tehol

homepage
Twitter: ihavenone

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 31.7.2020  12:26
    Kadeřnictví (TV seriál) (2018)

Tohle je skoro lvl soukupuv premiér.. Zlatá ulice a ordinace tam je ten cringe aspoň nějak stravitelny

• 27.7.2020  21:41

druha serie je skvela, zvysuju na 5. ten cerny humor je skvele vyvazeny (neni to prehnane), vubec bych se nebal srovnani s takovym Barrym(zvlaste jeho druhou serii). nic naplat How to Sell Drugs Online se s prehledem a pohodlnym naskokem stava nejlepsim nemeckym neflixovym pocinem, dark se muze jen smutne koukat, jak se muze serial vyvijet ve forme i postavach. btw skvely zaver. moritz je genialni postava antihrdiny, ktery prekonanava i uz cca 10x zmineneho barryho

• 8.7.2020  22:13
    Modelář (2020)

jsem moc rad, ze takovy film u nas vznikl. neni to uplne plna palba, protoze mi to prijde v nekterych aspektech jakoby nedodelane/prehanne prostrihane. nektere postavy imo uplne vysumi a ani vlastne moc nechapu proc se v tom filmu objevily (khek, hanus, ale vlastne i ten kandidat ne prezidenta, ta ruska). pak samotna hlavni postava.. nevim, v posledni dobe hadkovi vubec nemuzu prijit na chut. ale obecne ta postava je pro me neuchopitelna, najednu stranu clovek silene angazovany, na druhou az tupe naivni. casto jsem si rikal, jestli to co rika, mysli jako v tip, ale rekl bych ze skoro nikdy.. vubec mi ty dve ruzne polohy do sebe nezapadaly. ◘◘◘◘◘◘◘◘◘ nicmene. klidne bych ten film dokazal sledovat jeste treba o pul hodinu vic, je velmi pekne natoceny, ale hlavne to tema je naprosto super a i je k nemu pristoupeno originalnim apodle me tim nejlepsim moznym nahledem. byly tam navic i nejake pro me nove informace ohledne tech udalosti, takze tohle je proste top. malokdo dokaze donutit cloveka k zamysleni jako zelenka a to se proste musi cenit, zvlast v cesku, kde se politicke filmy, ktere by nebyly trapne jinak nevyskytuji. ps1. jirka madl hraje naprosto paradne, to mi nikdo nevymluvi, i zo sislani mi sedlo, je super, ze i takovalo na prvni pohled postava vyzyvajici ke zesmesneni a karikature lze zvladnout civilne. ps2. hudba. malem bych zapomnel, ale soundtrack jsem si uzival, skvely napad, vytahnout neco zapomenuteho a udelat z toho nenuceny motiv filmu.

• 27.6.2020  22:35
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

1. sezona byla dokonala, protoze tvurci se dokazali drzet na uzde. dokazali michat vtipne momenty s vaznymi a pomoct si trefnou hudbou, predevsim s01e09. navic se dalo stale doufat v nejaky jjednotnejsi pribeh celeho serialu.◘◘◘◘◘◘◘ 2. sezona se stale jeste drzela jakztakz v mezich byly silnejsi dily (treba schwifty nebo s02e03) i ty slabsi. kazdopadne bylo videt, ze se serial nema uz moc kam posunovat. ◘◘◘◘◘◘◘ 3. sezona uz je proste uplne nezapamatovatelna. prekombinovana, postavy misto vyvoje radsi porusuji 4. stenu, aby jako slo videt, ze scenaristi jsou cool a nad veci. dochazi tak ale k tomu, ze postavy v podstate prestavaji existovat, nechovaji se realne a jsou tu je proto, aby rikaly ty svoje megavtipne mono/dialogy. ◘◘◘◘◘◘◘◘ 4. sezona je uz stejna, proste se podivat a do 10 minut zapomenout jakykoli dej, protoze stejne o nic nejde. neni tam jedina postava, na ktere by mohlo cloveku zalezet, vse je deus ex machina (coz chapu, ze je v podstate running joke, podle me lae uz jen silene otravny). preplacanost, ktera nikam nevede, asi tak bych soucasneho ricka s mortym pojmenoval. ono je to vtipne tvurci evidentne nechteji jen fantasmagorickou preplacanost, jde jim o jistou angazovanost a chteji imo, aby byl rick a morty vniman jako i urcity nahled na svet, filozofii, mysleni, politiku ale tak moc tlaci na pilu, az pusobi jen smesne. silene trapna karikatura, ktera se vyklubala s jerryho postavy a reakci na nej, je taky super. posledni dva dily uz jsem teda nezapnul, takze se nedozvim, jestli se neco pohne s celkovym dejem, ale vubec me to netrapi, a to je to nejhorsi, ceho serial muze dosahnout. simpsonum to trvalo 20 sezon, r and m 2.

