Marauder

Jakub Pastorek

okres Banská Bystrica

1 bod

• 30.8.2018  01:55

"Raz prekročíš hranicu a už niet cesty späť".... A tento film to pekne ukazuje. Aj malá zmena môže byť začiatkom veľkých zmien. Či už si to človek uvedomuje alebo nie. 90/100

• 29.8.2018  23:26
    Upgrade (2018)

Geniálne prepracovaná sci-fi akčná strieľačka pri ktorej sa zabaví každý milovník kvalitného akčného scifi. Stem to celé pekne zahral a zakončil. A ukončil aj ostatných.

• 20.8.2018  00:36
    Máš ji! (2018)

Super naháňačka 😉

• 14.8.2018  01:33

Absolútne sklamanie oproti celej sérii Jurassic Park a aj Jurassic World. Celý film bol postavený predovšetkým na efektoch ktoré boli síce celkom dobré ale ako fanúšikovi Jurského Parku hovorím asi za všetkých že toto bola úplná hlúposť z ktorej nakoniec spravili len takmer klasický akčný film a strieľačka a dej týkajúci sa dinosaurov a aj pohľady na nich sa nedajú porovnať s predchádzajúcimi filmami pretože boli zanedbateľné. Všetko sa viac točilo okolo zbraní a pomoci nejakej obrovskej korporácií a keby tam nebola zakomponovaná záchrana Blue tak film je len klasická béčková strieľačka s pár dinosaurami. 50/100

• 14.8.2018  01:27
    Krajní meze (TV seriál) (1995)

Jeden z bezpochyby najlepších sci-fi seriálov ktoré som kedy sledoval. Efekty úžasné a väčšina dielov aj stojí za pozretie a nesie nejaké poučenie a nie ako väčšina dnešných akože sci-fi filmov a seriálov kde to je len o efektoch a podobných hlúpostiach. Do tohoto seriálu dali viac ako len poriadne efekty, dali do toho aj kvalitný dej do väčšiny epizód aj keď niektoré stoja za hovno a niektoré sú úplne neoriginálne, ale aj tak do tohoto seriálu dali viac ako napríklad do Stargate Origins alebo Ghosted. Je tu aj normálna akcia, napätie, pôžitok, nadšenie, dobré efekty a hlavne( čo je aj dôležité) je to poriadne scifi. Prekonáva to väčšinu sci-fi filmov a seriálov tohoto storočia. 100/100

• 16.7.2018  11:44

Trocha mix na Matrix a Počiatok ale dobre spracovaný a pekne zahraný. Príjemné prostredie filmu kde sa odohráva väčšina deja má dosť zaujalo. Výber hercov ktorý síce až tak známy neboli ale stáli za to a svoje role dotiahli do konca. A efekty sa im tiež dosť podarili keď stál na konci svojho sveta.

• 30.6.2018  15:07

Kúsok predvídateľné ale inak luxusná strieľačka čo poteší každé dieťa.

• 11.6.2018  22:06

Jednoznačne jedna z najlepších komédii aké som kedy videl. Dokázala zaujať nápadmi, vtipmi, hereckými výkonmi a veľa ďalšími vecami. Toto bolo komediálny raj. 120%/100%

• 10.6.2018  22:33

Slabšie efekty, priemerný dej, ale zato pekné zábery na dinosaury ako medzi sebou bojujú čo je oproti ostatným Jurským parkom lepšie ale bohužiaľ v ničom ostatnom to neprekvapilo a celkový výsledok na trocha sklamal. Herecké výkony boli slabšie ako v predošlých dieloch a dialógy tiež. Za mňa 45%

• 3.6.2018  21:56

Trocha nedocenená komédia ktorá sa kvalitou dokáže vyrovnať mnohým dnešným akčným komédiám. Stallone v tomto filme ako hlavná postava bol fakt dobrý. Vtipy neboli až tak otrepané a dobre pobavili a efekty boli tiež dobré.

• 8.5.2018  01:21
    Rain Man (1988)

Kvalitný film ktorý ukázal mal aj nejakú hodnotu a niečo človeku ukáže. Je to kvalitná ukážka že rodina môže zmeniť čokoľvek nech už človek chce dosiahnuť čokoľvek alebo o čokoľvek mu ide. V skratke úžasný film, úžasné posolstvo, herci, a aj pekné vtipy a fakt príjemný dej.

• 28.3.2018  22:42

Bezpochyby jeden z najlepších a najbombastickejších filmov tohto roku. Nádherné efekty, skvelý herci, super vtipy, celkom dobrý soundtrack a aj pekný dej. A dokonca aj koniec trocha prekvapil čo sa mi náramne páčilo. Aj keď bolo tam pár absurdností ale aj tak tie dobré veci prekonali všetky tie absurdnosti v jednom okamihu a vzniklo z toho nádherné filmové dielo. Spielberg sa toho fakt chytil a dotiahol to aj do úžasného konca. Všetka česť aj jemu.

