Piknik (2014) (TV film)

Duo Bocan - Stransky uz by se na to melo vysrat. Stranskeho jsem mival rad a cetl jsem od nej snad vsechno. Hodne u me klesnul v dobe kolem prezidentskych voleb, kdy se verejne distancoval od Dejdara za to, ze si dovolil vyjadrit podporu Zemanovi. Skutecne demokraticky pocin. A co se tyce teto inscenace - byl to smutny pohled za plejadu bezradnych hercu s velkym H. Pri zaverecne "akcni" zachranne scene smutek vystridal nekontrolovatelny zachvat smichu pri pohledu na Trisku ala cesky Bruce Willis. Nejpozdeji v tuto dobu se snimek zmenil v nechtenou parodii.

Líbánky (2013) odpad!

Tezkej propadak, absolutni hnus! Hrebejk se trapne pokusil o severske drama ala Von Trier nebo Vinterberg. Vysledek naprosto tristni a u me momentalne klesnul na absolutni dno. Jdete uz s tema bukvicema do prdele! Zlaty Babovresky!

Jako nikdy (2013)

Skvele zahrano od vsech hlavnich protagonistu!

Donšajni (2013) odpad!

Vic jak ctvrt hodiny to neslo! To po me nikdo nemuze chtit!

Mooseowoon iyagi (2012)

Neuveritelnej nesmysl! Ze ja se tema sikmookejma necham pokazdy nachytat!

Nevyřízený účet (2013)

Poctiva old school strilecka. Jason takovej, jakyho ho mame vsichni radi, jeho filmova dcerka roztomila a darebaci dostatecne kruti a blbi zaroven. U me dobry!

Štvanec (2013)

Nekdo tady psal, ze je to "amaterska slatanina". To sedi do puntiku. (Mu)kunda Dewil by se na filmovani mel vysrat a jit radsi prodavat do MacDonalda. Ale on ma patrne pocit, ze je umelec a to je potom konec. Takhle ve sve roli bezradneho Walkera jsem jeste nevidel. Nechapu jak mohl na tenhle dementni scenar kyvnout. Korunu tomu divackemu utrpeni nasadil snad nejhorsi dabing, co jsem kdy slysel!

Bolero (2004)

Bara Seidlova sexy jako vzdy, jinak ale bida s nouzi. Obsazeni Bambase tezkej pruser.

Oběti - Svědek (2001) (epizoda)

Nejlepsi dil z cyklu Obeti. Velke solo pro Jaromira Hanzlika.

Oběti - Hadí tanec (2005) (epizoda)

Svehlik tady hraje netradicne zmrda, ale jak! Perfektni!