Sasulka3

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 11.10.2019  00:29
    Joker (2019)

Joaquin Phoenix by zaslouzil vsechny ceny, co existuji, protoze jeho vykon byl v mych ocich fenomenalni. Sezrala jsem mu uplne vsechno a chvilema jsem se jeho oci i bala. Co se tyce samotneho deje, tak jsem v rozpacich, film na me pusobil potmesile, az depresivne...Nic mene me dostala konecna faze deje, kdy Joker popisuje ,,PROC,,....A ruku na srdce....Je to odraz dnesni doby, coz je dost smutne. Vetsina lidi je vuci ostatnim lhostejna....Takze za tenhle vzkaz, tuhle stopu - kloboucek :)

• 10.10.2019  14:52

Mozna i dobry napad na parodii, ale bohuzel je rozdil mezi humorem a trapnym humorem.... :)

• 5.10.2019  00:37
    Spojenec (2006)

Uzasne od zacatku do konce....Skvele promysleny dej :)

• 4.10.2019  12:17

Hodne silny pribeh....z dnesni urychlene doby opravdu ze zivota... Skvele :)

• 25.9.2019  14:16
    Ovečky Boží (TV seriál) (2019)

Nevim, jaky byl zamer serialu...Ale za me hodne silny serial. Vira ze vsech uhlu - vira v zivot, vira v podnikani, vira v preziti bratra, vira v silu........ Konec me prekvapil, nechapu doted :)

• 22.9.2019  18:47

Za me dechberouci pribeh s necekanymi zvraty :)

• 12.9.2019  16:46

Za me hrozna blbost.....Od deje, pres herce, pres vsechno :)

• 8.9.2019  08:54

Skvela pointa deje...Neni nic hezciho, nez sebevedomy clovek. Bohuzel to vse bylo schovane, az za ponekud trapne ,,komedialni,, prvky s prehnanosti. Skoda, ze si s tim vice nepohrali, protoze prvotni myslenka je opravdu skvela :)

• 7.9.2019  20:16
    Krejzovi (TV seriál) (2018)

Asi jedna z mala, komu se serial libi :)....Libi se mi ta urcita nadsazka dennich starosti i radosti a k tomu jednotlive pribehy s vtipem a poucenim :) Jedine, co mi tam strasne chybi, tak puvodni pan Krejza (Postranecky :(....)

• 7.9.2019  20:10

Ackoliv mam rada hvezdne obsazeni, dej mi prisel nezajimavy a predvidatelny...Za me komedie ze slabsiho soudku :)

• 6.9.2019  18:59
    Lví král (2019)

Strasne jsem se bala, protoze jsem ocekavala hrozne srovnavani od klasiky....Ale bylo to opravdu moc pekne udelane, klobouk dolu nad tema, co vytvareli tu realitu, ktera z toho cirila :)

• 5.8.2019  20:03

Asi se to uplne neda srovnavat s ,,Rychle a zbesile,,... Co se tyce ale deje, tak se mi to moc libilo, ten film ma napad, drive, je to vtipne, napinave...vse, co ma mit dobry film.Vrele doporucuji :)

• 10.5.2019  20:55
    Odhalení (TV seriál) (2019)

Velice zajímavě udělaný seriál a klobouk dolů za herecké výkony hlavním představitelkám. Když jsem kdysi dávno viděla dokument ,,Maminka mrtvá a nejdražší,, přišel mi příběh opravdu k neuvěření a tak jsem se docela děsila seriálu... Nejsem ještě u konce, ale velice povedeně zpracované :)

• 9.5.2019  23:16
    Paddington 2 (2017)

Kupodivu se mi tento dil libil daleko vice, nez prvni... Sice mi to stale prijde jako hrozna blbost, ale melo to docela mily dej :)

• 15.3.2019  21:19

Tak za me bohuzel prumerna sladarna, ktera pro me postrada zajimavy dej. Alkoholicky zpevak potka zpivajici divku v baru, kdy se do sebe zamiluji, on ji proslavi....tecka. Pisnicky jsou nektere pekne, maji krasny text, pribehu dodavaji silu.... Pro me ovsem ztrata 2,5 hodiny zivota :)

• 8.11.2018  14:42

Ukazka dnesni doby, kdy povrchnost a odsouzeni lidi, kteri nezapadaji do skatulky, je bohuzel na prvnim miste... Nadherny film na zamysleni :)

• 25.10.2018  17:47

Jako spravna zenska, jsem si samozrejme nemohla nechat ujit trilogii knih. Kdyz se dostal film do kin, mela jsem sice pochyby, nic mene jsem byla zvedava, jaky asi bude, a tak jsem sla..... Cekala jsem, ze film nebude to, co knizka, ale netusila jsem, ze to bude az tak spatne. Film absolutne nezachytil zadny knizni dej, takze ta podstata knihy, ktera byla ze 70% myslenek Anny, tam samozrejme nebyla. Film byl za me o bohaci a lascivni slecne, ktera se zamiluje do zleho hocha.... Pro me bohuzel velike zklamani. (V kine jsem byla se sestrou a kamaradkou, ktere knihu necetly, a film se jim libil. Takze mozna vyhoda pro ty, co nectou :)..)

• 25.10.2018  17:34

Miluju a milovala jsem pohadky, hlavne ty stare - mely totiz napad a dej. Andel Pane je po dlouhe dobe konecne pohadka, ktera ten napad ma a stoji opravdu za to :) Humorna pohadka se skvelym Trojanem a Dvorakem, ktera nahodi Vanocni atmosferu i tem, kteri o to nestoji.

