Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

Paradni adaptace klasiky Agathy Christie s vybornymi hereckymi vykony a opravdu mimoradne temnou atmosferou. Posmakl jsem si.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Intenzivni zazitek! Jsem rad, ze je Leo po te picovine z Wall Streetu zase zpatky v top forme. Troufam si tvrdit, ze se pri nataceni rozhodne nenudil a nedovedu se predstavit, ze by za tento vykon nedostal Oscara. Krasna kanadska priroda jako skvela kulisa k tomuto majstrstyku. Dokonce ani Hardy me tady nesral a to je co rict. Mexican se pochlapil a od Babelu poprve natocil pecku hodnou jeho talentu!

American Mary (2012) odpad!

Tem dvema kundam by fakt nekdo mel dozivotne zakazat tocit! Kde na tyhle sracky berou furt prachy??? Naprosto dementni snimek, nic nedavalo smysl, o hereckych vykonech se nadalo mluvit ani naznakem a hlavne nechapu o cem to cely melo byt a proc to tady kurva ma 64 procent!!!

Správnej dres (2015) (TV film)

Obsazeni Madla do role hokejove hvezdy, byt ho jinak mam celkem rad, beru jako hodne spatnej vtip. Ale jinak se to docela dalo zkousnout. Za Jastrabana a Vladyku dam klidne i ty tri hvezdy.

Purpurový vrch (2015)

Strasne moc nelogickych picovin, ale jako vizual na pohodu.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Guy Ritchie me malokdy zklame. Vymazlena komedie s prijemnym obsazenim. Hammer je sympatak.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Tak tohle fakt ne. Role vyklepany agentky, ktera veri v zakon a nic nez zakon, mi k Emily fakt nesedi. Pro me osobne zklamani roku!

Temné lesy (2003)

S akci se tady trochu setri, za to atmosfera vyborna. Jen mala poznamka - proc musi v norskym filmu, kde clovek ocekava pohledne blondynky, hrat nejaka indicka kofola?

Hany (2014) odpad!

Na tuhle formu umeni zrejme jeste nejsem dostatecne intelektualne pripraven.

Muž na laně (2015)

Levitt vypada i normalne jako bukvice, natoz pak s francouzskym prizvukem. Vubec, celkove priserny obsazeni s vyjimkou Bena, ktery mel stejne hovno co hrat. Ani triky mi teda neprisly nejak extra povedeny. Proste mnoho povyku pro nic a to jsem se na to docela tesil.