Rocky (1976)

Boxerské filmy a ságy mě neberou, uznávám, že Stallone kolem filmu vytvořil kult a uznávám čtvrtou část s Dragem, jako asi kde kdo. Ale huhlavý a nehorázně tupý Rocky mě ani přes jeho vítězné finiše nedostal a NEDOSTANE!

Inferno (1999) odpad!

Ne. Ne.. Ne! Ne a prostě ne, to hraničilo s ubohostí.

Dožeň, co se dá! (1999)

Tak to už je klasika, absurdní komedie s vtipným námětem, myslím, že to je jeden z těch kousků, na který když narazíte na TV pustíte ovladač a uvelebíte se...

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Jak jsem už někde psal - X-meni mě nedostali, nebaví mě, nejsou pro mě zajímaví. Jedna * za ten létající most - toť vše

Smrtelné zlo 2 (1987)

Ač skoro kompletně stejné jako jednička, jeví se mi dvojka Evil Dead tak nějak lepší.

Armáda temnot (1992)

K vysokému hodnocení asi nejvtipnější části série přispívá také fakt, že jsem jej dlouhou dobu nemohl sehnat na žádném nosiči. Pěkné završení trilogie

Spider-Man (2002)

Hodnotím zpětně dle dojmů. A ty byly po prvním shlédnutí Spider-Mana silné.

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

Nenechte se vysmát, že by toto byl akční film, nebo thriller. Jistě pravděpodobně má něco společného s původním seriálem, ale je to takovááááá nuda.

Pavouci (2000) odpad!

Dlouho jsem se u béčka tak nenasmál, ale tady to byla opravdu fraška. Většinou mám pro tvůrce pochopení a snažím se jim nekřivdit, ale tohle je špatné od hlavy po paty. Báječné triky, zbraně z molitanu a nakoupené zřejmě v hračkářství, nepřekonatelně špatné herecké výkony, absence scénáře a režiséra na place - klobouk dolů to je bomba. A kdo viděl trailer už se nemusí obtěžovat ztrácet čas s celým snímkem - vše je totiž v upoutávce od počátku až po závěr.