Pokoj v duši (2009)

tento film dokazuje, že slovenská kinematografie ještě neřekla poslední slovo, slušné drama muži, který se vrátí z vězení a zjistí že nic není takové jaké bylo předtím než ho zavřeli stojí za vidění

Transformers: Pomsta poražených (2009)

podle mého názoru lepší efekty než v jedničce bay ukázal svoje mistrovství, megan fox svoje úžasné křivky, labeouf velkou odvahu takže nemám skoro co vytknout pane bayi jen tak dál

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

dobrý film, ve kterém se john travolta vrátil ke svým nejlepším rolím co jsou role zločinců, grázlů a podobně, takže už jen kvůli tomu stojí film za zkouknutí pěknou zábavu, dávám 4 hvězdy

Život je boj (2009)

I když jsem od tohoto filmu moc nečekal, příjemně překvapil, téma, které není moc vidět dobře vybraná lokalita pro film se slušnými herci si zaslouží 4 hvězdy stojí za zkouknutí

Sólista (2009)

super film Jamie Foxx je pro mě pan herec opět prokázal svoje nesporné kvality tentokrát v podobě duševně nemocného muže, jehož jedinou láskou je hudba a hra kontrabas velice zdatně mu sekunduje jako vždy svůj Robert Downey,Jr, film podle skutečné údalosti musí potěšit každého dávám 5 hvězd především za herecké výkony

Dokaž to! (2008)

docela slušná hudba, pěkná Mary Winstead, už proto stojí tento film zkouknout

Poslední dům nalevo (2009)

masakr jak má být, chladnokrevní zabijáci se schovají před bouřkou v domě, ve kterém je čeká něco co si vrahové ani vrahové nedokáží představit, co dokáže pomsta

Pařba ve Vegas (2009)

parádní oddechovka, jediný večírek může ze života udělat naprostou katastrofu, o to větší když se jedná bachelor party, parádní road trip, který pobaví každého, kdo miluje komedie, budete se smát jak nikdy

Mluv (2004)

Tenhle film mě absolutně dostal nemám co bych k tomu víc dodal, prostě dokonalé, herecký koncert Kirsten Stewart, vynikající zápletka jasných 5 hvězdiček

Milenci (2008)

Od tohoto filmu jsem čekal víc už jen díky obsazení ale bohužel jsem nedostal to jsem si přál ale na druhou stranu mám rád phoenixe i gwyneth takže doufám že se příště poučí a pustí do lepšího projektu