• Fantasy

Zlato (2016)

Po zkouknutí traileru jsem se na film velmi těšil a mé očekávání absolutně nezklamal. Bravurním výkonem McConaugheye a režiséra Stephena Gaghana vzniknul exelentní film plný emocí, štěstí i smutku, kdy v jednu chvíli jste nahoře a v jednu zase dole. Takže pokud jste ještě neviděli tak upalujte do kina ať si tento skvělí film můžete vychutnatv celé jeho kráse. 90%

Comeback (2008) (seriál)

Skvělí, zábavný, plný super hlášek, prostě sicom jak má být. 85%

Kód Enigmy (2014)

Zachráníte miliony lidských životů a nakonec vás ti co jste zachránili zabijí. A právě o tom je tento příběh. Hned od prvních minut vás film naprosto vtáhne a budete se kochat fantastickým výkonem hlavního herce Benedicta Cumberba. Doporučuji zhlédnout. 90%

Zelená míle (1999)

Neskutečně emotivní snímek od režisérá, který prostě tyto vězeňská dramata umí. Film vás naplno do děje vtáhne až zhruba v druhé polovině, ale pak už se nemůžete odtrhout. Můžu vám zaručit, že se nebudete nudit a někteří z vás možná utrousí i slzičku. 100%

Než si pro nás přijde (2007)

Film, se skvělím elánem a pointou nad kterým se po dokukání zamyslíte a řeknete si: Chci žít takhle a nebo změním svůj život, a až ten den příjde, budu pyšný na to co jsem udělal a jak jsem život prožil. Ale to je otázka jen pro každého z nás, jak se svým životem dál naložíme. 95%

Příchozí (2016)

Wooooow. Vůbec nenacházím slova k tomu jak bych tento snímek popsal. Existuje mnoho a mnoho filmů o příletu mimozemšťanů na zemi a můžu s přehledem tvrdit, že tento je ze všech nejlepší. Film začíná nenápadně, jenom takovým chladnějším startováním děje, který každou minutou se násobí a násobí, až vygraduje fantasticky vymyšleným závěrem. Zcela upřímě doufám, že na nedělním předávání oscarů, získá film né jednu, ale hned několik sošek....On si to totiž zaslouží. 100%

Kapitán Phillips (2013)

Film absolutně předčil má očekávání, svým skvělím obsahem a příběhem, navím skvělím hereckým podání hlavně Toma Hankse, ale i ostatních herců. Musím říct že je to jeden z nejlepších životopisných filmů. 95%

Apollo 13 (1995)

Za mě skvěle natočený film na velmi upoutavé téma, které snad musí zaujmout každého. Doporučuji. 100%

Vinnetou (1963)

Prostě stará dobrá klasika, neni co víc dodat. 95%

Nepřítel státu (1998)

Filmů ve kterých je tak akorát humoru i akce moc není a tento to rozhodně má. Jednou z dalších skvělích věcí bylo vybírání herců, protože skoro u všech to byl skvělí herecký výkon. 90%