Cellular (2004)

Filmy s touhle dějovou kostrou tu byly už stokrát. V tomhle případě se povedlo naředit správnej poměr napětí, dojetí, akce a vtipu; nelogičnosti sem okamžitě vypouštěla z hlavy a sem nadmíru spokojená. Hodně mě potěšil Chris Evans, který mi opět (Sunshine) dokázal, že umí hrát. Myslim, že můžu s klidem prohlásit, že Bulšit je zapomenut aneb každý musí nějak začít. 75 %

Derren Brown: Magie a manipulace mysli (2004) (pořad)

Nemyslim si, že je to předem pripravený. Je to prostě hrozná manipulace, až mi běhá husí kůže po zádech, když vidim, jak se dá člověk zmanipulovat. Některý kousky jsou fakt hodně povedený. Občas se přistihnu, že na to koukám s otevřenou pusou... Derrena bych chtěla potkat na ulici :) 80 %

Etiketa (2004) (seriál)

Kdysi to byla součást mých (díky promítání tohoto) oblíbených hodin filosofie. Je to fakt super, vtipný a člověk se i něco naučí. Co víc si přát? 80 %

Hněv duší (2004)

První půlka je docela nuda, a pak je to samej hnus. Lekačky teda fakt fungujou (i když je to v podstatě jedna pořád dokola), ale příběh je dost děravej.. Některý věci trochu nelogický (ale nechci spoilerovat). Účel to celkem splnilo. V podstatě jsem znechucena!! (Je to u hororu dobře nebo špatně?). 60 %

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Tohle, že má bejt pokračování zajímavý, akční... zábavný, super Hvězdný pěchoty? Dvě společný věci jsou: arachniti a stejný helmy.. to je trochu málo. Celý se to odehrává na jednom místě, kde se nejdřív nic neděje a pak, abysme už fakt neumřeli nudou, tak se objeví pár roztříklejch mozků a uřezanejch prstů. Obsazení dost ubohý. To fakt neni ani na tu 1*. 10 %

Choking Hazard (2004)

Mega obří stupidita, debilita a zhovadilost. Ale nemůžu popřít, že sem se u toho náramně pobavila. Teda tu první hodinku (už hned ten začátek s Dádou byl krutej), konec už docela nuda. Jarda Dušek alias Dr. Reiniš rulezzz!! 65 %

Kat (2004)

Nikde tu nevidím žánr komedie, ale já sem se teda slušně pobavila.. no bylo to prostě trošku stupidní, ale neřikám, že vyloženě špatný. Thomas Jane je nehorázně nabušenej. Lepší 2*. 45 %

Lovci pokladů (2004)

Bylo to zajímavý, zábavný, dobrodružný, akční, vtipný, mám ráda Cage, nenudila sem se... Prostě pohodička. 4-; 75 %

Mechanik (2004)

Zhubnout 30 kg kvůli filmu? Teda Christian Bale tu fakt vypadá, že ho odfoukne vítr. Hrůza. Každopádně to ve mě zanechalo nějakej pocit - ani dobrej ani špatnej - prostě něco, kvůli čemu na ten film jen tak nezapomenu. 80 %

Někdo to rád blond (2004)

Já vim, že je to blbost. Ale když vezmu v úvahu všechny podobný komedie, který sem v poslední době viděla, u týhle sem se bavila nejvíc. A mám prostě slabost pro bratry Wayansovi. 55 %