Polibek draka (2001)

Slušnej příběh o zradě, přátelství, sentimentu a nakopanejch zadcích několika slizkejch záporáků + jako bonus dva týpci podobní ejčpímu ze Scooteru.

Gladiátor (2000)

Podobný osud co potkal správnýho chlapa jako v Muži v ohni. Ale ten mne dostal víc.

Quantum of Solace (2008)

Kdžy film skončil, připadalo mi, že šlo snad o nějaký předfilm. Akce se nikdy pořádně nerozjela a to finále? Nic moc, chtělo to něco mnohem víc kulervoucnějšího, a tim myslím po celý film, nejen na konci. Zajímaví záporáci. Na víc než tři to ale nemá. Jinak z hlediska filmového to bylo dobrý.

Zlaté oko (1995)

Perfektní záporák Seana Beana a slušně zlí rusové zvedají prvního Brosnanova Bonda z bahna průměru. Jen škoda nevýrazné bond girl.

Jeden svět nestačí (1999)

Nejnudnější z nových Bondů. Jediné čemu lze dát plus je sem tam fajn akce a Christmas Jones. JInak unylý a nezajímavý děj bez špetky napětí.

Batman: Dead End (2003)

Ze začátku to působilo dost směšně, jakoby se snad mělo jednat o parodii. Pak to s příchodem Jokera trochu "zvážnělo" a když tam přišel Vetřelec s Predátorem začalo to být zajímavé. Škoda, že Predátor je opět vykreslen jako nemehlo (zlatý Predátor 1). Batmanův oblek je taky k smíchu. Amatéřina, ale vcelku slušně udělaná a se zajíamvým nápadem. Škoda že je to na ní vidět. Kdyby to bylo delší až do konce, dal bych i víc bodů.

Let Fénixe (2004)

Ani ten Hugh Laurie to nezachraňuje.

The Silent City (2006)

Trochu to město připomíná běloruský Pripjať. Když jsem tento film viděl na festivalu fantazie, připadal mi jako trailer do nějakého filmu. To, že to je film sám o sobě mně dost zklamalo.

Unbroken (2003)

Rachel nejenže je krásná, ale když dostane šanci tak i dobře hraje.

Výkupné (1996)

Výborný Gary Sinise! Kdo by do něj řekl, že za pár let se zase stane policejtem v Kriminálce New York :-)