bodo1

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 11.9.2019  22:36
    Pašerák (2018)

Pán Eastwood, je PÁN. Podporuje Trump a mám mu to za dobré. Nepozná slovnú grcanicu, politically correct. Je to človek svojej doby, kedy sa negri správali slušne a vedeli kde je ich miesto. Buzeranti, negri, pedofili. Good job MR. Clint

• 24.5.2019  17:06
    Občan X (TV film) (1995)

Vám tu načisto jebe. Tie vlaky? Moderné nepoškodené súpravy, magor Čikatilo, ako jadrový fyzik. Však dodneska tam jazdia ohyzdy zo zamrežovanými oknami a ten bordel. Pane bože. Videl niekto z vás proces? Však to bol magor plešatý lidojed. Tu ho stvárňuje buzerant, čo si po večeroch strká prsty do riti a Verbal si pri tom mastí péro. Zle, všetko zle

• 20.5.2019  20:01
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Autenticita prostredia a neskutočná tuposť aj hrdinstvo, to všetko tam je. Skvelý seriál, vynikajúca výprava. Deti čo ešte neboli na svete, by mali radšej držať huby a nevypisovať tu kokotiny.

• 31.8.2018  14:56

Som myslel, že mi odjebalo obrazovku. Potom som to prepol a z výdychom úlavy som zisti, že tam hrajô samí negri

• 22.7.2018  19:36
    Dokonalá loupež (2018)

Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva.(Forum Film SK), buzerantovy nalepili chlpy z piči Verbalovej ženy na hubu a poslali kokotka čo hral krotitela padrakov a iné pičoidné filmy pre steplelých Verbalových kamošov akože drsňáckych policajtov s imbecilnou držkou. De Niro, Al Pac ino a pod, sa musia krútiť ako kokot negra vo Verbalhomokokotskej hube v tempe prúdového motoru.. Ťažká kokotina na čele s hercom ktorému museli implantovať piču zarastenú, asi Verbalovej riti alebo jeho kurvy, na tú teplošskú hubu. Pfuj

• 26.3.2018  20:55

Negerská sračka

• 25.3.2018  18:14

Príjemná ľahká komédia a excelentný herec pán Kopecký a krásna Zlatka Adamovská plus dobová atmosféra bezstarostného bytia v socialistickom raji. Vždy si rád pozriem tieto vykopávky a zaslzím za krásne detstvo v dobe, nedobe, ale to je iný príbeh

• 19.3.2018  18:45

Som starý kokot, ale tento film ma zabil. Narehotal som sa ako blázon a ešte tie hlášky pána Kopeckého nemajú obdobu.

• 1.3.2018  23:53

Som sa narehotal. Ten malý chlapec nemal chybu. Presne toto bolo, bordel chaos a idiotizmus tej doby, každá doba má svoje izmi, ale toto bolo také bezkonkurenčné.

• 28.2.2018  04:08
    Psycho (1960)

Nadfilm. Tak takúto kokotinu sem mohol mrdnúť len sfetovaný psycho šesť s frňákom pudrovaným nejakým napiču matrošom obstaraným na Hollywood Bouleward od nejakého negra. A potom prečo tá prijebaná fotka čuráka pár exelán

• 28.2.2018  03:58
    Pearl Harbor (2001)

Patetická sračka. Nakoniec to odznelo akože Japonské kurvy to vlastne prehrali hneď v prvej tretine. Ben Assfuck s tou jeho pičoidnou držkou tomu tiež nepridal. Romantickovojenská mutácia, niečo ako strašidlo od Dr.Frankensteina, toho prvého čo mal tie skrutky v hlave. Dve a to som musel vyjebať flašu pomarančovej šťavy s litrom domácej vodky

• 28.2.2018  02:25
    Americký zabiják (2017)

