Lowlifes (2024)

Vcelku príjemné prekvapenie, podobných hororov sa síce točí pomerne veľa ale nie vždy to dopadne takto dobre, prekvapí aj relatívne nečakaný zvrat oproti klasickým kúskom ako Deliverance či Posledný dom naľavo, tých 60+% si to zaslúži, ja mám horory rád tak ešte jedna bonusová hviezda.

Neviditelné zlo (2024)

Stačí prečítať recenzie od ricci.s a Arsenal83, fandov hororu to nesklame na celej čiare ale inak rozhodne slabšie ako Z či Come Play...ďalšia z tých rozumných volieb neísť do kina, bohužiaľ.

Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška (2024)

Také to pokračovanie asi ako presne očakávate a popri ňom si kľudne na vedľajšom okne vybavíte veci do práce a vlastne ani o nič neprídete ak sa viac sústredite na to druhé. Tentokrát sa o čosi viac prikláňam k aktuálnemu hodnoteniu na ImDb v hodnote 5,2/10, tých 39% mi pripadá trochu krutých aj keď jedným dychom treba dodať že sa žiadny zázrak nekoná, s prižmúreným okom na vedľajšom okne dávam 3*.

Temný případ - Part 1 (2024) (epizoda)

Klesajúca tendencia úrovne seriálu sa potvrdzuje, prepchané hláškami na adresu belochov, slabý muž spadne na hubu po údere ženy, dve sebavedomé feny vedú vyšetrovanie a úroveň dvojice z prvej sezóny určite nedosiahnu, mamba alfasamica v posteli dominuje jak hroch v poslednej mláke počas obdobia sucha a do toho náznak myystery príbehu, lenže určite to nebude nakoniec Vec a tak sa obávam dočkám v True detective najväčšieho sklamania.

Vládcové nebes (2024) (seriál)

Horšie ako Bratstvo neohrozených, lepšie ako Pacifik. Predsa len tých scén z nebies mohlo byť viac vykompenzoval to však epický záver v ktorom boli aj sovieti ľudia, nemecké deti v uniformách už bez munície vytreté propagandou rovnako ako dnešná mládež (najmä tá genderová) s asi najlepším momentom so vstupom do tábora kde bolo spáleninu cez obrazovku takmer cítiť. Opäť raz lahôdka z obdobia druhej svetovej vojny aj keď bez čerešničky na vrchu.

Vládcové nebes - Část devátá (2024) (epizoda)

Aý po kapitalúciu Nemecka dokonalý záver, potom už taký trochu umelo epicko americký, ale aj tak nádherný záver. Zo seriálu plynie jedno ponaučenie. Ak sa chcete dožiť vysokého veku, minimálne 85 rokov, zamestnajte sa v školstve. Failom je asi iba moment keď sa snažia v tábore vyvesiž americkú vlajku a za svet ju nemôžu nájsť a potom sa to tam hemží vlajkami hádam všetkých krajín kde pristálo čo i len jediné americké lietadlo na medzipristátie ešte dlho po vojne.

Vládcové nebes - Část osmá (2024) (epizoda)

Deň D bol naozaj obrovským trapasom ale ten rasizmus ktorú liberáli a najrôznejšie neziskové organizácie či korporácie ako Meta nasilu všade tlačia aby ľudí rozhádali ešte viac a poľahky ovládli budúcu zdegeneráciu a mali moc iba vo svojich rukách bol úprimný a naozaj vtipný. Viva Mechico, ani jeden Texasan sa čo i len nepodobá na Hispánca, oni vlastne počas druhej svetovej vojny ešte neboli, vyskytli sa až potom ako Alf priletel z Melmaku. Odhliadnuc od tohto faktu a spackaného, prespaného Dňa D stále nadpriemer dnešnej doby.

Ahsoka - Část 6: Daleko, předaleko (2023) (epizoda)

O jednu hviezdičku nadol kvôli neschopným neonacistickým americkým nulám zo spoločnosti Disney+, ktorým robí neustále problém prehrať novinku s vyššou sledovanosťou (Mandalorian, Andor, Ahsoka, AHS). Čím ďalej na východ tým táto neonacistická spoločnosť buguje viac a viac a preto je jednoducho lepšie predplatné zrušiť a pozrieť si epizódu onlajn zdarma. Ospravedlňujem sa že komentár neodráža dojmy z epizódy ale skúšať prehrať epizódu na troch zariadeniach a neprehrá ju ani jedno, tak nato musíte byť ako streamovacia služba iná sračka...Potom sa nečudujte že som si epizódu nedokázal vychutnať.

American Horror Story - Mizející dvojče (2023) (epizoda)

Ryan Murphy konečne prišiel nato že aj ženy prdia a spravil z toho neskutočný virál, inak úplná nuda ktorú na 3* vytrhla iba úvodná scéna a úplný záver. Táto dvojka (Murphy a Falchuk) má teda v hlavičkách poriadny totálny výpredaj.

American Horror Story - Rozmnožím tvé strádání (2023) (epizoda)

Zatiaľ to má nábeh stať sa rovnakým sklamaním akým bolo trebárs Roanoke v druhej polovici série či mnoho epizód z AHStories, ale u tejto dvojice jeden nikdy nevie. V každom prípade aj títo týpci starnú a na nich je tu až nezvyčajne málo novodobej propagandy, buď dostali rozum alebo začali senilnieť.