Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 16 bodů
horpe
Petr Horák
Kolín, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Krimi
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Uprchlík
(1993)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Statečné srdce
(1995)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Barbar Conan
(1982)
Ratatouille
(2007)
Jméno růže
(1986)
Láska nebeská
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
16 bodů
Fanklub
(19)
Falko
hippyman
Tryskomyš
xjane
Apophis
Xardascz
ericek
medvidekpu
fionael
kvasinka
Orm
Johnny10
Leprasol
kratasek
Nadhera
la.vanilia
Jean135
Sattler
matolc
Časové pásmo bylo změněno