Barbar Conan (2011)

děj filmu? ...jdem někam - zmydlíme o se dá - jdem dál - zase kydlíme - zase jdem - zase kydlíme... a takhle asi 400x - do toho se přidá uvřískaná hrdinka, a průšvih je na světě (komu ještě vadilo její vřískání?) jo, málem bych zapomněl - závěrečné conanovo odcválání na coníkovi...

Zdrojový kód (2011)

tenhle film asi způsobí ještě mnoho diskusí... a to je dobře - je dobrej

Sucker Punch (2011)

vizuální epika (perfektní podívaná, která délkou zevšední) nahuštěná do bojových kung-fu po sobě jdoucích videoklipů provázaných kratičkým příběhem? když mně tam ten příběh (a scénář) chybí - 35%

Antikrist (2009)

film tak těžký a vizuální, že ho nelze vidět jen jednou. ALE!!! Film tak těžký a vizuální, že ho člověk dokáže vidět víc než jednou????

Sociální síť (2010)

asi jsem jeden z mála (možná jediný), který z tohohle filmu nepadá na zadek. - facebook hýbe světem - kdo není na fejsu není kůl - a dál ??? je to o tom jak fejs vznikl - BRILANTNĚ natočeno - režie velmi kvalitní - herci a jejich výběr kvalitní, ...ALE! jen se žvaní a žvaní (inu, co bych chtěl u konverzační komedie) - a žvaní se velmi rychle (viz první scéna) - v zajímavostech k tomuto filmu jsem se dočetl, že "se film musel vejít do 99minut!" - hmmm... ps. je tu někdo, kromě mne, kdo tomu dal méně než 4-hvězdy????

Zombieland (2009)

tenhle film přijde (neurazí a ani nenadchne), a odejde - je asi kůůůůl - ale, slovy klasika, nuuuuuda....ta 2-há hvězda je za woodyho

Řetězová zpráva (2010) odpad!

přikláním se k názoru většiny osob , co tuto zhovadilost zhlédla,. nevim podle čeho pan rejža točil, ale aspoň víme na co koukáˇ(viděl SAW, VříSKOT, PULSE,HOSTEL) pak to nějak splácal dokupy, vložil flashbacky, a HEUREKA! "dílo" je hotovo - jen škoda, že to je taková zhůvěřilost

Hon na čarodějnice (2011)

souhlas s POMO-em - "Podstatne menší prúser, než človek očakával " - exteriery středověké a bezútěšné (špica), logika a dialogy kostrbaté (např. "všude pobíhají volně ovce a koně. To tu nejsou žádní lidé? kdyby byla aspoň slepice..." - rozhovor našich hrdinů unavených a hladových), závěr B-éčkovitý.. 55%