Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Je hodně smutné, když má pokračovaní horší efekty než originál. Tento film si snad nezaslouží ani jednu hvězdičku. Ale dávám jednu: Za písničku "Good Day To Die" a za "Federal Network" ten nezklamal. Zbytek je šíleně příšerný.

Stalo se (2008) odpad!

Na začátku jsem si řekl: "ó, mysteriozní," poté jsem si řekl: "cože?" a na konci: "Bože!" Horší film jsem už dlouho neviděl. Mohli by ho dávat na Nově mezi Piraňa 2 - Létající zabijáci a Pythonem 2. U mě nejhorší film roku 2008

Mechanik (2004)

Hoooodně doooobrej film

Sex ve městě (2008)

LOL! Asi jeden z nejhorších romantických filmů. Jasný, neznám seriál, ale kvůli tomuhle to asi ani není třeba. Zvracím na oltář módních přehlídek.

Temný rytíř (2008)

No... tak zase tak úplně nejlepší film všech dob to není, tak ať ti Američani zas tolik nešílejí, ale uznávám, že po dlouhé době povedený film.

Hellboy (2004)

Tak já nevím. Až ted jsem to viděl. A vůbec mě to nebavilo. Z toho zlého psa vůbec nešel strach. Finální bitva s chapadlovitým monstrum na konci? Hrůza. Trapnost. Dvojka mě teda vůbec neláká. A neláká mě asi ani Faunův labyrint. (Ale tomu dám ještě šanci) Jediné, co na Hellboyovi bylo skvělé, byl ten vtip a jeho hlášky. Za to má ** a může být rád, že jsem ho neodepsal úplně. Možná je to tím, že nemám rád komixy, ale většina zfilmovaných komixů se dala umést. Tohle ne.

Králové ro(c)ku (2006)

Jako nevím, spíš se mi to nelíbilo, ale musím uznat, že texty těch písní byly luxusní :-D ale jinak, blbost

Berlin Lou Reeda (2007)

Sedlo mi to, parádní záležitost. Skvělá kytarová muzika říznutá trubkami, smyčci, ale i ženskými vokály. Obrazově také velice zajímavě pojaté. Ale jde hlavně o hudbu, zavíral jsem oči a vychutnával.

Ten kluk (2007)

Pro nejlepší film festivalu.Přesně podle mého gusta. Řadím to hned do svého top listu.