• Krátkometrážní

Magie kouzla zbavená (1997) (TV film)

Val Valentino měl koule, že něco takového se rozhodl natočit. Většina kouzel se zdá být nepochopitelná, ale jak začne kouzelník vše vysvětlovat tak to vypadá tak lehce.

Stop (2001) (pořad)

Škoda, že se tenhle krátký pořad nevysílá více a na všech stanicích. I ty dvě minuty musí člověka aspoň trošku poučit.

Cvoci v akci (2007) (pořad)

Trapná parodie Brainiac. A hlavní dvojice je neuvěřitelně nesympatická.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Ze začátku mi to přišlo zábavné, ale po pár dílech jsem si uvědomil jak je tenhle pořad trapný. Je neuvěřitelné co pro pár dolarů je člověk schopný sežrat.

Krotitelé dluhů (2009) (pořad)

Konečně trošku netradiční reality show na českých stanicích. Když jsem viděl některé díly tak jsem nevěřil svým očím jak jsou někteří lidé hloupý a zadluží se třeba na dvě generace. Takový poradce by se hodil do většiny českých rodin.

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Sportovní zpravodajství kterému se Nova nebo Prima ani nepřiblížila. Největší rozdíl byl v moderátorech a hlavně v obsahu. Na nově celý sportovní víkend okomentovali za 3 minuty.

Magie kouzla zbavená 2 (1998) (TV film)

Kouzla se zdají nemožné, ale přitom je vše tak jednoduché.

Francouzská spojka II (1975)

Druhý díl Francouzské spojky se mi líbil trošku více než první díl. Gene Hackman v roli fízla je opět dokonalý a udržel si laťku z prvního dílu. Hlavně scény kdy se Doyle léčil se závislosti na drogách byli dobře natočené.

Kid (1921)

Film je starý 90 let a i po téhle době člověka rozesměje. Brilantně natočená komedie o dvou chudých lidech. Sociální filmy pak Chaplin točil i po úspěšném Kidovi.