tehol

homepage
Twitter: ihavenone

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 17.8.2019  23:22
    GLOW - Season 3 (série) (2019)

vrchol sezony byl pro me vylet spojeny se stanovanim. tam jsem si konecne uvedomil, ze pres vsechna ta ruzna socialni temata, kterym se glow venuje, je to serial predevsim o pratelstvi.. k ruth:, prestoze mi prislo, ze ji scenaristi trosku setrili (oproti predevsim druhe serii), tak na ni bylo videt, ze prave diky tem nezvratum uz je na pokraji s tou stale optimistickou naladou, proto prijemne prekvapil uplny zaver (spoiler), proste move on up and keep on wishing asi :)

• 7.8.2019  23:56
    The Boys (TV seriál) (2019)

moje hodnoceni neni moc vysoke, i kdyz jsem si po vetsinu casu dost uzival. prestoze je to jasne lepsi nez marvelovky atd.(predevsim namet, scenar uz je imo prumernejsi), ma to pro me jeden obrovsky handicap. jde tam strasne, ale fakt strasne videt, ze je to komix, myslim, jak je to nasnimano, rozhovory postav, no proste bylo moc momentu, kdy jsem si rikal, ze to museli rovnou obslehnout (i kdyz mozna ne, nevim, necetl jsem to, ale pusobilo to tak, takze bezosova chyba..) z tech amazon projektu mam pocit, ze opravdu dotahnuto bylo zatim jen Marvelous mrs. maisel..... ps. a ten butcher je tak typicka postava drsneho kladase, ze je horsim archetypem nez homelander ;) pps. ale za spice girls byla hvezda nahoru

• 4.8.2019  23:33
    Good Omens (TV seriál) (2019)

premyslim, proc ten serial neni zas tak dobry, jak se tvari, ze je a mam jednoduchou odpoved: ten namet je prinejlepsim prumerny (spis slaby). respektive verim, ze v knize toho bylo vic a mit to dvakrat tolik dilu, tak to bude lepsi a ne tak zrychlene, ale stejne.. o cem, ze to bylo? nebo spis, co to chtelo sdelit? ze lidi jsou vlastne super a nic se nedeje? ok, jdu se podivat na zpravy z jemenu, jak to tam pokracuje.. ps. jo a knizni humor ve filmu malokdy funguje, tak jak by chtel, tohle je jen dalsi dukaz. naopak jon hamm a jeho "i am the archangel fucking gabriel" bylo skvele

• 16.7.2019  23:27
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

jen si tu odhodim tech 5 hvezd, abych nezapomnel, jak dokonaly tento serial a pribeh a postavy a myslenka a herci a drama a komedialni vlozky a poselstvi a proste vsechno je... on wire je mozna opravdu nejlepsi serial vsech dob (i kdyz se mit nerika lehce), kvůli jeho nepodbizivosti a nenacehrane (fixlými statistikami :) realite. mozna ne tak epicke, ale asi > breaking bad ◘◘◘ detektor lži a profesor jay, mcnulty jede autobusem , HUH , Whos your doog?

• 16.7.2019  23:19
    La casa de papel (TV seriál) (2017)

bella ciao, bella ciao, bella ciao ciao ciao... ale 90?? kde? v tom chvilemi nelogickem pribehu? v te klasicke spanelske telonovele v druhe serii? v te strasne debilni scene se skokem motorky? v nijak inovativni kamere nebo rezii? v hodne zvlastni message serialu? v tom, ze nas to v podstate nuti sympatizovat se zlocinici? no nevim.

• 16.7.2019  23:11
    The Inbetweeners (TV seriál) (2008)

nazval bych to anglickou odpovedi na americke freaks and geeks. oboji ma naprostou nadcasovost, i kdyz na to jde jinym stylem. ktery je ten lepsi? za me remiza, legrace vetsi asi tady, lindsay je ale u freaks.. nicmene imo je to velmi nebezpecny druh serialu, nuti to k silene nostalgii po stredni.. "feisty one you are!" :D

• 16.7.2019  22:57
    Barry - Série 2 (série) (2019)

o hodne, hodne lepsi nez prvni serie, v podstate v kazdem aspektu, ronny/lily je neco spektakularniho..

