Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Animovaný
  • Krátkometrážní

Recenze (666)

plakát

Všechno, co miluješ (2022) (seriál) 

Výborný a hrozně smutný. Moc se mi líbí přesah do začleňování lidí s problematickou minulostí zpět do společnosti, na tohle se v dílech s podobnou tematikou často zapomíná.

plakát

Velká premiéra (2022) 

Mám nejvíc ráda Miroslava Krobota, mám ráda Olomouc a tamní scénu - Ivanu Plíhalovou, Janu Posníkovou a další. Líbí se mi pozorovat tak známou cestu mezi olomouckým a pražským nádražím. Ale jinak je tenhle film, až na pár vtipných dialogů, docela prázdný. Bohužel.

plakát

Musíme si promluvit (2021) (seriál) 

Jsem ráda, že ČT v poslední době rozšiřuje spektrum svých pořadů a seriálů o tyto skvělé kousky. Intimní, silné a komediální drama ze života dvou třicátníků. Situace a pocity ne úplně vzdálené mnohým ze současných párů (minimálně) evropské společnosti. Se skvělými herci, v rozumné délce a bez zbytečných zápletek.

plakát

Good Omens (2019) (seriál) 

Vtipné a chytré v příběhu i skvěle promyšlených detailech a velmi dobré převedení originality Gaimana a Prachetta na plátno. David Tennant a Michael Sheen se ve svých rolích plně vyřádili, že člověk dovede zapáleně sledovat všech šest epizod.

plakát

Opráski s historje (2020) (seriál) 

Boží, mnohokrát vtipnější než původní komiks, skvěle vygradované. Jednoduché a vtipné opakování dějepisu v pár sekundách.

plakát

Jak vám mohu pomoci? (2022) (seriál) 

Myšlenky slavných filozofů vysvětlené na problémech dnešní doby, jednoduše, krátce, se skvělými animacemi. Jediné, co mě tedy mrzí, je, že jsem neměla videa k dispozici kdysi před maturitou. I teď je však skvělé si je poslechnout.

plakát

Terapie láskou (2012) 

O mnoho příjemnější, zajímavější a jemnější love story, než ty tisíce, co se na nás valí.

plakát

Úzkosti a jejich lidé (2021) (seriál) 

Detektivky vznikající v severských zemích rozhodně nemusí být psychicky náročným krvavým dramatem a přitom můžou být skvělé. Anxious People přináší příběh dvou policistů, jednoho lupiče a několika jeho rukojmí, který je nabitý lidskostí, humorem a skvělými herci.