Absolon (2003)

Pro Lamberta jsem měl vždycky slabost. A pro béčkový (céčkový) filmy taky.

Absurdistán (2006)

Úvodní opening je opravdu vynikající, pohled na téma jak to dopadne s lidstvem, když při rozmnožování přečíslí blbci ty inteligentnější jedince :-D

Ad Astra (2019)

Minimalistický projev emocí, který je podtrhnutý vizuální stránkou. Pro fanoušky filmů alá Blade Runner je tento snímek přijatelnou jednohubkou. Filozofický rozměr u Blade Runnera byl však daleko podsaditější a jeho vizuální stránka barvitější. V žádném případě se však nejedná o zklamání. Nutno dodat, že spousta scén je postavena na bázi retrospektivní filmařiny. Dost často jsem měl u snímku pocit, že tu či onu scénu jsem už někde viděl v jiném filmu a jiném kabátu. Snímku ale nelze upřít jeho kvality. Je cítit, že byl vytvářen s láskou k žánru. Pro Brada Pitta byl rok 2019 velmi úspěšný. Ve filmu Tenkrát v Hollywoodu hrál v podstatě jednu ze svých běžných hereckých poloh, tady jsem však viděl naprosto jiný projev. Někdy po dvaceti minutách sledování jsem si uvědomil, že tato role by perfektně sedla Ryanu Goslingovi. Z nové generace herců se jedná o naprostého mistra minimalistického projevu. Při pár úderných pohybech obličejem vyjádří pocity, které by Nicolas Cage vyjadřoval 10 větami a virtuózně by u toho máchal rukama a kulil očima. Každopádně Brad to utáhnul dobře. 75%

Adios Django (1966)

Přiživení na pravém Djangovi, je to ale ještě obstojná přiživovačka :-) 60%

Agent bez minulosti (2002)

Postava tak skvělá jako Bourne tu chyběla.Mam pocit ,že James Bond a Ethan Hunt by se měli klanit.

Akta X (1993) (seriál)

Svého času můj nejoblíbenější a nejkultovnější seriál :-)

Americké psycho (2000)

Nemohu si pomoci, Bale je prostě sympaťák :-D

Americký sniper (2014)

Clint se s tím nemaže, asi chtěl na stará kolena ukázat Ridleymu Scottovi, jak se to dělá :-) 80%