Hon (2012)

Verdikt: Koukám na tebe Kláro už několik dní, nejsem ňákej ten chlápek, jsem solidní. Pro tebe piju jak Dán, jenom já jsem ten tvůj vysněný pán...

Život v jednom dni (2011)

Verdikt: Co jiného by mělo být za plný počet, než život.

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Verdikt: Zatím shlédnuté 4 díly, 5. mě teprve čeká na disku, ale zatím je to konzistentní sranda, lehce úchylácká a lehce sexy. EDIT po první sérii: PLAY. PARTY. REPLAY. Kapitán týmu kandiduje na seriálovou postavu roku.

Avatar (2009)

Verdikt: Nečtěte tyhle zbytečné komentáře a mazejte do kina na 3D verzi! HNED! Jedním slovem: M A G I C K É.

Liga snů (2009) (seriál)

Verdikt: Parta kámošů se chystá na nový ročník fantasy fotbalu (amerického -> NFL). Mezi nimi plastický chirurg s mezerou mezi zuby jako vrata, ze kterého mají ostatní akorát prdel; týpek, se kterým po porodu božského dítěte nespí manželka v podobě Nadine Velasquez (Catalina z My name is Earl); tragéd a zároveň commish celé ligy, kterému fantasy strategii tvoří manželka; fešák, který se rozchází s manželkou a tmelem celé party je zhulený píchač Taco v podání Jona Lajoie (youtube him), který absolutně neví vo co gou. Chlapské trable, do kterých se motají ženské, děti, ulítlé songy, hulení pubického ochlupení a samozřejmě fantasy fotbal. Spíše než ke Californication (vůbec!) a Big Bang Theory bych to přirovnal k mužské verzi Sexu ve městě :-) Ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=zuVsLR_2GX0

The Tonight Show with Conan O'Brien (2009) (pořad)

Verdikt: Conan se přestěhoval do LA, kde v Tonight Show nahradil po 18 letech nesmrtelného Jaye Lena, jehož byl zároveň posledním hostem. A má nejlepší Tonight/Late Night Show, která se nyní vysílá. Irský zrzek z Bostonského předměstí je totiž sakra vtipný a ze svých hostů vytáhne vždy to nejlepší. EDIT 22.1.2010: Dnes Conan odvysílal svou poslední Tonight Show, po 7 měsících a 145 epizodách mu vedení NBC dalo ''nabídku'', která se neodmítá a místo něj se do vysílacího času vrací Jay Leno. Conan nesmí dalších 6 měsíců hostovat novou show, takže se máme těšit na Andy Richter Show se sidekickem v podání Conana :-) I'm With COCO.

9 to 5: Days in Porn (2008)

Verdikt: Výborný dokument s podmanivým hudebním podkladem o světě pornografického průmyslu - O sexu, o snech, o lásce, o penězích, profese...se kterou smířit nejde se - formou vyprávění 13 osobností. Doporučuji.

Durham County (2007) (seriál)

Verdikt: V CR jsem zrejme prvni divak tohoto serialu, coz je velka skoda. Uz uvodni podmaniva znelka dava tusit, ze Vas ceka neco neobycejneho. Tohle zamotane klubko vztahu mezi obyvateli kanadskeho Durhamu, zijicimi pod vlivem vsudypritomnych stozaru vysokeho napeti, stoji opravdu za shlednuti. EDIT: Druha rada serialu vytahla me celkove hodnoceni na uplny vrchol.

Synecdoche, New York (2008)

Verdikt: Podstata filmu je v něčem jiném než v tom, co Vám celou dobu běží před očima. Po prvním shlédnutí jsem však nezjistil v čem...

Karamazovi (2008)

Verdikt: Nejlepší český film (nejen) posledních let.