Roztříštění (2019)

Po dlouhy dobe konecne zase poradny drama. Anderson me uz ponekolikate presvedcil, ze kdyz se mu chce, tak remeslo opravdu ovlada. Jen by to priste chtelo charismatictejsiho herce v hlavni roli, jinak ale kvalita.

Ďáblovi běžci (2019) odpad!

By me fakt zajimalo, kam az hodla Cage klesnout ty kravo ....

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Uplne na pohodu. Ti dva dementi byli chvilema dokonce zabavny, Vanessa prcatelna - na zabiti casu vejplach plne dostacujici.

Buranský masakr (2011)

Slusna particka premyslivych typu - hovnomet nejlepsi :-)

V domě (2016)

Ten chlap ale musel mit ukrutnou silu.

Máma (2019)

Celkem na pohodu. Parta americkych stredoskolaku tradicne retardovana az na pudu, ale afroamericanka v hlavni roli to zahrala na vybornou. Nic objevnyho, ale videl jsem v posledni dobe mraky vetsich blabolu. Nicmene tomu uzivateli, co tento snimek prirovnava k Psychu, bych doporucil zmenit medikaci.

John Wick 3 (2019)

Jednicka me celkem bavila jako takova popletena kulisarna, dvojku uz jsem dal se sebezaprenim a trojka uz se fakt nedala. Po hodine jsem rezignoval.

Všechno bude (2018)

Jeste pred par lety jsem byl horlivym obhajcem ceskych filmu. Vzdy jsem se na kazdem snazil najit neco pozitivniho, protoze jsem se domnival, ze nadavat na soucasnou ceskou kinematografii je momentalne proste jenom cool, trendy a in. Bohuzel, tento majstrstyk oceneny jako nejlepsi film minuleho roku, me zbavil i tech poslednich iluzi. Upadek je dokonan.

Do větru (2018) odpad!

Dalsi dama, co podlehla sebeklamu, ze je talentovana reziserka. Zensky by fakt mely zustat u porna.