• 21.6.2020  19:37

bidny pribeh plny nelogicnosti, chybi jakekoli uvedeni do pribehu a vlastne i jeho vyusteni (a kdovi jestli vyjde dvojka). nicmene jinak je to docela super. rosa bud hraje skvele nebo je tak dobre naanimovana, protoze postava ality je opravdu uzasna (i jeji dialogy). ostatni jsou taky docela zabavne postavy. akce a animace 8/10.

• 14.6.2020  22:05

tohle je ten typ americkeho velkofilmu, ktery mam rad. je pompezni, je docela klisoidni, docela dost patosu, rutinne natoceno, je jednoznacny, ale predevsim ma nejake poselstvi. tohle se da brat, jako zajimava bajka, nebo alegorie, pricemz to je to utahnute, tak aby to neslo za hranu, ale pobavilo co nejvic lidi..

• 8.6.2020  22:35
    Veliká (TV seriál) (2020)

je to mnohem, mnohem slabsi a jine nez favoritka. favortika bylo drama s komickymi prvky. toto je vtipna (casto bohuzel radobyvtipna) parodie s jakymisi naznaky vaznosti, ktere ale nejdou vubec brat vazne, protoze v dalsi scene jsou zesmesneny/zapomenuty. ta forma by mohla fungovat, kdyby byl dokonaly scenar (coz neni) a skveli z herci a skvele postavy (coz je z casti - predevsim hoult, elle, dhawan, godley hodge, wakefield). bohuzel jsou tam ale i uplne zbytecne a nudne postavy, predevsim leo a komorna.. ◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘ nejvetsi maler ale vidim v tom, ze se imo vubec nepodarilo zachytit tu pravou ruskost, je to predevsim genericke ukazovani alkoholiku, idiocie a sukani, ale bez nejakeho presahu. ◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘ ps. samozrejme o nejake historicke presnosti asi (podle wiki) nemuze byt rec, ale tak to autori rekli hned na zacatek, takze to neresim. a treba volba dosadit cernochy mezi dvorany povazuju za velmi dobry a zajimavy napad

• 28.5.2020  22:55
    Favoritka (2018)

emma stone je nejlepsi herecka tohoto tisicileti.

• 22.5.2020  23:03

skvele herecke vykony, vyborne songy (shallow bych s klidem oznacil za pisen roku), proto je docela velka skoda, ze ten film je dohromady strasne spatny. zpusob jak na sebe navazuji jednotlive sceny, je podle me uplne nestastny vzhledem k deravemu scenari. nerikam, ze je to cele spatne to fakt ne, jsou tam silne sceny, ale dohromady to nefunguje a po nejake dobe zacne nudit. pak zas na chvili zaujme (treba zaver filmu), ale pak jsou tam nelogicke sceny, skoky nebo jako by uplne vlozene sceny out of nowhere, mozna to bylo i tim, ze jsem videl dabovanou verzi, ale stejne.... no nic, hodne jsem tomu filmu chtel fandit, pral stefani oscara, ale zase to vse prebila brad leeho prilisna snaha. uz mu koecne dejte nejakou trofej at prestane tak tlacit na pilu.

