kritkMd

okres Liberec

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 10.8.2020  21:51
    Osvobození Prahy (1975)

Komoušská propaganda, co jiného k tomu říct než že je to sračka.

• 28.7.2020  23:17
    Pustina (TV seriál) (2016)

Divím se až že už v roce 2016 dokázali natočit seriál pouze pro HBO, když to dělá problém i za koncesionářské poplatky České televizi. Z traileru člověk vůbec neví co čekat, a myslí si že půjde o vyšetřování vražd na tomto bohapustém území, ovšem první díl ukáže že celá osmidílná série o ztracení pubertální dcery starostky. Musím říct že hledat lepší český miniseriál či i normální seriál bude velice těžké. Člověku leze "husina" po zádech už jenom z hlavních titulků tohoto seriálu, které byly natočeny až mi přijde umělecky. Herecké obsazení je skvělé, není tu ani jeden herec u kterého byste si řekli že je nic moc, nebo že svoji roli zahrál špatně. Zasazení je taktéž perfektní, překvapuje mě až s jakou dokonalostí dokázali vyobrazit situaci v sudetech, hlavně tedy v západních. Ač se seriál odehrává v Libereckém kraji, někde poblíž hranic s Polskem, bystrému oku neodejde fakt že drtivá většina byla natáčena v okolí Mostu či Chomutova. Seriál dobře taktéž přibližuje situaci hlavně v tomto území, lidé zde nemají práci, je zde hodně "feťáků" nebo i přítomnost pasťáku. Hudba se povedla a vtáhne vás ještě více do děje. Seriál je natolik perfektně zpracovaný že dával obrovský prostor i vedlejším postavám, zřejmě aby si mohl člověk udělat obrázek kdo to udělal. To je na jednu stranu skvělé, ale na druhou stranu to bohužel odebírá ten základní příběh o Michaele a co se jí vlastně stalo, to by se možná dalo vyřešit delšími díly. Konec seriálu je velice nepředvídatelný, nikdo nebude čekat co se vlastně stalo a kdo co provedl, to mě trochu štvalo. Ovšem po přehrání znovu jsem zjistil že konec začíná dávat větší a větší smysl, hlavně když se člověk zaměřil na chování jedné osoby. Hlavně je na konci vidět jakýsi pokus o akčnost, který se ale opravdu vyvedl a člověk se dívá s velkým napětím a netuší jak to úplně dopadne. Velká škoda že má seriál pouze osm dílů, ale je tak dobře zakončen že se nezlobím že nebude druhá série.

• 28.7.2020  23:00

Aneb co se stane když PC Ředitel už není tak pc. Ovšem je zde perfektní satira na způsoby: "cítím se jako žena, ale jsem muž, takže vyhraji ženské soutěže"

• 28.7.2020  22:59

Miluji když se smíchávají epizody dohromady, což je přesně tento díl. Jsou tu pan a paní Bílý plus mexický joker a ještě se tu objeví prezident. Zápletka je zajímavá, ale hlavně člověka potěší dělání si legrace z politiků, hlavně prezidenta.

• 28.7.2020  22:57

Dávám čtyři hvězdy za vtipnost, jinak se toho zase moc nestalo. Ovšem scény kde Randy a Towelie jsou high byly opravdu geniální.

• 28.7.2020  22:56

Přesně důvod proč miluji South Park, dělají si srandu z věcí co se zrovna řeší. Dobrá a hlavně velice vtipná epizoda, která na konci poodhalí jak to vlastně s beyond meat je.

• 28.7.2020  22:54

Díl co nepřináší žádné nové věci a vlastně je celkově o ničem. Trochu pobaví jinak asi zatím nejhorší z celé série, ono udělat celou 22minutovou epizodu o vakcínách nedopadne dobře.

