(=LIFTY=)

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 13.4.2016  23:13
    The Boy (2016)

Asi jsem viděl příliš moc hororů na to, aby mě tahle hovadina nějakým způsobem vyděsila a nedej bože překvapila...

• 12.4.2016  02:08

Zihuatanejo je synonymem naděje. Vše důležité už bylo řečeno, i když se to slovy nedá popsat - musí se to prožít...

• 2.5.2013  07:44

Texaská hovadina s motorovou pilou...

• 1.1.2013  07:57
    Zabít tiše (2012)

Jako kdyby bratři Coenové natočili Podfu(c)k a občas jim přiskočil na pomoc Tarantino. Bohužel zrovna, když měli slabší chvilku. Každopádně doporučuji všem, kteří nemají v oblibě Raye Liottu.

• 22.12.2012  22:04
    Dredd (2012)

Mým nesplnitelným snem je vzít si drogu "Slow-Mo" a v klidu zestárnout u nějaké Snyderovky.

• 22.12.2012  21:24

Když už film začíná třemi pravidly, které mají dále určovat funkčnost paralelních světů, tak by to tak mělo fungovat i v průběhu filmu. Nefunguje a když v jedné části filmu začne kov z druhého světa hrdinovy propalovat kůži kvůli delšímu pobytu v opačném světě během krátké doby a na další cestě stihne hrdina přejet půlku města a ještě se dobře napít v kavárně, než se mu začnou zapalovat lýtka, tak vám to naruší zážitek z celého toho úžasného vizuálu. Mrzí mě to, ten film měl obrovský potenciál k tomu stát se neotřelým romantickým filmem. Takto je z něj jen krásně vypadající slátanina.

• 5.2.2011  17:31
    Mezi dvěma kapradinami (TV pořad) (2008)

Tak jiné, tak nekompromisní, tak skvělé!

• 5.2.2011  17:25
    Na doraz (2010)

Původně jsem byl přesvědčený o tom, že jde o tříhvězdičkovou jednohubku, ale když jsem se na druhý den díval znovu s přítelkyní, tak jsem se i na podruhé skvěle bavil.

• 22.1.2011  18:45
    127 hodin (2010)

Z mojí přítelkyně film vyždímal snad všechny slzy a já jsem měl chuť být podobným dobrodruhem, jakým byl Francův skvěle zahraný Aron Ralston. Musím si tento audiovizální zážitek užít v kině a pozorovat, jak se někteří diváci při onom vyvrcholení situace zakusují do sedaček a otáčí hlavy směrem od plátna. Oprávněně, protože to vůbec nebyl příjemný pohled. Pro mě nejlepší Boyle.

• 22.1.2011  18:29

Neviděl jsem původní snímek a ani to rozhodně nemám v plánu. Remake je téměř dvouhodinový(!) horor ze škatulky "rape and revenge" (na těch názvech hororových subžánrů je něco strašně špatně). Viděl jsem ve filmech hodně násilí páchaného na ženách, ale to, co provedla banda hovad hlavní hrdince, jsem neměl šanci sledovat bez přeskakování. Nechutná směsice samoúčelného násilí a odporného ponížení. Největší problém filmu je však v tom, že to, na co jsem se těšil nejvíc (vlastně to byl jediný důvod, proč jsem po něčem takovém sáhl) tedy pomsta, trvala všehovšudy dvacet pět minut. Stála sice za to, co se nápadů a hlášek hlavní hrdinky týče, ale rozhodně nestála za tu hodinu a půl sledování předchozího dění. Měl jsem se radši podívat na vybrané scény na youtube. Lepší než Poslední dům nalevo, ale slabší než Hory maji oči.

• 18.1.2011  21:15

To jediné, co snímku ubírá body, je fakt, že nebyl první. Pro mě je ale více zapamatovatelný, než původní švédský film, ze kterého už jsem si ani nemohl vzpomenout, jak vypadala hlavní dětská dvojce. Na dvojci Kodi Smit-McPhee (Cesta) a roztomilou Chloe Moretz (Kick-ass) nikdy nezapomenu. Navíc mi celkově po režisérské a hudební stránce přišla předělávka lepší. Reeves je talent a měl by ho využít v původním snímku.

• 9.1.2011  22:30

Po slabém Umění lhát je Ricky zase zpátky mezi vtipnými. Navíc si pro sebe napsal jednu z nejvtipnějších postav, jakou jsem za poslední dobu viděl. Škoda, že tam byl taťka tak málo. A to klišé mi vůbec nevadilo, když bylo podáváno s tak skvělým hereckým obsazenstvem.

• 26.12.2010  17:22

Shrek: Zvonec a vtipu a kouzlu konec...

