Jump street 21 (2012)

Očekával jsem víc. Hill se sice hodně snaží, ale Tatum, já si nemůžu pomoct, prostě ho nemusím... Ať si hraje v romantických dramatech a romantických sr**kách, ok, ale do komedií tohohle typu podle mě opravdu nepatří.

Zlodějská partie (2009)

Freeman je jeden z mých oblíbenců, ale tentokrát to byl průměr. Ano, zápletka hezká, ale hudba nudná, herecké výkony nudné, hlášky žádné a atmosféra nulová. I tak to ale na 3 hvězdy (50 %) stačí.

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Nadherny film, ktery vzdy potesi. Tomas Holy je neprekonatelny. Predstavte si Home Alone s nim v hlavni roli :-)

Princ a pruďas (2011)

Nářez, nářez, nářez! Všechny druhy humoru v kruté palbě :) A prosím, nekritizujte herectví. Na tyto filmy se přece nedíváme kvůli oskarovým výkonům, ale pro kvalitní zábavu. Té jsem dostal požehnaně!

Fanoušci (2009)

Příjemná komedie, která potěší fanoušky Star Wars. Nic extra od toho nečekejte, ale zklamaní taky nebudete. Jsou tisíce horších komedií :)

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

Ano, je to už 20 let něco velkého. Fenomén. Pro mě to ale je naprostý opak toho, co mám rád. Např. na Simpsnech či Futuramě. Každý díl Pokemonu je naprosto stejný. Někam přijdeme, seznámíme se, vyměníme pokemony, přiletí Rakeťáci, porazíme Rakeťáky, odcháíme... Vražda originality příběhu a příšerná schematičnost.

Megamysl (2010)

Právě jsem objevil svůj nový oblíbený animák po Drakovi :) Dabing Willa Ferrella skvělý a celý příběh taktéž ;)

96 hodin (2008)

Naprosto úžasný akční film, kterému se žánrově vyrovná snad jen Bournova trilogie. Tak dokonale zpracované souboje jsem hodně dlouho neviděl a když je navíc hraje mistr jako Neeson, nemohlo to dopadnout nějak špatně. Jenže ono to dopadlo úžasně!

Batman začíná (2005)

Úchvatný úvod do Nolanovy trilogie, která se chopila komiksu jako žádný film předtím a špičkovou kvalitu si udržela až do konce. Skvělý výběr těch nejlepších možných herců, Zimmerova hudba, vybroušená atmosféra, balancování na pomezí komiksu a reality. Mám doma DVD kolekci trilogie a po zhlédnutí všech dokumentů z natáčení konečně nejen vím, že miluju Nolanovy filmy, ale už také mnohem víc chápu, proč. Ten člověk je génius a snad by položil život za to, aby se všechno točilo opravdově a aby ze sebe všichni zúčastnění vymačkali to nejlepší.

Noc v muzeu (2006)

Celkem sranda, ovšem celkem malá... Od Stillera bych čekal víc.