1922 (2017)

Spíš jak strašidelný horor bych tenhle film zařadila do ponurých depresivních filmů. Kingova povídka sama o sobě tak depresivní nebyla, za to měla ale rychlý spád, to se o tomto filmu zase říct nedalo. Takové trošku nadprůměrné filmové zpracování další z kingových knih.

Pán tygrů - Tajemství (2020) (epizoda)

Tohle polemizování, že jedna paní povídala, nemám ráda. Ještě se tím zabývat hodinu.

Pán tygrů - Žádnej průměrňák (2020) (epizoda)

Neskutečný, jak v první polovině jenom čumíte, nemáte tušení,co se děje, kdo je dobrej, kdo je špatnej, jestli je to všechno správný, a v druhý polovině nesnášíte doslova všechny. Na jedné straně je stoprocentní vidlák s muletem, ke kterému cítíte určité sympatie, protože je naprostej bizár, ale zároveň eheh šelmy by neměly být v kleci. Na druhé straně máme ochránkyni divokých kočiček, která brázdí silnice na leopardím kole, nosí batikovaný věci a na hlavě kytičky a pořád se usmívá. Oba dva milují kočky, každej ale jinak. Vpodstatě jsou oba dva stejní, akorát ona je pokrytec a on ne moc empaticky cítící jedinec. Těším se jak to půjde dál, tohle mě fakt baví.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Epizoda 9 (2019) (epizoda)

Fuuuuu, neskutečný konec, doufám, že se dočkáme třetí série. A čtvrté. A proč ne i páté, tenhle seriál je prostě špička.

Zlo s lidskou tváří (2019)

Jako fanda filmů o sériových vrazích jsem se na tenhle film fakt těšila. Kdo čeká krimi thriller (jako já), bude hodně zklamaný. Udělat film o jednom z nejhorších vrahů 20. století jako soudnické drama, kde nevidíte doslova ani jeden trestný čin (až na útěk z vězení), je hřích. Též se mi nelíbilo celkové vyobrazení Teda Bundyho, nemůžeš být psychopat vraždící přes třicet žen a zároveň milovat tu jednu jedinou.Celkově se i ten film točil až moc okolo Lily Collins aka Liz, která je teda neskutečně krásná, ale vidět ji opilou a nešťastnou každých pět minut nepotřebuju. Zac Efron mě o své roli až na tu finální scénu u soudu, kdy se rozbrečí, taky nepřesvědčil. Pozitivní jsou ale Jim Parsons a John Malkovich.

Vražda na jachtě (2019)

Taková hodně průměrná easy kravina, kterou asi nemůžete brát moc vážně. Vtipy vtipný nebyly, ale napínavé to bylo a konec překvapivý, i když vás to mohlo napadnout. The only question is, jak to ta Jennifer furt dělá, že je taková kočka.

TY - Poslední fajn kluk v New Yorku (2018) (epizoda)

Dospěla jsem k závěru, že mě to nebaví. Nesedí mi Penn v hlavní roli, Shay Mitchell je vysloveně neherečka a naposledy jsem ji tolerovala v Pretty little liars, a celkově je to science fiction, i když se tvůrci snaží dokázat přesný opak.

Krásný kluk (2018)

Nevím jestli to bylo tím, že je mi vztah syna s otcem velmi vzdálený (ostatně jakýkoli vztah s otcem), ale tenhle film se mě nedotknul. Dokážu ocenit výborný výkon jak Carella, tak hlavně Chalameteho a bylo tam i pár dojemných scén, ale chybělo tam to ,,něco’’, co by mě chytilo za srdce. Taky jsem měla kolikrát v těch zmatených střihách bordel a nevěděla jsem v jakým časovým pásmu se zrovna nacházím. Volba písniček byla ale skvělá, dík za obohacení mého playlistu.

Hotel Mumbai (2018)

„Yeah, fuck your prayers. That's what started this shit.'' Hodně intenzivní a napínavý film. O této události jsem neměla z nějakého neznámého důvodu před filmem ani potuchy a jsem ráda, že se tvůrci rozhodli tuto příšernost rekonstruovat.