Vlastníci (2019)

Ukazka cesstvi v te nejryzejsi podobe. Herci bez vyjimky vynikajici. Nejlepsi hlaska: To je spis afro, nez american :-))

Tak se ptám - Kvůli mně přestane (1982) (epizoda) odpad!

Ta ochotnicina, co tady predvadi Roden, to se fakt nedalo. Chapu, ze to byl debut, ale tak spatnej vykon se hned tak nevidi.

Leon (1994)

Hozne nerealna, lehce pedofilni akcni lovestory s relativne dobrymi (nikoliv strhujicimi) hereckymi vykony a uchazejici hudbou. Vicemene ale typicky francouzsky blabol, ktery se mi leta vyhybal a kdybych ho nevidel, stalo by se hovno.

27. Český lev (2020) (pořad)

Na afektovanou Meliskovou uz zacinam bejt alergickej. Tyhle dibliky fakt nemusim. Jinak standardne unyla zabava.

Léto s gentlemanem (2019) odpad!

Vymazlenej bizar, soucitim se vsemi, kdo se na tom podileli.

Zrádci - Vstup do prázdnoty (2020) (epizoda) odpad!

Naprosto nekoukatelna picovina, financovana z nasich poplatku. Uz pomalu standard od CT. Cyril Dobry, kde proboha vyhrabali tohodle nymanda?

Staříci (2019)

Z ucty ke stare garde ctyri hvezdy. Jinak za tri.

Past (2020) (TV film)

Suverenne nejlepsi herecky vykon predvedl ten malej syn. To hovori za vse. Jinak misty nechtene usmevne a bizarni.

Veterán (2020) (TV film)

Jeste bych prekousnul to, ze jsem tomu slovenskymu moulovi pulku nerozumel. Budiz. Ovsem kde proboha vyhrabali tu Poulovou??? Vetsi omyl v castingu jsem dlouho nevidel! Jinak standardni Hrebejkova propaganda na objednavku CT, coz asi uz dneska nikoho neprekvapi.

Odpadlík (1992) (seriál)

Reno Raines a Bobby Sixkiller, to byli uplne jiny hovada!