Villa Lucia (2023)

Ja neviem, asi to bude tak, že spoločnosť je nadopovaná Markíza Nova JOJ samé blbiny ani to nemám naladené, samé Super dance, pečie Česko aj Slovensko, som kokot v priamom prenose, Babiš Fico Putin a potom im takto jebe a natočia pre jednoduchých imbecilov takúto sračku. Už som sa ojebal pri tom Invalidovi a teraz som za to neplatil v kine, chválabohu. Trápna nehumorná pičovina. Zlatá Česká filmová tvorba za bývalej republiky

Invalida (2023) odpad!

Trapná pičovina. Dvadsať euro vprdeli.

Aquaman (2018) odpad!

Tak u6 som videl dosť. Toto digitálne hnojšostvo bolo párexelán. Otrasná sračka

Blok 99 (2017) odpad!

Ten prijebaný slovenský kokotopreklad. Ani som to nedopozeral

Spider-Man: Daleko od domova (2019) odpad!

Úplne hovno. Sa čudujem, že v krajine kde žije 300,000000 obyvateľov nevedia natočiť nič duchaplnejšieho ako buzerantského kokotíka z úplne ohovneným ksichtom, fajčiacim osrané ciciny a dať tomu červenú. Pfuj

Pašerák (2018)

Pán Eastwood, je PÁN. Podporuje Trump a mám mu to za dobré. Nepozná slovnú grcanicu, politically correct. Je to človek svojej doby, kedy sa negri správali slušne a vedeli kde je ich miesto. Buzeranti, negri, pedofili. Good job MR. Clint

Občan X (1995) (TV film)

Vám tu načisto jebe. Tie vlaky? Moderné nepoškodené súpravy, magor Čikatilo, ako jadrový fyzik. Však dodneska tam jazdia ohyzdy zo zamrežovanými oknami a ten bordel. Pane bože. Videl niekto z vás proces? Však to bol magor plešatý lidojed. Tu ho stvárňuje buzerant, čo si po večeroch strká prsty do riti a Verbal si pri tom mastí péro. Zle, všetko zle