Město Ember (2008)

Líbívé dobrodružství, říznuté troškou fantazy a špetkou akce. Rébusy, mapky, tajemství a v žádném případě nuda.

Wrestler (2008)

Parádní film s jedním velkým, parádním hereckým výkonem navíc.

Sedm životů (2008)

Misku vah převážila na tři* skutečnost, že jsem se prakticky celý film až na speciální okamžiky docela nudil. Ano, Will Smith byl opět super, příběh byl dojemný, ale ty plytké scény mi celkový dojem dost pokazily. Štěstí na dosah je mnohem lepší.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Žádný poprask to teda nevyvolalo. Tuctový příběh na kterém mě mnohem víc než Reeves zaujal ten jeho ochranný Golem.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Originální povídání, které je má všechno co má pořádný příběh mít. Pro mě tedy za tři* plus jedná velká hvězda za masky. Protože to co maskéři prováděli z Pittem (hlavně jak ho omladili) bylo opravdu neuvěřitelné.

Zombies: Den-D přichází (2008)

Nezvyklý pohled na Menu Suvari hrdě bojujíce proti už tolikrát profláklým zombíkům. Tenhle žánr už asi nepřekvapí.

College Road Trip (2008)

Nene. Zase jedna zbytečná rádoby komedie, která ničím nezaujme.

Bathory (2008)

What? Tohleto je ten film propagovaný všudemožně, vynášený do nebes všemožnými aktéry, kteří ve finále způsobili na mých rtech jen nevěřící úsměv. Mocně nepovedený "velkofilm" jemuž dominují "strhující" bitvy alá Troškovy tzv. pohádky. Hnus!