Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Horor
  • Akční
  • Animovaný

Recenze (2 145)

plakát

MasterChef Česko 5 (2021) (pořad) 

Čtvrtá řada byla, řekl bych, o fous lepší, se zajímavějšími soutěžícími. Zde prostě chyběla bestie Pavlína a sympaťák typu Romana. Ale pořád to byla dobrá kuchařská show s dobrou porotou a zajímavými kuchařskými počiny.

plakát

Souboj na talíři (2021) (pořad) 

Toto se "triu z Mastechefa" příliš nepovedlo. Kuchařské souboje OK, ale ten trapný vtip a přehrávání je hrozné.

plakát

DVTV (2014) (pořad) 

"Talk show" na úrovni.

plakát

The Big Bang Theory: Unaired Pilot (2006) (TV film) 

Rozhodně je zajímavé vidět, jak to taky mohlo vypadat. A taky si říct, že je klika, že to tak nedopadlo. I když těžko říct, zda by se druhá Penny nestala také tou ikonickou postavou tohoto seriálu. Zřejmě neee.

plakát

Teorie velkého třesku: Rozloučení (2019) (TV film) 

Pro mě je TBBT nejoblíbenějším komediálním počinem vůbec, takže jsem si toho ohlédnutí za seriálem bezpochyby užil.

plakát

Hitlerovi muži (1996) (seriál) 

Další skvělý dokument z období druhé světové, který se zaměřuje v každé z 12 epizod na jednoho zloducha, Adolfova kumpána. Některé postavičky jsou samozřejmě zajímavější než jiné. Rozhodně stojí za zhlédnutí pokud si chcete udělat určitý přehled o těch "nejdůležitějších".

plakát

Vzestup a pád NSDAP (2014) (seriál) 

Takové dokumenty mě prostě baví, moc dobře zpracováno (jak výklad, tak hrané scény). Průběh druhé světové a dokumenty o ní jsou dobře známé, tady se podíváme detailněji pod pokličku méně vyhledávanému tématu, ale o to více zajímavému.

plakát

Stepující stonožka (1977) 

Průměrná komedie na vděčné francouzské téma - okupovaná Francie. Oproti jiným kouskům na podobné téma (Sedmá rota či Velký flám) je to výrazně slabší. Ale určitě nemůžu říct, že by se nejednalo o pohodovou oddychovku. 60%