Bronson (2008)

Excelentní Tom Hadry !!!

Old Boy (2003)

Docela složité puzzle. Bavilo mě to skládat. A na konci jsem se pokochal vlastním výtvorem. Ale nemohl bych na takovéto film koukat každý den. Teď to chce nějakou primitivní komedii, abych se neutopil v depresi :))

Pařba ve Vegas (2009)

Takhle jsem se už dlouho nezasmál :))) A nejlepší konstatování: "I am free next week... Or you know what? Next week is not good for me. Jonas Brothers are in town....But the weeks at any time after it is all right. :)) + finální titulky + další vtipy a další vtipy... Směju se ještě teď

Andělé a démoni (2009)

Lepší průměr. Ale jsem spokojen, mělo to spád a zajímavý příběh.

Strážci - Watchmen (2009)

Vždycky jsem rád koukal na komiksy, čekal jsem na akci a líbilo se mi, že si tvůrci mohou vymyslet cokoli. Warchmeni jsou nejlepší komiks, co jsem kdy viděl. Všechno ostatní je prázdná nuda s jednou akcí na konci. Klobou dolů před tímto filmem. Skvělá muzika navíc, už od úvodních titulků (nikdy jsem neviděl lepší) jsem byl přikován a vtažen do děje.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

naprostá bomba... smál jsem se na celý kino :))) klidně jim odpustím ty děsný romantický, rodinný a "srdceryvný" scény. A akce tam bylo habaděj, nádhera.

Terminator Salvation (2009)

Naprosto souhlasím s názorem od TheMaker. Veliká škoda. Na tenhle film jsem se těšil od prvního testeru. Nechápu, jak se Terminátor může dostat do rukou někoho jako je McG. Ale musím říct, že efekty stály za to. Ale to už je dneska standart. Efekty přestávají stačit. Takže za to hodnocení spíše poděkujte Christianovi Baleovi a Samu Worthingtonovi.