Afrikou na pionýru (2019)

Marek Slobodník je nezmar. Srovnávat ho s Přibáněm nejde. S Markem kamkoli na světě a ze snímku je to patrné. Krásný cestoprskoletopis od bratrů zo Slovenska. Díky za něj a také za nádherné záběry.

Zrádci (2020) (seriál)

o zvrácenosti a nedokonalosti jinak zajímavého námětu mluví už jen ta šílená úvodní scéna každého dílu s klasickou hudbou. Téměř nezvladatelné. Plus mínus o ničem bez hodnoty.

Divoké historky (2014)

Krásná práce, něco jiného než hollywood. Když už to dál nemůže gradovat - graduje to..

Přes prsty (2019)

Produkce tv nova. Čerstvá pěna na hladině bizáru komerční šumpy.

Le Mans '66 (2019)

Nádherná podívaná, trochu srovnávám s Rush, protože s Niki Laudou jsem se uměl lépe ztotožnit. o Shelbym jsem žádné znalosti vlastně neměl za co tomuhle filmu moc děkuji. Perfektně natočené, opět mám pocit že se vrátili 50let včase aby to mohli natočit. Klobouček dole a tleskám.

Vlastníci (2019)

vtipná komedie přecházející do tuhého dramatu. Vše se odehrává v jedné místnosti, ale nenudíl jsem se ani chvilku. Vystavěné na scénáři. Herecký koncert. Kdo byl na schůzi SVJ tak se v tom najde.

Poslední aristokratka (2019)

Na to jak obyčejné komedie Jiří Vejdělek točí to svým způsobem šlo. Nic jsem neočekával a nic jsem tedy nedostal. TVNova 20:00 v sobotu, asi takhle si to umím představit.

Národní třída (2019)

A takoví mezi námi žijí. Snad na to v Německu nikdo nekouká. :)

Parazit (2019)

líbilo se mi, díky zemi původu úplně jinak pojaté zpracování. To je ale pro mě asi vše. Fajn oskar za zahraniční film, ale za co další čtyři? Sociální komedie kde není žádná postava jasným tahounem děje a i když rodinka je místy nadprůměrně vynalézavá, neumí zvládnout poměrně jednoduchou situaci.