Dexterova laboratoř (1996) (seriál)

Výrazy: "praštené, pošahané" to nevystihujú celkom dobre. Je to vlastne normálny kreslený seriál.....aj vás už určite niekedy napadlo pri sledovaní animáku:"čo keby teraz upiekol setrinho macíka v mikrovlnke?" nemajte strach, to sa tu deje stále.:-)

Likvidátor (1996)

Scéna s lietadlom je bezkonkurenčná!

Sedmé nebe (1996) (seriál) odpad!

Tento seriál je taký sladký..................až mi z neho zvieralo riť! Len debilní ľudia mohli niečo takéto vymyslieť, keby tam bola aspoň poriadna kefovačka, ale v tomto "kresťanskom, rodinnom" potrate takéto rúhanie nehrozí. Priznávam videl som asi zo desať častí len z tých nových a najviac ma srali tí príšerne predabovaní malý poškrabkovia, ktorí vyzerajú ako dementní, hovoria ako dementní! Vraj tu hrala aj Jessica Biel.....................Tvorcov by som dal rituálne obesiť, bodnúť dýkou pod rebro, upáliť a vystaviť pod Washingtonovým pamätníkom!!!! Na výstrahu!!!!