Můj život s nomády (2015) (seriál)

Maximálně autentické a neskutečné že v téhle době ještě nkdo takový existuje.

Shazam! (2019)

Pro mě jasně vede deadpool a to se bráním marvelu. Sem tam cukne koutek, ale že bych si natrhl bránici se říct nedá

Soukromé očko (2016) (seriál)

příjemná blbina.. patřím ke generaci která ,,Brandonovi 90210" odpustí asi cokoliv :) bývalá hokejka co by soukromé očko a občas se i zasměju, vtipný scénář - ideální na usnutí. Co jiného čekat

Siréna (2018) (seriál)

Děs a bída. Konečně svěží vítr v tématech seriálů. Prvni díl super. A pak to začlo. Hlavní postavy se tváří kolem dvaceti let - totální trdla co běhají po městě, scénář nula, cokoliv se může pokazit se vždy pokazí... závěr druhé série už byl utrpení.

Experiment Philadelphia (2012) (TV film)

film (jedná se již o remake) který vychází z teorie (dle mě značně konspirační) pouze podrývá údajnou teorii. Pominu-li že USA dělala tajný výzkum atd... tak tak jak je napsán scénář filmu a co vše tam nesedí (neschopný sheriff, volání přítelkyni do bistra místo národní gardě atd.. ) mi vede k myšlence ztracených 85ti minut života. Totální nepřesnosti, nic co by i vzdáleně připomínalo fyzikální zákony... fakt hrůza

The Fourth Phase (2016)

neskutečné záběry. GoPro, RedBull a jiní... tedy opravdu kvalitní technika. Zůstal jsem přibitý u televize celou dobu.... moc chválím. Také se mi líbí enviromentální cítění které je z filmu vidět.

Vikingové (2013) (seriál)

Oceňuji svereskou mytologii v seriálu která je poměrně přesná (Odin, Thor, Walhala atd.. ) námět mi přišel trochu nudnější. Krásná výprava a exteriéry. Určitě pro mne lepší než např. Tudorovci ačkolivěk od stejného autora. Kontrast křesťanského světa a severských božstev je také zajímavý. Koukni na to Beru :)

Mistr iluze (2018) (seriál)

Pořád mi to přijde jako Mentalista. Někdo kdo je daleko nad věcí vždy vše vyřeší. Zde bych řekl že alespoň místy je vysvětleno jak některé základní triky kouzelníci dělají. Jinak se mi u toho poměrně dost často klížilo oko.

Černobyl (2019) (seriál)

Určitě nejlépe zvládnutý dokumentárně hraný počit co jsem kdy viděl. HBO na to má peníze. Craig Mazin na to měl čas (příprava scénáře trvala 4 roky) a pro mě guru jaderné fyziky (Dagmar Drábová) o seriálu a přesných situacích mluvila velice pochvalně. Každý učitel fyziky by toto měl pustit svým žákům.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Rovnou upozorňuji že jsem celý seriál prvně viděl až po jeho kompletním odvysílání. Podlehl jsem několika letému tlaku a jal se. Osobně mám problém, tolik seriálů s fantazy tématikou jsem neviděl (nepočítám zaklínače, celovečerní filmy atd). Nemohu to úplně srovnat. Docela se mi to líbilo, snažil jsem se nepodléhat masáži která seriál glorifikovala do nebezských výšin (vždy pak člověk očekává něco co ho vystřelí z křesla a vždy to nepřijde). Nedychtil jsem po dalším dílu jako např. u Breaking bead, walking dead atd. Proto zde už přišlo první zastavení. Na mě to spíš více působilo jako středověký Dallas (kdo se s kým kde jak za zády tamtoho domluví, na co přijdou, co stejně nebude platit, protože někdo se domluvil jinak a to se řeší pro mě až moc sérií) no a sem tam nějaká ta bitka. Pravda, od konce páté série přibylo bojůvek. Samotný závěr seriálu mne trochu zklamal (ale zase nic kvůli čemu bych si rval vlasy). Ano čekal jsem že Zrozená za bouře bude královna všeho. Že mr. Snow nedopadne tak že se vrátí úplně dobrovolně tam kam se chodí do vyhnanství, že chlapec vystrčen v prvním díle z okna nebude ve finále největší Všehomír, ale nějak mi to nechávalo klidným, stejně jako více méně celý seriál. Tedy tři hvězdičky.