Pekelná ženská (2001)

Přehnaná snaha o vtip. Ale když to vezmu kolem a kolem, něco do sebe to mělo. V poslední době si vůbec všímám, že do filmů obsazujou plno holek s šíleně pěknejma nohama :-))

Ztroskotaná láska (2005)

Zas tak zlý to nebylo, jen mně klasicky naštval předvídatelný happy end. Průměr, nízké hodnocení si myslím tenhle film tolik nezaslouží.

Hráči (2003)

Podobně jako v Pirátech 3 se tam zrazuje kde kdo, ale vesměs jde o docela pohodovej film, takže za tři. Navíc Stuart Townsend dokazuje že umí hrát i jiné role než sexistické playboye pro mladé upírky.

Zelená míle (1999)

Nevím proč, ale tyhle filmy co jsou v top ten mně zrovna moc nechytaj. A stejně tak Zelená míle. Dobře natočený, člověk se nenudí, ale jako něco extra to tedy nevidím. Pro mně trochu lepší průměr.

Spalovač mrtvol (1968)

Zas tak geniální mi to nepřišlo. Vizuálně zajímavé, monology Rudolfa Hrušínského taktéž, ale tolik se mi to zas nelíbilo.

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Souhlas s DJ Obelixem a ScarPoulem. Stejně jako u Ztraceného světa, ani tady nechápu tak nízké hodnocení. že by opravdu byli současní diváci natolik zhýčkaní? Těžko říct proč tomuto seriálu dává tolik lidí tak nízké hodnocení. Objektivně by to bylo klasicky za tři, ale scénářem, dějem, charakterem postav a dialogy to rozhodně nemá na nic nižšího. Takový Tak jde čas nebo Rosalinda apod. si odpad! zaslouží už z principu, ale tohle je příjemný, milý seriál s dobrými postavami, pěknými hlavními herečkami (Cleo je něco jako prototyp bohyně, pro mně:-) a hlavně skvělým dabingem. Lewis jako hlavní mužská postava je pohodář a hláškuje o 106, místy o 107. A holky? O těch snad mluvit nemusím ;-) Druhá série si zachovala kvalitu první. Navíc nesklouzla k sentimentálním a otevřeným sexuálním scénám. Víc než pusu tady neuvidíte. A to dělá tenhle seriál perlou mezi dnešníma seriálama přecpanýma sexem a..sexem. Jinými slovy na H2O mi nešahejte:-)

Lilja (2002)

Pár postřehů...nedávno jsem zkouknul film Klass, a teď hned Lilju a co nezjišťuju. Oba dva filmy se natáčely v Estonsku. No to je ale odporná země! Respektive ty předměstí. Samozřejmě že na předměstí Košic to nemá, ale stejně...to je fakt peklo. Ale zpátky k filmu. Jakožto fanoušek Rammsteinů, Tatu a Alphaville oceňuji vybranou hudbu. Syrový, krutý a především smutný příběh mladé holky mně vždycky dokáže nejen dostat do kolen, ale taky pekelně nasrat. Realita všedních dnů mi nedává spát, když člověk vidí co se děje (zfilmované dle skutečné události, a nejen jedné řekl bych). Smrt kuplířům! Po filmové stránce nemám co vytknout. Stejně tak po stránce dějové. Oksana Akinshina jako hlavní herečka je skvělá. Ještě malý dodatek...jak to, že tenhle film není mezi nejlepšími dvěma stovkami? Alespoň že má těch 80%. Zaslouží si je.

Zkažená mládež (2007)

Autentické, velice autentické. Během sledování filmu jsem si říkal, že tihle mamrdi by zasloužili hodně pomalou smrt. Ale dnes není středověk a ne všechno se může stát jako v Hostelu. Chtěl jsem dát filmu 5 hvězdiček, ale připadalo mi, že učitelé (ředitelku počítám) se chovali ne zrovna přirozeně, stejně tak lidi ve třídě. Thea? To musela být vážně blbka, nechat se strhnout davem...klasika, prostě ovce následující pastýře, největšího retarda s nahoněnym egem. To samý platí o zbytku třídy. Ale taková je bohužel realita, přiznejme si to. Už jsem si myslel, že nikdo neřekne "jste debilové", ale spasení po hodině konečně přišlo. Jestli se tohle opravdu stalo jak hlásali na začátku filmu, no tak začínám mít vážnou obavu o tom, v čem vyrůstáme. Filmové překlepy á la mám osm kulek ale vystřelim jich deset jsou irelevantní, důležitý je motiv satisfakce. Do TOP 200 mi tenhle film docela zapadá. Rozhodně bych ho promítal na základkách a na gymplech/středních školách jako odstrašující příklad. Fuj, takhle už sem nebyl dlouho nasranej na škodolibí nahoněný egomastiče. Rott in hell ! ! !

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Ta okolní příroda to vždycky zachrání...i když tohle bylo o hvězdu horší než jednička. Kdyby tak Kaspian a Petr tolik nepřehrávali...ale to je jen jeden výčet z x dalších.

Lovci duchů (2005) (seriál)

1. série: Ne zrovna originální nápad, ale dobře provedené. Nebudu srovnávat s Akty X, protože tam jde spíš o mimozemšťany, tady jde o tajemné síly odehrávající se na zemi. Zajímaví hlavní herci a pěkné kočandy v epizodních rolích. Příběhy bývají vesměs napínavé, mnohé z nich šlapají na paty hororovému žánru. Kvalitní seriál, který naštěstí sleduju v angličtině (dabing mu může srážet body dolů), ale kterému chybí do úplné dokonalosti ještě něco navíc. První série se slušně rozjela, uvidíme co bude dál. Prozatím 75%