LazyTown (2004) (seriál)

Když to vezmu z filmové stránky, tak to tak hrozné není, jestli zvládnete českoslovesnké komunistické pohádky, tohle bude pohodička. Příběh je klasický jako u každé pohádky = vysportovanej týpek žeroucí zeleninu vždy namlátí padouchovi a zachrání děti. Ano příběh je primitivní, ale, což je také důvod mého vysokého hodnocení, přináší mi to zpět vzpomínky a hlavně mě baví ty internetové memes. (Tedy když už to teď píši tak to není tak populární meme format ale byl). Když to vezmu z dnešního pohledu je podle mě nejlepší postava záporák, kterého hrál legendární Stefán Karl Stefánsson. Hlavně o něm byly ty internetové memes. V dnešní době už si zřejmě nikdo Lazy Town nepustí, ale stále se lidé dívají na parodie i originální videoklipy "We Are Number One" či "You Are A Pirate". Jak jsem již zmínil nejvíce zapamatovatelný herec je Stefán Karl Stefánsson který bohužel zemřel na ošklivou nemoc rakovinou v pouhých 43 letech. To právě o něm platí přísloví "Lived as a villain, died as a hero."

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Hodně hezký a povedený spiderman. Je zajímavé jak se jim povedlo, i v minulém filmu, do jediného filmu nacpat záporáka z komiksů. Je sice pravda že komiksem se moc neřídí, ale to mi nevadí. Záběry v Evropě byly krásné, hlavně jsem byl překvapen že v Praze byl spiderman docela dlouho a dokonce se tam i s týpkem porval :). Hodně se mi líbilo Mysterionovo využítí moderní technologie, což také neodpovídá komiksům, ale je to tak skvěle udělané že mi to vůbec nevadí. Ve filmu i párkrát upadl dobrý vtípek, nejvíce mě ale "rozsekala" a zároveň velmi potěšila 1. potitulková scéna, kdy se vrátil J. Jonah Jameson v původní roli. Skvělý film

Simpsonovi - Série 26 (2014) (série)

poslední dobrá série simpsonových, novější už jsou jen stále horší a horší... průměr

Simpsonovi - Série 30 (2018) (série) odpad!

nudná hnusná slátanina, přijde mi že animace je nejhorší od první série, že by jim konečně docházel rozpočet a stáhlu tuhle sr*čku z "éteru"? příběh je nudný a už v žádném případě vtipný. hrozné

Vratné lahve (2007)

Asi nejlepší svěrákův film, i když svěráka nesnáším, tento film se mi velice líbí. Kromě klasického příběhu upozorňuje i na sociální problémy.

Pán času (2005) (seriál)

Mohu říct že toto je nejlepší seriál na světe.

Neumírejme mladí (2007) (seriál) odpad!

Miluji Britské seriály, filmy i dokumenty, ale tohle. Toto je asi nejhorší "dokumentární" seriál co jsem kdy viděl. Žena vysvětluje "týnejdžrům" jak se starat a zajímat o svoje tělo. Je to takový typický seriál který pouští učitel ve škole když se nudí a nechce haranty nic učit.