Fotři jsou lotři (2010)

Zasmál jsem se přesně jednou a to až skoro na konci, ale nenudil jsem se. Jebalovi jsou značka, která ještě chvíli asi fungovat bude, každopádně mi to přišlo výživnější než dvojka, ve které se poprvé objevilo duo Straisand-Hoffman. Ti dva mi tu totiž přijdou jak pěst na voko.

Arachnia: Nestvůry útočí (2003) odpad!

Nejde dát něco horšího než je odpad ještě? Tohle totiž ani není sranda, všechny podobně laděná béčka, která jsem dosud hodnotil jsem právě strašně urazil...

Gulliverovy cesty (2010)

Nic extra, asi jsem čekal moc. I přes slušné obsazení i scénář, který je sice infantilní, ale platný pro dnešní kinematografii, se nějak nepodařilo z nápadu vycucat potřebnou šťávu. Hvězdy dolů i za sice zábavnou, ovšem extrémně krátkou pasáž v zemi obrů.

Puppet Master: Axis of Evil (2010)

Pro sérii Puppet master mám slabost, proto alespoň jedna *. Jinak by to byl odpad jako vyšitý, ani ta nová loutka nestojí za moc.

Kniha krve (2009)

Točit to Barker tak je to hardcore, už sám ten námět je vpořádku. Jenže to Barker netočil a tak je to jen průměrný horor, který má sice výbornou atmosféru a napětí (i zopár lekanců bylo), ovšem zapadá mezi ostatní podobné kousky. Na druhou stranu na Harrisona dobrý. Plus má také Barkerův dvorní herec Bradley.

Mamut (2006) (TV film)

Mamut je fakt otřesnej, jak se už od Coxe očekává, ale chvílema je to aspoň sranda, což se od Coxe očekávat nedá

Záhadná neznámá (2007)

Asi by to bývalo mohlo být dobré, ale styl vyprávění je zmatený a po chvíli začne poněkud nudit. Ani slovo proti rozervanému Lambertovi, ten jako zahrál výborně

Havran (1963)

Luxusní kulisy, jak už je u Cormana zvykem, parádní atmosféra a Nicholson jako absolutní cucák. Dohromady celkem příjemná komedie, do stehen se řezat nebudete, ale jako odlehčení večera výborné.