Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Perfektní Leonardo DiCaprio a neméně dobrý Tom Hanks v komedii o geniálním podvodníkovi, který najde přítele ve svém pronásledovateli. Kdo z nás nechtěl být alespoň jednou v životě pilotem, nebo doktorem..

Kruh (2002)

Tajemná videokazeta přinese do týdne smrt tomu, kdo si ji pustí.Hm, hm, hm... Americká verze japonského horroru, která překvapivě překonává originál. Ale pro mě film na jedno podívání.

Velkej biják (2007) odpad!

Po celkem vtipné jedničce a dvojce (trojka mi ušla) jsem doufal, že tento díl ve mě snad probudí skrytého komedianta nebo co. Bohužel! Strašný shit.

Forrest Gump (1994)

Život je opravdu jako bonboniéra a nikdy nevíš co ochutnáš. Koho tento film nechytil za srdce, není asi normální.

Pláž (2000)

Paralelní svět! S láskou Francois. Dejte mi týden volna, prachy na cestu a jedu tam.

Vetřelci (1986)

Nechci být prorokem, ale nebýt Ripleyové, tak by na té planetě mariňáci nevydrželi ani těch sedmnáct hodin:). Opravdu excelentní kousek s dílny Jamese Camerona! Škoda jen, že se v našich TV nevysílala režisérská verze.

Matrix Reloaded (2003)

V pořadí druhý díl trilogie pokračuje přibližně tam, kde první díl před lety skončil. Neo má asi třicet hodin, aby zachránil Sion před útokem armády strojů.Na můj vkus příliš dlouhé a únavné akční scény a plno triviálních filozofických pouček včetně místy celkem odbyté počítačové animace(Neo vs agenti). Na celkovém dojmu je vidět, že jde jen o vynucený můstek mezi první a třetí částí. Jak hluboko králičí nora vede už přece dávno víme...

Zápisník jedné lásky (2004)

Romantické filmy nejsou zrovna moje hobby, ale Notebook... Na konci jen zamáčknout slzu a vrátit se zpět do reality.