Svalovou dystrofiou postihnutý hlavný hrdina, je až chorobne upätý na zabíjanie požieračov oviec a milovníkov kôz a tak sa vyberie do ďalekej Lýbie, aby tam pomstil smrť svojej priateľky a to tak, že sám vyjebe celú džihádistyckú bunku. Našťastie sa to podarilo skorej CIA, lebo už sa chýlilo k rezaniu gebule. Je až z podivom koho dokážu dať do hlavnej úlohy akčného filmu tí americký producenti. Možno opak Weinsteina nejaký hnedkomil a toto kladivo na to aj vypadá, že si nechá rád obrobiť dieru. Ináč vcelku trápna kokotinka a nebyť toho debilka v hlavnej úlohe, tak dám aj tri. No nakoniec som to ani nedopozeral. Na hentoho buzeranta sa nedalo pozerať. Katastrofa nad katastrofou. Len jeden taký hnusný neherec, čo bol splodený z nafetovanou matkou a partičkou bezďákov a jeho meno je pán Garfield ma prinútilo nedopozerať film.

• 21.2.2018  02:31
    Lovec hlav (1976)

neznámy film a jednička. Na tú dobu neskutočne dobrý thriller Pjet gviezd úplnacpogoda. AAj napriek sračkoidným kvázy pseudo kokotomJakoma, hladný pes z djakomejskej riti, kokot a pdobne

• 13.1.2018  03:38
    To (2017)

Zasa banda homosračiek a jeho armrdy si tu honia svoje kakaové ego. Verím, že ani jeden z týchto čurákov nečítak knihu. Preto bežte do piči vy banda pseo kritikou z hovnami zajebaneými hubami. Veľmi realistický natočený film podľa predlohy S:K: Teším sa na druhý diel. A vy kokoti a nemrdané piče si dovtedy prečítajte knihu.

• 12.1.2018  02:16

Skvelá kokotinka. Dlho som nevidel lepší akčňák. A komenty miestnych buzerantov, prerajtíngovaných homocucačov čo si leštia péra na trapných spajdra hulko kapitánoch, mastia pišuláky, tak to je panoptikum kriplov a zabrzdených opičiek.

• 1.1.2018  01:44

Čítam tu poloduché recenzie na krásny príbeh a skvelé herecké majstrovstvo, kde sa tu odbavujú domáci onanizátori čivava a podobne. Vy vypatlané sračky, ste asi len prostoduché mariškou vygumované rite, ktoré sa hanbia za svoju identitu a aj za to, že dnes vôbec žijú. Krásny film, ktorý treba pochopiť a nie len pozrieť. Verím, že ani jeden z vás kokotov civákov a hladošov, ste si neprečítali ani knihu. Vy úbohe hovná. Ste len konzumenti vlastných sračiek a neviete noč o histórii svojej vlasti. Ste odpad novodobého konzumu. Neviete si ani predstaviť, čo to bolo za protektorátu, ale budete tu hodnotiť vaše prdy, čo vám lezú z huby. Na druhej strane tu vyzdvihujete sračku Čiara, ktorú som nedokázal pozerať ani desať minút. Tie tupé dial´gy, kde nedokážú povedať ani piča, v takej komunite, bežte do prdele. Tento film mi vohnal do srdca pocit hrdosti, že som bol súčasťou hrdého spoločenstva Čechoslovákov a nikdy by som nedovolil to rozbiť. Pfuj vy krysy čo neviete ako vypadala vaša matka.

• 18.12.2017  00:59
    Temná věž (2017)

Nezmysel, ale dobre natočené mysteriózne velekokotinské dielko. Sympatický hrdinovia aj dobré efekty. Ten kto si neprečítal sedemdielnu ságu o nekonečne, ten nemôže povedať ani prd. Ten kto vie o čo ide v knihe môže pičovať, ale to by musel byť film minimálne ako Star Warasračkas, minimálne desať dielny. Ale ostalo to otvorené. Zapomněli ste tváře svých otcú, hajzlové

• 18.12.2017  00:50
    Baby Driver (2017)

No retard, a pičovina na entú. Som to ani nedopozeral a to sa niekedy prekúsavam aj mesiac jedným filmom. Toto sa nedalo pozerať. Kokotko so slúchadlami, pilot F1 lupič a down.

