Mandalorian (2019) (seriál)

Rozhodně to má i své slabší chvilky, ale jako celek to rozhodně funguje. Mando je sympaťák a "malý Joda" je úžasný a hrozně roztomilý.. Za mě 85% až 90%. Rozhodně stojí za shlédnutí, pro lidi co mají rádi star wars je to povinnost..

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Hodně slabé, 3 sestra (jako postava). Nesympatická až iritující, špatně napsaná. Obi-wan je více jak polovinu série za hrozného budižkničemu. Leya je jako dítě je celkem uvěritelná vzhledem k chování ve filmech. Za mě max 60 %. BOBA FETT nebo MANDALORIAN jsou mnohem lepší, po příběhové stránce. Tento počin se moc nepovedl podle mého názoru.

Black Widow (2021)

Nejslabší marvelovka. Nezáživná nuda.

Batman (2022)

Max 3 hvězdy a to ještě s odřenými uši.. A takhle dlouhou stopáž si to rozhodně nezaslouží.. Obyčejná kriminálka v Gotham city.. Asi nejsem cílová skupina.. Na mě to rozhodně nefungovalo..

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Tohle jsem nečekal.. Milé překvapení, ano je to plně klišé, ale moc pěkně to spolu ladí.. Rozhodně doporučuji..

Úniková hra: Turnaj šampiónů (2021)

Začátek byl celkem napínavý a vypadalo že se to bude ubírat dobrým směrem, ale čím déle se člověk dívá, nechápe jak je možné že je to horší a horší.. Za mě si tenhle díl mohli odpustit.. Za mě 40%

Eternals (2021)

S odřenými uši 4*. Potenciál to mělo jako blázen, ale nějak mi to rozložení událostí nesedí. Asi hodně dělá fakt, že jde o produkt Marvelu a proto člověk v tomto směru méně shovívavý k chybám. Film jako takový není špatný, ale humor který zde měl být prostě nefunguje. Budování napětí taktéž celkem pokulhává. Akce zde mohlo být více.. Za mě 70 %, ale jak píši na začátku s odřenými uši. Rozhodně se mi líbí přirovnání k egyptskému, křesťanskému, indickému božstvu (titulková část)

Silicon Valley (2014) (seriál)

Pár zajímavých postav. Zajímavý děj točící se kolem startupu a jeho strastech. Humor je zde na styl prciček což někdy je spíš na obtíž, ale je možné že už jsem možná starší než si připouštím. Zkrátka asi nejsem úplně cílovka tohoto seriálu.. Ale jako celek se mi to líbilo. Za mě lepší než průměr. Takže 75%

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Že všech 3 dílů je tento nejslabší. Když to ale srovnou se současnou filmovou tvorbou v tomto žánru, pořád je nadprůměr. Takže sice dávám 4* ale je to jen kvůli tomu že konkurence to umí bohužel hůř, a tento film ač je slabší (než jeho 2 starší sourozenci ) má mých 70% s odřenými uši..

Mr. Robot (2015) (seriál)

Těžký výmaz mysli. Rozhodně se musí tomuto seriálu nechat že si umí pěkně pohrávat s představivostí diváka.. První dvě série jen vykládá na stůl mnoho otazníků a na žádný z nich neodpoví, což diváka udrží v napětí, ale mě to i zároveň dost štvalo. Do posledního dílu mě nepřestal překvapovat, za to klobouk dolů. Má hodně co nabídnout a asi chápu proč je tento seriál tak oblíbený, ale za mě to plný počet není. Můj verdikt 75-80 % rozhodně můžu doporučit lidem co mají rádi konspirace, nečekané zvraty a nebojí si na odpovědi pár sérií počkat.