Smysl pro tumor (2024) (seriál)

Velmi dobre natoceno, zkusene vedeni hercu od momentalne nasi nejlepsi reziserky. Chce to prezit prvni dil, tam jsem mel fakt dilema, jestli to nevypnout. Postupem casu mi ale Brezina prestal vadit a musim uznat, ze to dal vyborne. Ovsem naprosto strasna je dejova linka Brodske, tam mi bylo trapne za ni. Reznicek jasne nejsympatictejsi postava serialu 👍

Brutální vedro (2023) odpad!

Tezko rict, co by mi nekdo musel udelat, abych ho donutil divat se na tento bizarni pocin. Takova esence absolutniho rezijniho, scenaristickeho a hlavne hereckeho neumetelstvi, se hned tak nevidi. I kdybych umyslne chtel natocit neco tak spatnyho, nikdy bych to nezvladnul. A tahle sracka dostala od Spacilove 55% a dokonce nejakou pseudocenu ve Varech. Neskutecny, pak nema jit svet do prdele ...

The Last Stop in Yuma County (2023)

Podivne panoptikum v pajzlu u dalnice kdesi v Arizone? Tak tohle ja muzu 👍 Vyborne vybrani, vesmes mene znami, herci, v cele s krasnou Jocelin Donahue v roli servirky, ktere se holt ten zivot nepovedl. K tomu prostredi, ktere ja osobne povazuji vubec za nejvic cool a vyborna kamera. Jelikoz se jedna o rezijni debut, tak lehce nadhodnocuji a s cistym svedomim davam plny pocet ze sympatie.

Dr. Death - 191 (2023) (epizoda)

To byla hrozna depka, tenhle dil 🤕

Tancuj Matyldo (2023)

Jsem rad, ze jsem konecne, po mnoha letech, videl Rodena zahrat na jeho urovni 👍

Taylor Swift: The Eras Tour (2023) (koncert)

Nejsem cilovka, ale v ramci informovanosti jsem tento pocin shlednul. A musim rict, ze spektakl skutecne famozni 👍

Včelař (2024)

Statham vyplaci furt s prehledem, tady je svet jeste v poradku. Scenar je samozrejme jinej pribeh ...

Castle Rock - Série 2 (2019) (série)

Typickej King. Moc jsem to nepochopil, ale neortodoxni pojeti v podani Lizzy Caplan me bavilo. Narozdil od ostatnich protagonistu. Takze tri hvezdy v podstate jenom za ni.