Ostrov (2005)

..a pul hvezdicky. Jeden z horsich Michaelu Bayu, ale presto se mi celkem libil. Skvela hudba Steva Jablonskyho.

Kašlu na lásku (2003)

Vtipne, skvele zahrane a vizualne naprosto dokonale!

Hlídač mrtvých (1997)

Velmi dobre! Muj oblibenec Ewan McGregor rozjizdi karieru :)

Vlajky našich otců (2006)

Nejradsi bych rekl to, co u Iwo Jimy - "Verim, ze takhle nejak to bylo". Jenom to tady vic nez u Dopisu z Iwo Jimy drhne (asi tak o jednu * ).. Spojeni obou filmu je rozhodne zajimave, ale opravdovy prinos atmosfere filmu ma toto spojeni vsehovsudy jednou ("vylodeni").

Marley a já (2008)

Lehce nadprumerna komedie s dobrymi herci a snesitelnym scenarem. Velke plus za 2 Volva v hlavni rodine :oD Co myslite, kdo by mel hrat v ceske verzi - potencialni adaptaci knizky "Robin" od Zdeny Frybove? :)

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Nadherna vizualni stranka je u Michela Gondryho standardem, stejne jako kvalitni scenar Charlieho Kaufmana. Jim Carey v dalsi z roli, kde dokazuje jak skvely herec je. A Kate Winslet proste zeru.. :)

Choking Hazard (2004)

Mel jsem moznost zucastnit se priprav i samotneho nataceni.. "Neni to spatny" je ale mirne zklamani, vzhledem k tomu jak originalni a vtipny je puvodni scenar Stepana Koprivy..

Postal (2007)

Misty vazne zabavna crazy komedie/parodie, nektere vtipky vynikajici.. Myslim, ze o moc lepe atmosfera Postalu (hry) vystihnout a natocit nesla.. Povedl se vyber Zacka Warda do hl.role.. 7/10