• 18.3.2018  21:33
    Poslední chlap na Zemi (TV seriál) (2015)

Prvé série ešte za niečo stáli ale potom to šlo s celým seriálom dole vodou. Začína byť dosť predvídateľný a stáva s z neho veľké klišé čo kopíruje nápady zo všadiaľ inakadiaľ ale hlavne to nie sú originálne nápady a stáva sa z neho nejaký druh sitcomu ktorý sa snaží zabaviť ale ku koncu sa mu to už veľmi nedarí a začína to byť miestami fakt dosť trápne. Ale aj tak musím skonštatovať 1.séria- zaujímavé, ešte celkom nepredvídateľné a vtipné, 2.séria- ešte stále trocha vtipná ale už menej originálna a je tam už veľa nových hercov čo sa mne osobne už až tak nepáči, 3.séria- vtipná len možno v dvoch epizódach ale inak slabota, originalita je v nedohľadne, a už aj predvídateľnosť je takmer na maxime keďže človek čo už toho dosť videl tak presne vie čo sa stane a kedy, bolo síce pár zvratov ale nič moc, 4.séria- nepáči sa mi že tam furt niekoho pridávajú, je to onicom a otravné, a predvídateľnosť už je na maxime no takže očakávať niečo nové je fakt dosť ťažké, k tomu už aj vtipnost sa z toho úplne vytratila a herci sú úplne nudný, všetko je to už len nejako pozliepané z iných filmov alebo seriálov.

• 18.3.2018  21:19
    Ex Machina (2014)

Tu je pekne ukázané aké sú ľudia svine a to nie len k sebe ale aj k umelej inteligencii. A je tu pekne ukázané že svet speje do záhuby. Inak v celku dobrý a pútavý film s peknými efektami a aj celkom sympatickými hercami a podľa mňa aj s dosť dobrým príbehom.

• 18.3.2018  21:13

Na pomery Aktov X je to dosť slabý diel. Záhada bola až na konci a aj tak dosť slabá. Tento diel neponúkol ani zábavu ani záhady ani nič.

• 10.3.2018  22:45
    Trosečník (2000)

Jeden z najznámejších filmov, a notoricky známy asi každému ale aj tak furt dobrý.

• 10.3.2018  22:42

Pekné herecké obsadenie, zaujímavo obnovený film po pôvodnom Jumanji. Ale aj tak sa mi to celkom páčilo boli tam niektore vtipné scény, a dobre spravené efekty, trocha ma ale štval ten happyend ktorý mali tí dvaja(Spencer a Martha) to ma celkom sklamalo ale inak to bolo super.

• 10.3.2018  22:38

Nádherná komédia s príjemnou zápletkou a peknými vtipmi.

• 11.2.2018  13:26

Vynikajúci a v celku vtipný film.

• 2.2.2018  13:42

Úplne priemerný film s ale celkom dobrými efektami ale aj tak dosť predvídateľný. A prečo sakra keď sa snažili zachrániť planétu zem tak posielajú do vesmíru raketoplán len s jedným pasažierom ?

• 6.1.2018  12:54
    Childhood's End (TV seriál) (2015)

Seriál v celku dosť zaujímavý a mal aj dosť prekvapivý koniec takže po dejovej stránke super, herci super, a efekty taktiež super.

• 6.1.2018  00:23

Aj tá jedna hviezda je za efekty pretože už to podľa mňa absolútne stratilo na kvalite. Dej kompletne už slabý a tu herečku už mali nechať zomrieť v predošlom filme a nie ju znova oživiť takže škoda času na tento film

• 2.1.2018  13:50

Veľká škoda toho konca

• 2.1.2018  13:40

Jediné čo sa dá povedať že bol aspoň trocha vtipný nič viac

• 2.1.2018  13:35

Komédia ako žiadna iná

• 2.1.2018  13:29

Z tohoto filmu som vážne celkom príjemne prekvapený. Boli tam fakt vydarené scény, vtipné momenty atď.

• 24.11.2017  19:33
    Hans Zimmer v Praze (koncert) (2017)

Grandiózny koncert. Proste nemal chybu

• 25.10.2017  20:52
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Bezpochyby pre mňa jeden z najlepších komedialnych seriálov vôbec. Super nápady, a prevedenie. KVALITKA

• 17.6.2017  20:45

Vinikajúci film. Mne sa to zdalo náramne ftipné a zaujímavé ja tomu nemám čo vytknúť. Proste geniálne

• 24.5.2017  06:35
    Miami Vice (2006)

Podľa mňa je tento film príšerný nijak sa neodlišuje od ostatných podobných filmov a v ničom není originálny všetko čo poskytuje sú deje spojené z iných podobných filmov. Kvôli tomuto je to podľa mňa úplná strata času.