Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný

Recenze (2 118)

Je s námi konec? (2016)

Leo do toho jde po hlavě, ale nemůžu úplně říct, že by mě forma nějak více dostala. Že lidstvo ničí planetu, je jasné - bohužel pro ni je lidstvo tím nejhorším, co ji mohlo potkat. My můžeme doufat, že tu ještě nějakou dobu budeme moct pobýt, rozhodně tu nebudeme navěky. Je jen na nás, jestli dokážeme tuto dobu co nejvíce prodloužit. Vzhledem k demenci lidstva to bude velmi složité...

plakát

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Slabší než samotný seriál, ale i tak je fajn, že přišel nějaký bonus. Stará dobrá partička nabídne ještě jedno malé představení, ale bohužel už to není úplně ono (na poměry seriálu). 70%

plakát

Okresní přebor (2010) (TV seriál)

Skvělý seriál se super postavami a humorem. Pro znalce reálií je to ještě o stupeň větší zážitek. 90%

plakát

Kukačky (2021) (TV seriál)

Velmi dobrý a poutavý seriál na silné téma, dobře odehraný. Na české poměry opravdu nadprůměr. 80%

plakát

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Zdařilý dokument s velkou výpovědní hodnotou. Ale nemůžu se zbavit dojmu, že samotné zpracování bylo trochu utahané.

plakát

Čtvrtá hvězda (2014) (TV seriál)

Pohodový seriál, který určitě pobaví. Dobře zahráno, povedené minipříběhy.

plakát

Sloboda pod nákladom (2016)

Nosiče musí v Tatrách obdivovat snad každý, kdo se s nimi potká například při cestě na Rysy. Každý si může roli takového nosiče vyzkoušet a odnést nahoru či dolů nějakou tu libovolně těžkou věcičku.

Yes Day (2021)

Ujetá trapná blbost bez humoru a děje. Možné zhlédnout s největším sebezapřením jen v přítomnosti dětí do 10 let.  20%

V síti (2020)

Bezpochyby to má velkou hodnotu, ale od samotného zpracování jsem čekal dle ohlasů víc.