• 1.6.2019  01:01
    How to Sell Drugs Online (Fast) (TV seriál) (2019)

dost prepalene, ale nemam s tim vlastne problem. natoceno perfektne stejne jako herecke vykony, ale neni to serial, ktery by nejak promluvil do duse a zanechal vyraznejsi stopu, i kdyz se prave o to dost snazi.. skoda, ze v nejlepsi se skonci a neni vlastne nijak vysvetlen ten mockumentary styl vypraveni. ale urcite prevlada spokojenost.

• 1.6.2019  00:45

nejsem nejaky hardcore fanousek lonely island, ale mam jejich pisnicky a humor rad. ale tady jsem se usmal za cekou dobu jednou (gym song)... nejak vubec nechapu, o co ma vlastne jit a jestli to ma nejaky dej nebo aspon nejakou logiku. je to uplne jine nez predchozi projekty (7 days in hell, popstar, tour de doping) a horsi, ve vsem. ◘◘◘◘◘ ps. prestoze vetsinou, jde v pisnickach lonely island predevsim o vtipny text (ktery tady stejne nebyl), tak jsem u nich vzdy ocenoval i dobre zvladlou a chytlavou hudbu, ktera v pohode konkurovala strednimu proudu. tohle bylo ale k uzoufani, asi meli rict haimam, at jim radsi neco slozi namisto poskakovani

• 20.5.2019  12:57

nuda a hloupost. spoiler: takze "bran", ktery vsechno vidi, super: When you let 1 million people burn so you can become king

• 18.5.2019  18:52
    Kuků (TV seriál) (2012)

po 5. serii: zvlastni serial, prestoze je hlavni hrdina s kazdym dalsim preobsazenim o neco slabsi, serial si paradoxne drzi stale cca stejnou uroven.

• 14.5.2019  19:02
    Hra o trůny - Zvony (S08E05) (epizoda) (2019)

:DDD (a ne, ani vizualne a z reziserskeho hlediska to neni ani nahodou dobre)

• 4.5.2019  23:54

paradni komedie se skvelym scenarem a dokonalym nacasovanim gagu, k tomu slusny soundtrack, civilni samberg, blaznive postavy, docela originalni konec.. sice me sandlerovo sislani otravovalo cely film, ale stejne, proste ice ice baby!!

• 2.5.2019  16:47
    Barry - ronny/lily (S02E05) (epizoda) (2019)

co to jakoze, coze? hader je uplne jinde, tohle bylo jak akcni sceny z prvni serie true detective a do toho zamichany humor z office.. tarantino who?

• 29.4.2019  14:59
    Hra o trůny - Dlouhá noc (S08E03) (epizoda) (2019)

at jdou sapochnik, benioff a weiss s tou jejich nelogickou a i spatne natocenou srackou do prdele. pri sledovani making of jsem nevedel jestli se smat nebo brecet..

• 28.4.2019  21:42

spis za 4*, ale tech 91 me desi. asi nejlepsi mozny zpusob,jak to cele natocit, ale spis u me vyvstava otazka, jestli tohle fakt chceme.. ja bych teda vic ocenil, kdyby celou dobu zabiral tancic starlord. no nic tesim se na (SPOILER) gotg, s thorem to bude fungovat :)

• 16.4.2019  16:39
    Očista (2013)

dobry namet, ale debilni zpracovani

• 14.4.2019  00:50
    Máš ji! (2018)

no cekal jsem to 2 levely blaznivejsi a 10 parniku vtipnejsi.. namet podle super napad a ze je to podle skutecne udalosti to jen podtrhuje. ale jednoduse kdyz se u takoveto komedie zasmejete (a to jeste pod vlivem alkoholu) tak trikrat, tak neco neni dobre. pritom herecke obsazeni dobre, ale trochu me zajimaly jen postavy hannibala a isly fischer. soundtrack dost slaby. paradoxne poslednich 5 minut se mi opravdu dost libilo, ale to fakt nestaci :/

• 10.4.2019  02:05

asi snad jen toto : https://youtu.be/-o7GB0p2NcA a teda jeste, ze ten film ma extremni tempo a ani na chvili neda cas na odpocinek. opravdu si troufam rict, ze je ten film unikatni, coz se v zanru komedie vidi opravdu malokdy.

