Josef a Ly (2004) (seriál)

Další z řady nízkorozpočtových seriálů České televize. Nic extra, nicméně dívat se na to dalo

Asterix a Olympijské hry (2008)

Obrovské zklamání. Předchozí díly Asterixe byly sice naprosto stupidní, člověk se ale u nich celkem pobavil, což tady nelze. Je tu sice několik povedených scén, celkově je to ale na komedii málo.

Hitman (2007)

Pokud tento film porovnam treba s tvorbou Uweho Bolla, mam chut mu dat 5*. Jinak ale za 3, nic extra, ale fanousky hry film mozna potesi

Komisař Rex (1994) (seriál)

Dá se na to sice dívat, ale to je vše. 1*

Letka Bouřliváků (2004)

Jeden z těch lepších filmů s dětmi. Určitě lepší než spy kids, přesto hrůza. Pokud vám není 12 tak raději ruce pryč

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Podle hodnoceni jsem cekal neco hrozneho, ale nakonec z toho byl docela obstojny film. Urcite lepsi nez jednicka, o tom neni pochyb. Originalnita zadna, vsechny tyhle fantasy jsou stejne (jaka nahoda). Tatova destska verze pana prstenu. Doufam ze dalsi dil dopadle jeste o neco lepe

Kruh 2 (2005)

Bez napadu, nudne a nezajimave. Typicky zkazene pokracovani :-)

O zvířátkách pana Krbce (1977) (seriál)

Jako mladší jsem četl komiks, jako staší viděl tohle a musím říct že komiks byl o třídu lepší. Škoda nízkého počtu dílů

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem. Když je člověk v nebezpečí, přijde ho zachránit anděl strážný. Když je v nebezpečí anděl, přichází Chuck Norris. Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou, Chuck Norris má větší obě. Chuck Norris za války sestřelil německé bojové letadlo tak, že na něj zamířil dva prsty a řekl: "Beng!" Obrana planety Země před útokem nepřátelských mimožemšťanů se jmenuje Chuck Norris. Když přistáli na zemi mimozemšťané, šel je Chuck Norris ukázat fotografům. Nevznikla žádná fotka mimozemšťanů, ale spousta fotek Chucka Norrise. Chuck Norris může za velké stěhování národů. Národy prchaly před ním. Jednou stál Chuck Norris v místě dopadu atomové bomby. Dodnes má trochu opálenější kůži. Když si Chuck Norris odplivl, vznikly oceány a moře. Chuck Norris umí dělit nulou.