• 25.10.2018  17:29
    Horton (2008)

Kreslena pohadka.....ale pohadka, kde kdyz se clovek zamysli, tak to neni jen o ,,smitku,,. V dnesni dobe, kdy lidstvo je laxni ke vsemu a ke vsem, je v pohadce ukazano, ze by tomu tak byt nemelo... Samozrejme je to natocene pro deti, a dite v tom uvidi jen kreslene postavicky, ale vzdy jde o uhel pohledu.... A me Horton pripomina novodobou bajku, kdy si mame vzit z pribehu pouceni - davat pozor na okoli kolem sebe, pomahat a mit dobry pocit.

• 25.10.2018  17:20
    7 životů (2017)

Dlouho se mi netajil dech pri filmu. Cely film vas zene v mysleni, jak to dopadne, co se stalo, co se stane. Skvela Noomi Rapace 7x jinak, ktera dle meho, si za tuhle roli zaslouzi urcite oceneni. Co se filmu tyce, tak skvela myslenka, pekne natoceny film bez zbytecnych efektu (coz Americani radi). Na zacatku filmu me napadlo, ze je to moderni Adolf Hitler v zenskem tele :)

• 25.10.2018  17:02

Scifi vylozene nevyhledavam, ale musim se priznat, ze do tohoto filmu jsem zamilovala, a to nejen kvuli hlavnimu hrdinovi (ktery dle meho nazoru nejen dobre zpiva, ale odvadi dobrou praci i na platne), ale kvuli zamysleni nad samotnym dejem. Clovek se snazi udelat dobrou vec, zene se za tim, riskuje a nakonec se tim narusi cely system. A misto toho, aby vse dopadlo ,,happyendem,, .........zene vse do zahuby.

• 25.10.2018  16:51

Pribeh me asi uplne nenadchnul, mohl byt lehce propracovanejsi, ale krasne postavicky a zpivani to dohnaly k prumeru :)

• 25.10.2018  16:48

Prijemna, pohodova pohadka s vtipnymi stripky, kdy detem ukazat, jak vznikla tradice ,,Jeziska,,

• 25.10.2018  16:46
    Venom (2018)

Po tom, co se s ,,Marleovkama,, rozthl pytel a ja poctive chodim s pritelem, na co se jen da...tak ja z Venoma byla nadsena. Po dlouhe dobe neco noveho, jineho a originalniho (jinym zpusobem). Tak jak miluju Iron mana, tak miluju i Venoma, diky nadsazce a humoru, ktery ve filmu nechybi. K tomu skvely a nadherny Tom Hardy, takze co vice si prat :)

• 25.10.2018  16:41

Po dlouhe dobe skvela tuzemska komedie, kde si myslim, ze se musi v nejake situaci urcite kazdy poznat, jelikoz je to film ze zivota. Herecke poodani Polivkove a Hadka bylo bezkonkurencni. Radim mezi me oblibene komedie, ja film rozhodne doporucuji a jsem nadsena :)

• 25.10.2018  16:35
    Halloween (2018)

Byla jsem prekecana jit po deseti letech na horor :-D (Muj salek tento zanr neni) Za me prumerny horor s pribehem, coz ocenuji. Nektere sceny byly, jak uz to byva, prehnane, ale ty ,,lekaci,, sceny byly super. Hodne scen bylo predvidatelnych, takze jsem si uz zakryvala oci a usi :-D Necekala jsem, ze novinari budou zabiti hned v prvni linii, ale ze tam jako postavy, maji nejaky vyznam rozuzleni, ale ono ne :). Co se tyce Jamie, tak z ni jsem mela smisene pocity, jelikoz ji znam hlavne z komedialnich filmu (ale to je pouze muj boj). Normalne bych filmu dala tri hvezdy, ale jednu strhavam za zabiti ditete, protoze si myslim, ze tohle si scenarista mohl odpustit.

• 7.10.2018  20:35
    Krtek a Panda (TV seriál) (2016)

Jedna hvezdicka za nasrho krtecka... Musim uznat, ze je smutne, ze ho propujcili k necemu tak strasnem.... I kdyz jsem se snazila na to koukat nezaujate, tak i presto mi pribehy neprisly nicim zajimave....Takze bohuzel

• 25.4.2018  23:35
    Život (2017)

Z filmu mam hodne smisene pocity. Na jednu stranu velmi zajimava pointu, a na druhou stranu je to hrozna blbost. Jednu hvezdu davam hercum, za skvely herecky vykon a druhou hvezdu davam za zaver, ktery byl absolutne neocekavanym :)

• 19.3.2018  21:00
    Wakefield (2016)

Za me uprimne ztrata meho casu... Uz jsem si to rikala od ctvrtky filmu, ale stale jsem ocekavala, ze se ten film nejak rozjede, ze se stane cosi zavratneho... Krom toho, ze mi prislo bezcitne, nechat zit manzelku s detma v domneni, ze jejich drahy manzel a otec neni....tak nejake myslenky hlavniho predstavitele me neoslnily :)

• 15.3.2018  12:26
    Coco (2017)

Velice krasne zpracovana pohadka o lasce k rodine a sile cloveka si jit za svym snem.... Predevsim ocenuji to, ze pohadka je nepredvidatelna....cloveka samozrejme napadne, co by se mohla stat, ale ve finale je to uplne jinak.... Pekny napad, jak ukazat detem, ze na blizke, co nam odejdou, se nesmi zapomenout, a ze v srdci jsou stale s nama. Byla jsem opravdu dojata :)

<< předchozí 1 2 3