Lucifer (2016) (seriál)

Spravené podľa šablóny - Mentalista či Monk, úplne nezáživná a nudná kriminálka. Len miesto Monka tu je iný policajný konzultant - Satan, ktorý svoju satanskosť prezentuje len občasnou hnusnou grimasou, ktorú sem-tam na niekoho zlého hodí. Absolútna nuda, priehršť nesympatických hercov k tomu. A toto, že je satan? V porovnaní s diablom zo Supernatural je toto naozaj len čistý priteplený sráč, ktorý zaujme možno 16-ročné tínedžerky. Vrelo neodporúčam, strata času.

Divocí koně (2015) (seriál) odpad!

Slovenskí seriáloví tvorcovia opäť raz nesklamali. Overený sračkovský model šlape naplno aj v tejto televíznej žumpe. Máme tu jednu honosnú rodinu, je úplne jedno či riešia víno, kone, či dáke tupé drevárstvo, stále je to o tom istom. Objavujú sa tu hriechy minulosti a je tu niekto, kto chce honosnú rodinu potopiť. Až taká je Slovač tupá? Netočili by stále tú istú stupiditu dookola, len vždy v inom šate, keby sa nenájde dostatočný počet idiotov, čo si to pravidelne zapnú. Pridrbanejší, na Slovensku obohratejší scenár snáď už ani nemôže byť. Koľko fantázie na napísanie tohto asi trebalo? O hereckých výkonoch radšej nejdem ani hlbšie hovoriť. Kadejakí dedinskí ochotníci by to lepšie zahrali. Nuž zhrnem to asi tak - pokiaľ sa radi kukáte na Modré z neba (či teraz V siedmom nebi), pokiaľ ste volili Fica a pokiaľ vaše IQ nepresahuje hranicu 90 ( ak spĺňate prvé dva body, tak zaručene aj ten tretí), tak je tento seriál ideálny pre vás a budete ho úplne hltať a milovať. Ak do svätej trojky nespadáte, nekukajte to.

Poslední království (2015) (seriál)

Žiadne nesympatické postavy s buzerantskými hipster účesmi a debilnými vedľajšími zápletkami ako to bolo u Vikingov. Len čistá akčná zábava so super background hudbou.

Špión (2015) odpad!

Len dve slová mám k tomu - trápna sračka.

Babovřesky 2 (2014) odpad!

Kedy konečne Česi zakotvia do svojej ústavy zákaz točiť filmy Troškovi, ale všeobecne všetkým filmárom z tej zemi?? Sak to je maximálny blivajs a ohrozenie duševného zdravia každému na svete, kto sa k tomu nedajbože náhodou dostane. Vydržal som ani nie polhodinu, chcel som tomu dať šancu, vážne. Ale je to sračka biblických rozmerov.

Cizinka (2014) (seriál)

Je to na tri hviezdy ale jedna navyše pre skvelé prostredie. Ono by to ani to prostredie pre štvrtú hviezdu nepotrebovalo, keby to nebolo silene vyslovene prepchaté soft porn scénami pre ženy. Je zrejmé, že za scenárom stojí nejaká 90 kilová zakomplexované stará dievka, ktorá môže čerpať len a len z porna určeného pre takéto stratené typy. Veľmi to škodí seriálu, ktorý by bez toho mohol byť niekde úplne inde. Tvorcovia by si mali brať príklad od kolegov z Veľkej Británie, ktorí stoja za seriálom Poldark - bez trapošín, len silný príbeh.

Interview (2014) odpad!

Proti tejto primitívnosti mala Severná Kórea nejaké výhrady? Prečo? Šak tam nebolo nič proti nim, len Američania tu ukázali svoju úroveň, ukázali čo je USA za debilnú krajinu. Normálni ľudia totiž takúto trápnosť natočiť proste nemôžu. ODPAD!

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Nikdy som nebol fanúšik seriálov z lekárskeho prostredia. Ani len slávny House ma nikdy neohúril. Ale tento seriál ma niečo do seba. Postavy sa perfektné, príbeh zaujímavý, všetko tam šlape ako má. A tá hudba! Dobový seriál odohrávajúci sa v roku 1900 a do toho dokonalá chladná až mrazivá elektro hudba akoby z iného sveta. Skvelé!

Kredenc (2014) (pořad) odpad!

Ak je váš život dokonalý, nikdy nerobíte chyby a žiadnu trápnu chvíľku ste nikdy nezažili, a zo zvedavosti ju chcete zažiť, toto je práve pre vás! Pri tejto televíznej sračke máte garanciu, že sa budete cítiť trápne ako pes, len preto, že sa na to pozeráte. Klasická "vtipná" slovenská zostavička vám navyše prinesie poriadne grc pocity, čiže ak máte žalúdočné ťažkosti a chcete úľavu, toto vám vyčistí váš systém. Prosíííííííííím zastavte už niekto týchto akože komediantov, aby ďalej už nepáchali genocídu na intelekte nášho národa a poberte im kamery. Ďakujem!!!

Kukátko (2014) (pořad) odpad!

Ja jednoducho neviem pochopiť, že prečo vôbec dá nejaká TV stanica priestor pre Dangla aby sa realizoval. Už z primitívnej Partičky mi bolo vyslovene zle. Skončila a človek sa potešil, že nechutný smiech Dangla a jeho tupé vtipy (na ktorých sa smeje len on sám a ešte zopár individuií, ktorí si nepotrpia na kvalitný humor) zmiznú navždy z obrazoviek. NO NIE! Prišla táto idiotina! Ja som na tom nič vtipné nevidel, bolo to vyslovene trápne, ja sám som sa až trápne cítil, že som sa na to kukal. Ľudom, ktorí toto pozerajú a páči sa im to odporúčam jediné - prosím vysaďte LSD! Apom sa mi len utvrdilo, že slovenské TV stanice a asi celkovo TV sa pozerať neoplatí.