Pán času - Eve of the Daleks (2022) (epizoda)

Čo s týmto seriálom robíte? Z kultovej telefónnej búdky sa stáva odpadkový kôš. Brr.

Irčan (2019)

„Nikto ani necekol, To je celkom nezvyčajné. Keďže traja ľudia väčšinou udržia tajomstvo len vtedy, keď sú dvaja mŕtvi." Na mňa trochu pridlhý, ale špičkový mafiánsky trhák.

Černobílá spravedlnost (2017)

Po dlhej dobe opäť film, ktorý vo mne rozvíril vášne. Skvelý herecký výkon Willa Poutera ma takmer prinútil pohladiť monitor päsťou. Krásna ukážka toho, ako zlyhal štát, štátne orgány, ale hlavne ako v Detroite zlyhala ľudskosť. 90%

Trojská Odyssea (2017)

Partia kamarátov, ktorá sedí v krčme sa rozhodne natočiť film. Spočítajú zvyšné drobné, ktoré ešte neprepili a z toho rozpočtu skúsia natočiť 90-minútový trhák. Odyseus a jeho armádu predstavuje jedna bárka a 4 chlapi. Dialógy medzi hlavnými postavami sú na úrovni drobcov komunikujúcich spolu v materskej škôlke. Ak by tam niekto na konci filmu nabehol s maturitným tablom, tak poviem že fajn video. Ale ak to mám zhodnotiť ako plnohodnotný film natočený v 2017, tak to je slabý podpriemer. 33%

Lucifer - Ďábel na mou čest (2018) (epizoda)

Dúfam že sa dohodne na spolupráci a dôjde k natočeniu ďalšej série. Pretože diel to bol tak na 80% a mnoho vecí nebolo dokončených. Takto by nemal podľa mňa vyzerať ukončený seriál.

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Prvá polovica filmu fajn, vyzeralo to ako ďalší dobrý katastrofický film,s perfektnými scénami zo supermodernej stanice no a potom sa to všetko pekne dokašľalo. Typické americké prvky zmenili film na tradičnú rozprávku s extrémne šťastným koncom, kde všetko najviac dobabrané sa s najväčším šťastím sa opravilo, všetky hlavné postavy sa šťastne zachránili a samozrejme zachránili aj svet. Jemne sa zabudlo na všetky tie mŕtvoly a všetko s tým spojené... Andy Garcia absolútne nepresvedčivý v roli prezidenta. Raz mi to vidieť bohate stačilo 50%

RYTMUS sídliskový sen (2015)

Som rád keď pozerám na hodnotenie filmu, že ľudia na SK/CZ scéne ešte majú nejaký vkus a kus zdravého rozumu. Mne z toho filmu sršala jedna veľká faloš. Aj tých pár pravých emotívnych chvíľ bolo "upravených" tak aby Rytmus z nich vyšiel v čo najlepšom svetle. Otázkou vo filme, keď sa pýtal čo znamená tá slabšia žltá a silnejšia žltá na mape mi potvrdzuje, že je jedno koľko toho máš v hlave, na zarobenie veľkých love rozum vždy nie je dôležitý. A to Rytmus dokáže. Z hovna zarobiť veľké love, v tom klobúk dole. Ale film ako celok celé zle. A tie posledné scény v Indii. No blé.

Coco (2017)

Ako staršiemu divákovi mi táto rozprávka nepriniesla skoro žiadny filmový zážitok. Prvú časť filmu som sa nudil, pár minút ma to asi aj v kine zmohlo na spánok. Druhá časť už bola o niečo zaujímavejšia ale aj tak to nebolo nič moc. Slovo komédia v tomto filme je komédiou samou o sebe. Vtipných chvíľ bolo minimum. Cez to všetko je to aj tak pekná rozprávka. 50%

Temná věž (2017)

Ono to tak aj vyzerá keď sa z filmu robí kniha. Skrátené a zostrihané všetko čo sa len dá asi aby sa ušetrilo. Ak sa robím film z knihy tak nemože sa všetko nasúkať do jednej časti a nie to ešte do 90 minútovej. Škoda pretože prvá polovica filmu začínala ešte ako tak, potom to šlo dolu vodou. Mohlo to byť oveľa lepšie :) 50%