Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný

Recenze (2 062)

plakát

Jedna noc (2016) (TV seriál)

Fajn kriminální příběh, sice to není na plnou palbu, chybí tomu lepší tempo, ale i tak se jedná o zajímavý počin a pěkná sonda, jak extrémní prostředí mění lidské charaktery.

plakát

Žraloci v pralese (2016) (TV film)

Proč si nedat jednou za čas dokument o žralocích, co si to štrádují řekama do pralesa. Námět rozhodně zajímavý, zpracování ucházející.

Český sen (2004)

Cože? Lidi jsou debilní a mají rádi slevy?

plakát

Řidič slečny Daisy (1989)

Je to pohodový film o lidských charakterech a sociálních interakcích s obstojným dějem, ale že by to byl kousek, který si zaslouží titul nejlepší film roku? Pochybuju... 70%

plakát

Kramerová versus Kramer (1979)

Čekal jsem více. Průměrné drama. Dříve možná honorované více, nicméně z dnešního pohledu se nejadná o nic převratného. Navíc ten závěr byl nějaký podivný, působilo to neukončeně. 65%

Slova (2012)

Dobré drama se zajímavým dějem. Film, který si relativně užíváte, ale zase tolik vám toho v hlavě z něho nezůstane. 70%

Ďábel nosí Pradu (2006)

Meryl Streep hraje mrchu opravdu skvěle. Film spíše pro ženy, nicméně zkouknout ho může i pánská část populace. Jestli si to někdy zopakuje, už není tak jisté. 55%

Otec rodiny (2000)

Fajnový film s dobrým námětem, který dokáže zaujmout. Sice to není nějaké pecka, která by vám zůstala v paměti, ale určitě to byla pohodová podívaná, nicméně trochu více natáhlá, kratší stopáž by tomu pomohla. 60%

plakát

MasterChef Česko 3 (2020) (TV pořad)

Velice solidní reality show ("soutěž") na to, že ji produjuje tragická Nova. Vcelku zajímavý soutěžící, moc dobrá porota a super vítěz. Takhle by to relativně šlo...

Složka 64 (2018)

Všechny 4 filmy této krimi série jsou si dost podobné. Po čase vám příběhy splývají, nicméně to neznamená, že by nebyly dobré. Právě naopak. Jedná se o velmi kvalitní kriminální příběhy, kterým dala základ knižní předloha. Filmové zpracování je syrově severské, ústřední dvojka charizmatická, nechybí napětí a nečekané zvaty. Mně osobně nejvíc nadchli Zabijáci (85%) a Složka 64 (80%), těsně za nimi jsou zbylé dva kousky Vzkaz v láhvi (70%) a Žena v kleci (70%).