• 10.4.2019  01:50
    The Good Place (TV seriál) (2016)

tahani, tahani, tahani. ted danson aka george christopher aka michael. tenhle sitcom povysuje zanr sitcomu, presahuje jej. obvykle staci skvela skupina lidi (ktera tady je taky, jason mendoza, chidi anakonda, eleanor roosevelt, ta prava eleanor, janet, shawn a samozrejme adam scott v (konecne!) odlisne uloze. a mohl bych pokracovat dal), jenze tady se jde nekam mnohem dal, konec prvni serie to hodi do uplne jineho prostoru a mimo vtipy jsem si musel zacit uzivat ty nekonecne zaplavy myslenek, ktere tento serial vyvolava. jednoduse revoluce. big ps.: jde snad nemilovat serial, ve kterem je jako nejlepsi film vsech dob zminen prerek travolty adele dazeem? ne.

• 10.4.2019  01:33
    Aquaman (2018)

tohle jsou tak pruhledne jasne 3 hvezdy az tomu musim dat jen 2.. po tomhle filmmu se mi chce zkorigovat vsechna hodnoceni marvelovek a hodit jim tam taky jen 2 hvezdy, protoze je to uplne ale fakt uplne uplne vsechno stejne. je az ubijejici, jak pohodove vsechny ty filmy jsou. tento zanr uz musi umrit, aby mohly zase vzniknout dobre komiksovky. ◘◘◘◘◘ uz se tesim jen na gotg, thanose a tu muslimskou holku, pokud to teda bude. ostatni bych snad radsi zrusil.

• 10.4.2019  01:28

• 10.4.2019  01:24
    Wonder Woman (2017)

mam gal rad.

• 10.4.2019  01:15
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

jediny problem je v epizodicnosti a obrovskem mnozstvi postav na tak kratkou minutaz a pocet dilu.. ale tak to bylo dopredu jasne, ze jde jen o bonbonek a ne opravdovy serial. mysicka for the president..

• 10.4.2019  01:09

mozna nejlepe zpracovany film podle skutecne udalosti, co jsem videl.. funguje vse, herci, pribeh a predevsim rezie s kamerou (coz je neco, co jsem od takoveho filmu vubec necekal, podle me to valcuje mnozstvi tzv. art filmu) a jedno ps. micheala scotta si pomalu ale jiste umim predstavit, jak si jde pro oscara..

• 31.3.2019  14:49

skvely soundtrack, skvely pribeh, skvele a citlive odvypraveno, skvela animace. ten typ filmu, u ktereho jste si jisti po cca 10/15 sekundach....

• 25.3.2019  22:48

mysicka, trojan, meliskova, holcova, neuzil... to je proste nadpozemske. a na konci regina kvetonova z cro tomu dala jeste jeden rozmer navic. nejlepsi dil.

• 24.3.2019  20:13

asi prehnana ocekavani, ale hlavnim dojmem, ktery ve mne film zanechal, bylo, ze to melo potencial byt mnohem lepsi. nevybavuju si tak dobry film s tak slabym zaverem. (spoiler) honicka na konci mi prisla, jak z nejakeho serialu na ct. samotny zaver, kde se hlavni hrdina predstavi sefovi klanu, se podle me uz uplne minul ucinkem. a je to skoda. jedine na co z filmu nezapmenu, je teda asii jen velmi silny projev stoleteho dedy (urcite nejlepsi scena filmu, nicmene i v ni se obcas objevil nejaka podivnost) a to, jak musel kylo ren dokazovat, ze neni zid...

• 19.3.2019  17:32

mysicka no.. hned jsem si vzpomnel na jeho mahjongove dny ve ctvrte hvezde :)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7