Čistá duše (2001)

Jo,schizofrenie is not fun. Ale neither is tenhle film. Je to asi mnou, ale ani hvězdné obsazení, včetně samozřejmě Russella Crowea, který byl naprosto úžasný, mě nepřinutilo mít tenhle film ráda. Těžko vysvětlit všechno to vychvalování do nebes, pro mě to byla neúprosná nuda. Prostě takovej správňackej film přesně pro Akademii a ne pro lehčí diváky, jako jsem já.

Filmy našeho dětství - Sám doma (2019) (epizoda)

Skvělý, trochu v rozpacích přiznávám, že i když je John Hughes moje velká láska, v životě by mě nenapadlo, že by se Sám doma měl cokoliv společnýho. A von jo. Taky byl zajímavý ten sklep v bazéně, stunts,které byly 100% real, a vůbec všechno mě velmi obohatilo. Mám chuť se podívat na Sám doma. Tahle série nesmí skončit!

Vražda v Orient expresu (2017)

Geniální příběh, který bohužel když znáte, už nemá své kouzlo. Stejně jsem si ale film i Branagha jako Hercula Poirota užila. Až na ten KNÍR. They did poirot dirty. Krásné scenérie, krásný vlak, a krásná realizace mého tajného snu o uvíznutí v teplíčku kvůli sněhové bouři.

Popelka: Vánoční přání (2019) odpad!

Však to bylo něco příšerného. Dlouho jsem neviděla tolik hloupých scén, dialogů a děje v jednom filmu. Ani ten hezkej Gregg Sulkin z kouzelníků z Waverly to nespravil. Velký špatný.

Ledové království II (2019)

I když to není tak skvělý jak jednička a příběh trošku pokulhává, je to nostalgicky velmi hezký zážitek s krásnou hudbou a s fajn vtípkama. Navíc písnička Lost in the Woods a reference na queeny?! That’s what I like. Konec dojemné, ne jedno oko zůstalo suché.

After: Polibek (2019) odpad!

Todle je prostě čistej odpad. Kýč jak bič, příběh absolutně o ničem, ti dva v podstatě nevedli jedinou smysluplnou konverzaci kromě toho, že mu řekla, že nemá ráda kečup na hranolkách, a k tomu se celej film tváří, jak kdyby tam někdo umíral. Jediná pozitivní věc je hlavní hrdinka, která je fakt krásná, ale to je někdy prostě k ničemu. After : dvě hodiny zoufalství . Kdo mi vrátí čas : nikdo. Zdar.

Vánoční kronika (2018)

Líbili se mi ti skřítci a easter eggs ( he's checking his list twice,you better watch out,you better not cry..)

Sněží, sněží... (2019)

Tož ale milé,hezké,krátké a jednoduché. Klišé? No jo, ale není to každý vánoční film? Mě to hezky naladilo na příjemnou vánoční atmošku a určitě si to pustím ještě někdy..

Atlas mraků (2012)

Film, který mě asi tak čtyry roky odrazoval kvůli svý délce, ve mně vzbudil pocity strachu, radosti, napětí i smutku. Všeci se na to podívejte, bo to je bomba jo. Tady je vlastně úplně jedno, kdo tam hrál a kdo tam podával jak velké herecké výkony, je to právě ten příběh nepříběh z minulostipřítomnostibudoucnosti kdo si získá vaše srdíčko.