• 26.12.2010  15:10

Neuvěřitelně silný snímek, jehož konec je tak dokonalý, že zadupe do země i jednu nejmenovanou lesbicky laděnou milostnou scénu, která je snem každého muže. A to je fakt co říct!

• 8.12.2010  21:39
    Město (2010)

Fandil jsem zločincům, upřímně jsem nenáviděl FBI.

• 5.12.2010  19:27

Hodinu se budeme seznamovat s postavama a pak je během dvaceti minut všechny zabijeme... No a taky pose*eme celý tajemný příběh jedničky... Nebýt dobrých mordů, tak je to ztracený čas. BTW shodou okolností jsem jedničku viděl včera a ta je MNOHEM lepší.

• 25.10.2010  21:15
    Kick-Ass (2010)

Kdyby mi při každé bitce nebo příležitosti někoho ochraňovat hrálo The Omen od Prodigy, tak by bylo rozhodně snadnější získat kuráž. Úžasný soundtrack + dokonale natočené akční scény = husí kůže a nutkání film vidět zas a znovu!

• 23.10.2010  14:35
    Predátor (1987)

Nejlepší Arnoldův film s nejlepším vesmírným zabijákem. Kultovní záležitost.

• 19.10.2010  21:10
    Red (2010)

"Střelila mě třikrát do hrudi a já věděl, že mě miluje. Jinak by mě střelila do hlavy." Konečně film, který sluší Bruce Willisovy. Ale hlavní hvězdou je tentokrát John Malkovich, který by měl dosta Oscara za nejlepší komediální výkon. Skvělé!

• 9.10.2010  19:26
    Donnie Darko (2001)

Jeden z mála filmů, kterým odpustím i to, že jsem je nepochopil, protože to rozhodně nebyl zabitý čas. Nádherně natočené, s úžasným hudebním podkresem a se sourozenci Gyllenhaalovými, kteří hrají sourozence i ve filmu.

• 8.10.2010  23:40
    Piraňa 3D (2010)

Aja je zpátky! Po malém zakopnutí v podobě Zrcadel se vrátil s epickým masakrem, které mu jdou nejvíc. Hromada nápadu, originálních scén a hodně věcí, které jsem vždy chtěl ve filmu vidět a čekal jsem na to, až je nějaký šílenec natočí.

• 3.10.2010  13:25

Ten příběh měl velký potenciál a nemůžu uvěřit tomu, že můj nejoblíbenější režisér (aspoň do Ženy ve vodě) byl ten, který ho promarnil. Herci jsou otřesní, toporní a odříkávají nejprovařenější dialogy. Nejhorší by bylo, kdyby se Shyamalan upsal celé trilogii, protože jestli něco ten příběh zachrání, tak jiný režisér a scénárista. A navíc Shyamalan není režisér, který by měl dostávat na starosti blockbustery. Je to škoda, v jiných rukou by to byla určitě velmi podařená podívaná. Po půlhvězdičce za efekty, hudbu a stopáž.

• 2.10.2010  15:17

Nebylo to zlé. Některé sny měly nápad a dobrou atmosféru, ale to by v nich nesměl být Freddy, jehož maska je těžce mimo a přirovnal bych ho k nepovedené palačince... Ale poslední scéna rulezz, to jo!

• 2.10.2010  02:33
    Predátoři (2010)

Na původního Predátora to nemá, ale od té doby je to opravdu nejlepší film, ve kterém se Predátor vyskytuje. A Walton Goggins je jednoznačně nejlepší postava z celého filmu!

• 18.9.2010  22:37

Seagal nikdy nebyl tak cool! Skvělý "Borat" styl humoru, který považuju za jeden z nejlepších.

• 17.9.2010  23:01

První horor, co jsem viděl. Dlouho jsem pak nemohl spát... :o)

• 10.9.2010  19:23
    Frozen (2010)

Krev mi tuhla v žilách a mráz mi běhal po zádech.

• 31.8.2010  23:48
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Po pěti řadách je to jasných pět a místo toho, aby seriál dech ztrácel, tak ho postupně nabírá. Uvidíme, co přinese šestá řada.

• 31.8.2010  03:03

Dobře se na to koukalo s vypnutým mozkem, ale proboha, však se tam vlastně vůbec nic nestalo!:o)

• 30.8.2010  00:10
    Česko Slovensko má talent (TV pořad) (2010)

Zatím velice dobré! Prima se poučila a narozdíl od Trosečníka má tentokrát nakoukáno. Moderátoři i porotci skvělí! Hodnoceno po prvním castingu.

<< předchozí 1 2 3 4 5