Útěk do divočiny (2007)

Tak to byla síla! Něco takhle srdcervoucího, svobodomyslnýho, slzopudnýho a přemýšlivýho jsem hodně dlouho neviděla (možná vůbec nikdy). Nádherná příroda a skvostný herecký výkon Emila Hirsche. 95 %

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Konečně je tu něco, co je vtipné, co je opravdu vtipné (možná dokonce i vtipnější než "Přátelé"). Je to takový milý, v podstatě už po prvním dílu mi to přirostlo k srdci. Mám je ráda všechny. Lily a Marschall jsou nejlepší pár na světě, Ted je roztomilej, strašně se mi líbí jméno Robin pro holku a Barney je prostě nepopsatelně skvělej (kdo neviděl nemůže pochopit). 90 %

Tajemné okno (2004)

V době, kdy King napsal Tajemné okno (resp. Skryté okno do skryté zahrady) byl konec možná neočekávaným, překvapujícím a šokujícím. Dnes už ne. Ale je to škoda, protože je to hrozně předvídatelný a už se vlastně nemáte na co těšit. Ale myslim, že kdo má rád takový ty "oldschool" horory, tak tomu se to bude líbit. Já sem byla celkem spokojená. 65 %

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Teda musim říct, že když sem to viděla poprví, tak sem si řikala, že to je hrozná stupidita. Ale pak sem se na to, ani nevim proč, podivala znova a znova... a zas tak špatný to není. Ale nevim, proč by za to měl Vondráček (btw, moderoval mi maturák) dostávat nějaký ceny. 40 %

Policajti z předměstí (1999) (seriál)

Je to možná neuvěřitelný, ale opravdu se občas ve smršti naprostých trapností a stupidit objeví vtip, kterému se zasměju. 30 %

Ďáblův deník (2007) (TV film)

Ze začátku to vypadala na docela slušnej horor. Jenže posledních 30 min. bylo fakt utrpení a dost nuda. No, takže za konec jedna hvězda dolu a máme z toho dvouhvězdičkovej podprůměr. Ale jinak herecký výkony se mi zas tak špatný nezdály (na to, že tam hrály skoro samý mladý "ucha"). 45 %

Kopačky (2008)

Jelikož "Zbouchnutý" sem dala 3+, tak "Kopačkám" musim dát 2+, protože jsou o dost slabší. Jako je fakt, že sem se párkrát zasmála, ale taky sem se asi tak třičtvrtě filmu nudila. No, docela zklamaní a Jason Segel mi tu připadá hrozně nesympatickej (přitom třeba v HIMYM nebo Zbouchtuný je v poho). Ale na druhou stranu Paulu Ruddovi to tu dost slušelo :) Jsem ochotná dát tomu ještě jednu šanci. Zatim 50 %.

Paranoia (2000)

Mě z toho asi popadne paranoia.. :) Na tom filmu není dobrý vůbec nic - herecký výkony, hudba, námět, scénář, dialogy... nic. Snad jedinej kdo tam trochu hrál byla (ještě malá) Mischa Barton. 30 %

Úžasňákovi (2004)

Musím se přiznat, že animáky zrovna nemusim. A Úžasňákovi mě nepřesvědčili, že bych měla změnit názor. Čekala sem, že se aspoň pořádně zasměju... a taky nic. Pro mě 2 hodiny zbytečné nudy. 50 %

Klíč (2005)

Celej film sem si řikala, že je to takovej lepší průměr (takže 3*). Ale taky sem cejtila, že to má potenciál na nějaký překvápko nebo hustý rozuzlení a donutí mě to ty 4* dát. No, ale musim říct, že ne. Konec byl sice docela na úrovni, ale zase ne nic extra. 70 %