• Rodinný

Showtime (2002)

Zaujimavý dej no dosť nudný. Tento film si zaslúži *** len vĎaka Eddiho vtipným poznámkam.

Slunce, seno, erotika (1991)

Velmi slabá komédia zdĚnek Troška to dosť pokašlal očakával som od tochto filmu viac.

Slunce, seno, jahody (1983)

Super Česka komédia s celej trilogie je tento diel asi najlepší. Podľa mňa je to najlepší film Zdenka Trošky.

Svět podle Jima (2001) (seriál)

Jeden z mnohých amerických serialov o rodine ktorá je akože " z realneho života".I keď dnes poznáme mnoho podomných serialov aj tak je to niečo viac ako väčšina ostatných.

The Mashers (1914)

Jedná z mnohých vydarených Chaplinových grotesiek . Miestami som sa fakt veľmi zasmial no určite to nemá večšiu hodnotu ako 4 hviezdičky i keď Chaplinové filmy sú fakt 5 hviezdičkové . Najviac pobaví posledná scéna .

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Prešibaný jarry vs nešikovný tom.Mám niekolko kaziet s tomom a jerrym.Tento animovaný serial pozerávam už od 1995 roku a stale ma nenudý.je to proste stará classika.

Velkej biják (2007) odpad!

To malo byť akože vtipné.Nie nie to bol trapas roku 2007.Film ako stvorený pre zlatú malinu.

Viva la Bam (2003) (seriál)

Seriál v ktorom vystupuje Bam Margera, Ryan Dunn no sem tam sa tu stretnu aj ine hviezdy z jackass the movie napr.jason acuňa,Johnny Knoxvile,steve-o atd.Bam má ale riadne šibnuté nápady ale nebiť tých nápadov tak je tento serial oničom.CHuda jeho mama a otec phill margera ktorý sa stávaju terčom večiny jackassov.Podla všetkých tých vil čo sa vystriedalo v tomto seriali usudzujem že skateboarding mu pekne vynáša money.

Vyšperkuj mi káru (2004) (pořad)

Najlepšou časťou je zraz všetkých áut, ktoré porobili v jednej sezóne.Napr. jedna žena príde s autom bez kapoty a podobné rarity. No skvelá časť je aj tá v ktorej vystupuje aj Arnold Schvwarcneger a prerobia auto na bio pohon,je to ten najlepší seriál na mtv.Jeden jediný mínus je, že si všetky pocity dopredu nacvičia.

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Načo čítať fiftyho životopis keĎ si ho môžme pozrieť v kvalitne spracovanom filme s dobrou muzikov. Aspoň vidno že fify bol silný bojovnik a podarilo sa mu to dotiahnuť až do konca.