• Thriller

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Western sice nepatri mezi me nejoblibenejsi zanry, nicmene par filmu tohoto zanru mam v oblibe. A diky charismaticke dvojce Bale-Crowe , napinavemu deji a spadu, zaradim mezi ty oblibene i tento. Priznam, ze zaver vypadal uz hodne slabe, ale stacilo ono hvizdnuti na kone, aby byl vytazen z debility a dostal chytrou, temer happyendovou tecku.

Až na krev (2007)

Daniel Day Lewis je dabel!!!!!!!!! Neuveritelne herectvi. Paul Dano ,me prekvapil. Film pro narocnejsiho divaka.

Mé druhé já (2007)

Film celkem dobry, ale zoufale neoriginalni ...prijde mi ze jsem to uz nekde videl. Pockejte, no jiste :) ...Death Wish ( r.1974!! ) A co treba Taxi Driver? Zda se mi ,ze Foster od jeho natoceni hlodala touha, zahrat si podobneho tvrdaka. Bohuzel, neni De Niro. 60%

Štěstí na dosah (2006)

Will Smith nam dokazuje, ze sve herectvi povysil od dob Fresh Prince na vysostnou pozici! Krasny a dojimavy pribeh cloveka, ktery si za zadnou cenu nepripripousti mozny neuspech, ktery veri a jde vytrvale kupredu ,pres spoustu strasti a prekazek s cilem, najit stesti. Krasny a poutavy film..

Ken Park (2002)

Hlavni snahou rezie bylo zrejme sokovat a dostat film do podvedomi.Coz se take podarilo. Ale to je asi tak vsechno. Sveho casu vzbudila vlnu odporu a nevole Velka zranice, lide z festivalu houfne odchazeli. Jenze.. Doporucuji, porovnejte tyto dva filmy a udelejte si okenko, co je umeni a co je brak.

Šňup (2002)

Dve hvezdy s odrenyma usima a to jedine za par svetlych bodu- Rourke, Roberts a byvala krasna zpevacka z Blondie - Debie Harry.

Eso es (1982)

Tuto komedii, nadechem pripominajici Funesuv Velky flam, ci znamou Sedmou rotu, jsem dlouho opomijel.K memu prekvapeni naprosto nepravem! Mily,dobracky a usmevavy Jean Paul,jeho pohyby a kaskaderske kousky- nezklamal ! Take heilujici kukacka-orlice, zidovska rodinka hrajici Hitlerovi zidovskou hudbu a dale bavoracke tanecky :) I pres vsechnu legraci je ve filmu nekolik chytrych,vaznych,protivalecnych poukazu, skrytych jednou za Bebelovu vtipnou hlasku /s pritelem nem.generalem v hotelovem baru/ ,ci jako metaforu s medvidkem/ malemu Simonovi na uteku/ , a to tak sikovne podanych, ze zanr komedie nikterak nenarusi. Bez vahani pet hvezd..

Četník ve výslužbě (1970)

Davam *** + pul hvezdy za scenu u niz se vzdy pobavim. Zhuleni cetnici, miluji te a Fugasovo "Ja Vas taky" !! :-)))

Život v sedmém nebi (1996)

Dalsi z mych zasadnich filmu a srdecnich zalezitosti. Podivejte se na sebe z odstupem, jakoby pohledem nekoho jineho.Ze mate najednou jine zivotni hodnoty? Zijete stereotypem? Udelejte neco. Treba neco tak banalniho, jako skocit ze skaly do vody, rozbit okno a na par chvil se zblaznit. A zacnete zit ...

Konkurenti (1992)

Film plny tech nejlepsich hercu, skvela podivana a brilantni herectvi stare (Lemmon ) i nove skoly!