• 9.5.2020  00:39
    Detectorists (TV seriál) (2014)

no. splnilo to ocekavani tak napul, hledal jsem nejaky prijemny odpocinkovy zabavny serial a jako jo, ale 3/5 neni to az zas tak zamilovanihodne. a porad se nemuzu zbavit dojmu, ze to mohlo byt o malinko ambicioznejsi a nebat se zapojit jeste vic vedlejsi postavy (ano ted se divam na varde).ale stejne, mackenzie dokazal vytvorit obcas paradni atmosferu spojenou se zlatem. a teda jsem rad, ze to melo happyend, kdyby to skoncilo opacne, tak bych to nesnesl, i kdyz o tom ten serial vubec nebyl :D. kazdopadne za simona s garfunkelem a predevsim varde si to 4 hvezdy zaslouzi, i kdyz 3. serie bez sophie zamrzela (a ps. vanocni special byl divny)

• 9.4.2020  19:32
    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)

cast velmi slusny (pavlina - goat), pororta vyborna (vidim tam pokrok oproti minule serii - hlavne puncochar s forejtem me bavi o dost vic), format overeny, samozrejme obcas se tam objevi tohle :D, ale oproti minule sezone i v tom vidim zlepseni

• 2.4.2020  17:51

znacny downgrade.. prvni dil uz rekl vsechno, tohle bylo stejne a uz spis nudne. jedina vec, co to zachranila byla zoey deutch, ktera obcas prinutila pousmat se (treba jeji vize uberu). z puvodnich postav se dal snest jeste eisenberg. nejvic me zklamalo, jak trapna byla postava emmy, to byl zlocin.

• 30.3.2020  23:31
    Gentlemani (2019)

jsem cekal na nejaky epicky zaver, jako byl skoro v kazdem filmu od ritchieho (z tech, co za neco staly) a ono to najednou skoncilo.. ◘◘◘◘◘◘ je to silene ukecane. a ten vypravecsky humor je tak tretilogovy, fakt, kdyz byly ty sceny kdy grant vypravel, tak povetsinu casu clovek citi jen cringe.. ◘◘◘◘◘◘ nejhorsi ale je, ze je to totalne nezapamatovatelne (coz castecne vyplvya uz z toho, jak divnou formu vypraveni to ma a kdyz se clovek nesoustredi, ztati se). neni tam nic, pro co by si to clovek pustil znovu.

• 29.3.2020  22:38

muzu jen rict, ze jsem to, jak to dopadlo, necekal. takze zase body nahoru pro tvurce, jakou dokazali vytvorit atmosferu v prvnich dilech. zvuk, obraz, vyber lokaci, herci, hudba a nakonec i scenar. tento serial posunul ceskou tvorbu (coz se o 99 % ceske produkce rict neda).

• 22.3.2020  23:59
    Vlastníci (2019)

ty tri hvezdicky predevsim za rambu a i dalsi herecke vykony (kotek, polak, havlova, labus, manzele a klara tak pul napul). ostatni mi prilis nesedli, prislo mi to az moc divadelni a malo realisticke a treba hadek mi nesedl vubec. nevim, no posldnich 30 minut uz jsem se nudil a zaver to nijak nevylepsil spis naopak.. tohle neni moc film. a komedie je to prilis doslovna, rekne to divakovi, kdy se ma smat a kdy ne, jako by byl nesvepravny a nepoznal to..

• 22.3.2020  23:46
    Zrádci - Den pravdy (E05) (epizoda) (2020)

tak po predchozim o trochu slabsim dile, podle me zatim nejlepsi dil. zaverecna scena, nejde popsat jinym slovem nez epicka (coz jsem v souvislosti s ceskym filmem jeste asi v zivote nepouzil). chvilemi mi to pripominalo true detective v jeho nejlepsi forme.

• 9.3.2020  00:59

tohle je uplne jina uroven nez jakykoli jiny vazny serial od ct (mozna s vyjimkou vodnika) v cele jeji historii. kdyz si sedne forma, scenar i herecke vykony.