• 26.7.2020  22:04
    Havel (2020)

Perfektní film. Nejlepší Český film za rok 2020, kam se na tohle hrabou nějací úchylové ukazující přirození hérečkám. Lidi co šli na tento film buď Havla milují či bytostně nesnáší nebo na něj nemají názor. Člověk co ho má rád, nebo na něj nemá názor ocení tento skvělý film. Člověk co ho nenávidí, většinou vesnický křupan bez vzdělání, pak bude nesnášet cokoliv co nese Havlovo jméno. Z toho vyplývá že normální člověk od tohoto filmu dostal vše co chtěl, bylo mu ukázána ne moc známá stránka Havla - režisér divadelních her, a hlavně že to byl jenom člověk jako každý jiný. Filmu opravdu není co vytknout, maximálně nepředstavení vedlejších herců (Havlových kamarádů), to pak jde člověk z kina a tipuje kdo to vlastně byl. Herecky také není co vytknout, Áňa Geislerová je perfektní herečka stejně jako Martin Hofmann a Viktoru Dvořákovi prostě role padla přímo do oka. Film ukazuje vše co sliboval, naopak přidává ještě velice zajimavé informace, rozhodně by na to rodiče měli brát svoje děti, aby věděli kdo nás to tenkrát zachránil před komouši a jak se minulý režim choval k lidem co říkáli svůj názor. Proč nedám pět hvězdiček? Hlavně z důvodu že jsem dostal to co jsem od toho čekal a trochu navíc. Pět hvězdiček si zaslouží Vykoupení z věznice Shawshank či Zachrantě vojína Ryana a ačkoliv tento film je jeden z nejlepších českých rozhodně to není Hollywoodský trhák s Oscary.¨|KVŮLI HLOUPUČKÝM NENÁVISTNÝM ČECHŮM DÁM 5* DOKUD TENTO FILM NEBUDE DOSTATEČNĚ A KVALITNĚ OHODNOCEN, OPRAVU SI 58% NEZASLOUŽÍ|

• 29.5.2020  20:28
    Na hory (2018)

A tohle se stane když dáte dohromady docela zajimavý "příběh" a hodně ale hodně špatné herce.

• 14.5.2020  12:33
    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)

Sleduje toto vůbec někdo? Mě totiž přijde že na takovou kravinu a vlastně úplně nudnou zbytečnost se může dívat akorát tak divák tv barrandov.

• 1.5.2020  23:30
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Jak tohle může být 3. nejoblíbenější seriál??? Vtipy nejsou ve skutečnosti vtipné, spíše trapné a přicházejí stejně rychle jako odcházejí. Casting je docela v pohodě, ale ani matt leblanc to nezachrání. Už prostě nejsou 90s kdy v televizi nic jiného neběželo, a tak na to lidé tupě zírali. Je to zkrátka další sitcom, který má být vtipný ale není. Dále pak samozřejmě trapné postavení postav, hodně špatné kulisy ale tak to je běžné u sitcomů. Myslím si že je čas odhodit tu roušku nostalgie z dětství a podívat se na tento shit reálným pohledem.

• 23.4.2020  15:41

Na seriálu Doctor Who nennávidím jen pár věcí, jedna z nich je, čí spíše jsou, trapní a repetitivní nepřátelé. To jsou kdo? Cyberlidé a Vládce. Oba dva jsou v této epizodě. Samozřejmě že se objeví feministická UNIT. A pak už ta trapnost a nudnost jede na ostro. Doktor se stane prezidentem země (to dává vůbec jaký smysl?) a spolupracuje s UNIT aby porazily cyberlidi. Tu jedinou hvězdičku uděluji že se Moffat snažil aby to nebyla píčo*ina která se vždy vyvine když smícháte unit cyberlidi a vládce, a snažil se příběh okořenit tím že cyberlidé vzrůstají z mrtvol. Jinak příšerné a hrozné a hlavně trapné

• 23.4.2020  15:36

Nevím proč ale tento díl mi nepřišel zas tak skvělý, i když rozhodně je jeden z lepších z této série.

• 23.4.2020  15:36

Ale tak hrozné to tak nebylo, náhodou základní premisa velmi slušná. I samotný příběh jede dobře až tedy na ten konec.

• 23.4.2020  15:31

Zajímavý koncept, který se ale trochu zmítá ve svých základech. Jako by to tomu nechybělo, ještě jsou do toho zavlečeni kyberlidé a vládce. Tento díl ještě není tak hrozný, ale ten další...

• 23.4.2020  12:59

Začátek velmi dobrý a slibný ale od prostředku je to nic moc. Stále přítomný what the fuck sense. Zkažený námět.