• 8.11.2017  22:24
    I dva jsou rodina (2016)

Strašné. Som otec a mám dcéry a už mi je zle. Kurva negerská pičovina a SCi Fííí

• 8.11.2017  22:19

Dávam štyri lebo. Lebo kokot hovnomil a jemu podobné sračky to tu poddimenzovali a pritom je to tupučká, ale neskutočne krásna prechádzka históriou vojenského námorníctva a skrytého patriotizmu v USA. Bojová loď Missouri bola vo svojej dobe numero UNO. A vo filme to nič nepokazilo. Dobre a efektne urobrná rozprávka pre deti aj pre dospelých.

• 3.11.2017  22:06

Tu dávam štyri. Tú jak zašili, som si prdol a aj ubehlo

• 1.11.2017  22:08
    Na odstřel (2009)

Dobrý film, peknučký Crowe aj Matíček a spol. Trošku pretiahnuté a málo akcie. Chcelo to viacej krvičky. Ináč len trošku tempa a tej brutalitky. Záver dobrý, nečakal som to, že Matt bude taký prechcánek. A ten vrahúň, no to bol iný kokot.

• 29.10.2017  14:47

Zasa hustoriťné hlboko nič nevraviace sračky Homoklády ma už začínajú poriadne srať. Úplne perfektný film, kde neni potreba nad niečim filozofovať, to si pán Homokokot môže čítať Kavku alebo Sejspíra. Toto je magoristická strieľačka, s perfektným kruťasom a samé mŕtvoly a smrte a nie dráma o troch dejstvách z hlbokým duchovným potenciálom. Proste poriadna rubačka. Ty atmosfericko jeblý kokot

• 28.10.2017  04:55
    Kolja (1996)

Zdenek je Zdenek. Basta. Nejlepčí herec v staronové ére Českých filmú. Píšem jak kokot, jelikož po Slovensky to nejde. Dekuji Pane Zdeňku.

• 21.10.2017  00:20

Nezabudnuteľná atmosféra, vtedy som bol ešte decko, ale aj tak, super autentické prostredie, Hackman ako naozajstný pichač, úžasné. Tie zašpinené ulice, ten bordel, proste všetko ako má byť s tej doby. To nepochopenie medzi americkým systémom práce polície a tým francúzskym. A skoro žiadny negri, ani na tej pláži kde hrali volejbal. Jeden jediný primát. To sa dnes nevidí.

• 20.10.2017  23:03
    Spy Game (2001)

Erudovaný kritici, a scénaristi tu zasa vypúšťajú svoje intelektuálske hovná a múdrosti, sa divím prečo už nevlastní Homokokot nejaké štúdium v L.A. No to mi je jedno, k veci. Super thriller so super hercami a super dejom. Napnutý od začiatku do konca. Skvelý film a radosť pozerať. Však Homokláda?

• 20.10.2017  22:56
    Oko dravce (2008)

Strašné. Dve hviezdy len kvôli spracovaniu. Dlhé, totálna vypatlanina, učiteľka a drbko odzbroja všetko a zachránia svet a k tomu ešte ten odporný slizký kokot Billy bobík, starý geront tam lietal ako dvadsať ročný agent Jason Bourn ale vypadal ako vyberač kontajnerov v Brooklyne. No proste hnus.

• 20.10.2017  00:20

Skvele natočený film o pomätencoch z opačného tábora fanatikov. Tentokrát sa neupalujú kacíri, ale režú hlavy. Od začiatku až do konca som to pozrel a nešiel som si ani otvoriť druhú flašu Tequilly len som čumel. Vyžraný Crowe, excelentný Di Caprio aj ten Jordánsky šéf boli všetci skvelí. A použili Český škorpík v tej prvej strielačke, kde ofcomrdi mali základňu. Pekný film. Až ma pri srdci hrialo ako tam strielali tie hnusné stredoveké hovädá.

• 16.10.2017  17:12
    REC (2007)

No najlepšie a preto jedna hviezda, bola scénka keď prchali z bytu tej starej tučnej svini a ten hasič ju šmajzol cez lebeňu s tú sekeru či čo to mal. Tam som sa skoro posral od smiechu. Ináč trápna pičovina a tá preafektovaná akože reportérka, tak to bolo strašné.

• 15.10.2017  23:43

Debilina jak Brno. Írske kudlanky sa hryžú a jebe im tam dobre.

<< předchozí 1 2 3