• 22.2.2020  23:31
    Mozart in the Jungle (TV seriál) (2014)

tak tri roky zpet jsem po prvnich par dilech 3. sezony se serialem neplanovane skoncil, jednoduse me to nudilo. nedavno jsem tomu dal sanci a byla to jedna z nejlepsich druhych sanci v serialovem zivote. z vysoce nadprumerneho, ale vlastne ne uplne zapamovatelneho pribehu a serialu se to vysvihlo do vysin. predne se musi cenit ta hudba, a jak je k ni pristupovano. tohle (troufam si tvrdit) fakt v jinem serialu nenajdete. tezko se to pipisuje, ale jako by hudba byla jedna z postav. ******************************** ps. potesilo zakomponovani ceske zpevacky Vítězslavy kapralove ( i kdyz se vtipnou vyslovnosti), o ktere jsem do te doby neslysel

• 22.2.2020  23:21
    Potvora (TV seriál) (2016)

toto je tech nejsilnejsich 5 hvezd, co jde. prvnich 1 a pul dilu me nebavilo, spise otravovalo, ale pote, co se phoebe otevre, tak neni cesty zpet.. ta hra s divakem a pohledy do kamery je uzasna, jim z officu, by se mohl ucit

• 22.2.2020  23:12
    Undone (TV seriál) (2019)

3-4... jakoze je to hezky, ma to skvele zajimave postavy, ma to jakousi myslenku. ale nejak se mi tam furt pletla srovnani s jinymi serialy. a nevychazelo to nejlepe.

• 22.2.2020  23:09

famozne ukonceny serial. chtel bych videt, jak tahani mastered: "land a triple axel"

• 19.2.2020  16:04

dokumentarni hodnota 0. co me ale opravdu dostalo, byla naprosta lez, kdy komentator, rekl, ze "vedci dnes jiz nepochybuji, ze predmety ve tvaru pyramidy dovedou ve svych utrobach koncentrovat energii". *************** ostuda, ze je toto vysilano, snad ct dostane bludny balvan.

• 20.1.2020  16:22

nejslabsi epizoda.... totalne prehnane

• 10.1.2020  00:53
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

neexistuje vetsi cringe nez tohle. opravdu nechapu, jak se to podarilo vytvorit. tady se proste seslo vsechno dohromady. protoze sehnat tak aboslutne absurdne nevtipneho cloveka, davat mu cist scenar, ktery by rozbrecel cloveka, ktery zrovnal vyhral sportku a prezentovat to jako zabavny porad... to je opravdu nevsedni zalezistost. tento porad je nemoralni, neco tak krecoviteho totiz naprosto podryva vse dobre na cem lidstvo stoji. opravdu prazvlastni ukaz, kdy clovek okamzite touzebne prepina na jakoukoli reklamu, jen aby unikl ostrovtipu zucastnenych. soukup > prima. tech zdejsich 59 % je na emigraci, vypovida to o stavu naroda vic a v horsim nez volby... https://youtu.be/vSobMGzwTlA?t=172

• 3.1.2020  01:14

na tomhle serialu zeru uplne vsechno, kazdou postavu, scenu, zaber kamery.. a moishe je legenda, nech si to vsichni zapamtuji! opravdovy duvod poslat amazonu nejakou tu korunu.

• 3.1.2020  01:06

no ty kravo vole... mel jsem takovy pocit pri tom apollu, ze jde trosku daleko, ale vseci se smali..

• 26.12.2019  00:14

moishe is a fucking legend! odtedka vstavam ve 4.30 :D

• 24.12.2019  23:57

pro me asi 3. nejlepsi epizoda celkove. naprosta parada

• 24.12.2019  22:48

eva je samozrejme vynikajici. ruml taky nevadi a pozor (!) pracharovi ten hitler opravdu slusi - prekvapive, ale velmi dobry vykon. no a pak je tu otresna "hudba", slaba druha polovina, nevyuzity mysicka a predevsim cringemaster marek eben. rovnych 50 % typicky janak, ktereho zachranuje cast.

• 24.12.2019  00:47

jednoduse nejlepsi serial soucasnosti.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8