• 22.4.2020  08:45

Ze seriálu se vyklubal hodně dobrý seriál, ale jakoby kvalita tohoto dílu byla někde u prvního, a všichni víme že první stál za nic. Díl má více jak hodinu, ale za tu dobu se celkově nic neděje, jo ten jejich táta někde jezdí, oni se strachují, ale příběh se začne hýbat až posledních dvacet minut (!). |SPOILER| Ke konci: Neříkám že bych neměl rád happiend, ale v tomto seriálu se opravdu nehodí. Celých 5,5 epizod do nás hustí jak ta Amerika jde opravdu k fašismu, u lidí jde vidět rasismus a anitsemitismus, začínají se vypalovat synagogy spolu s lidmi a podobně. Ale jeden proslov od první dámy všechno změní, všichni co si to poslechnou se přemění na hodné a liberální američany, kteří budou volit demokratického či republikánského prezidenta. COŽE? A proč se ten konec vůbec takto stal? Já sám ani nevím, nejspíš se na to budu muset podívat znova, jelikžo jsem to prostě nepochopil. Tomu Lindberghovi snad unesli nacisti syna a přinutili ho dělat taková zvěrstva? Tak buď je ten "plottwist" úplně na h*vno, nebo to nechápu správně. Jde vidět že autoři/scénáristé potřebovali happiend, ale měli prostor jenom na 6 epizod a to pak takto dopadá.|KONEC SPOILERU| Když to vezmu kolem a kolem tak tento seriál je jeden z lepších, ale konec nic moc.

• 21.4.2020  16:10

Skvělá episoda. Doktor vyslyší volání o pomoc od malého klučiny co se bojí skříně. Super je tady práce s prostorem a s časem, jelikož se to odehrává na né moc hezkém sídlišti a v ošklivé noci.

• 21.4.2020  16:08

Špatná episoda

• 21.4.2020  16:08

Nenávidím episody s Daleky. Jako by jich v této sérii nebylo až moc!

• 21.4.2020  16:06

Ohhhh tak tohle rozhodně asi nejlepší díl celé série. Doktor jede sám s partou lidí na vyjížďku po planetě která je z čistého diamantu. Ovšem se jim rozbije motor a čelí hodně podivným věcem, jako třeba tomu že na planetě kde by nic nepřežilo něco je a jde to po nich a posedne to jeho spolupasažéry. Geniálně napsaný scénář a zápletka skvělá. Sále je přítomný strach, napětí a nedědomost což je super. Jediná škoda že je že to skončí tak podivně. Rozhodně by si zasloužil dvojdíl.

• 21.4.2020  16:04

Slušné pokračování

• 21.4.2020  16:03

Hodně dobrá epizoda díky konstantnímu napětí, ale něco mi kazí dojem. Nejspíše to bude cliché typu přijde tam několik vojáků a všichni zemřou.

• 21.4.2020  16:03

Zápletka nic moc, protože obrovská létajicí vosa je prostě divné i na doktora. Hodnocení zvyšuji díky super historickému provedení a samotné Agathy Christie

• 21.4.2020  16:00

Z té lacinosti je mi na zvracení. Ze scénáře bych zvracel taky... Příšerné cliché a hlavně celkově hnusně provedené. Fuj

• 21.4.2020  15:58

Cestování s Martou jsem si opravdu neužil. Episoda Doctora Who, kde se Doktor prakticky neobjeví do konce? Fuj

• 21.4.2020  15:57

Doktorův odvěký nepřítel se stane premiérem UK a snaží se zničit celý svět. Dobré

• 21.4.2020  15:56

Dobrá epizoda.

• 21.4.2020  15:55

Teď přemýšlím jestli je toto podle mě nejlepší episoda Doctora Who, nebo druhá nejlepší episoda (ehm Heaven sent). Každopádně je to strop všech Doctorových dílů, lepší už to být nemůže; geniální zápletka, exceletní pohyby s časem a hlavně stálé napětí a strach. Wunderbar!

• 21.4.2020  15:53

Klasické dokočování epizody, které u Doctora Who známe. Bohužel však i minulý díl stál za nic moc.

<< předchozí 1 2 3 4 5