Normálna rodinka (2008) (seriál) odpad!

aj odpad je privelmi dobre hodnotenie...

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Serial s podobnou tematikou ako anglicky IT Crowd, akurat je tam vacsi doraz aj na fyziku, komiksy a tito typci su este viac "nerdovski" :D Na prvy pohlad je vidno aj velkost v rozpoctoch. Nema v sebe az tolko humoru ako IT Crowd, no da sa mu to urcite prepacit...skvele vypracovane postavy - od Howarda az po Sheldona, ktory je stvarneny neskutocne dobre...az je mi tazko uverit, ze Jim Parsonsi ho len hra :) Po 8 castiach druhej serie svoje hodnotenie znizujem na 4*

Úhel pohledu (2008)

Vantage Point bol filmom, na ktorý som sa dosť tešil. Pred pozretím som bol v očakávaní a to hneď z niekoľkých dôvodov. Jednu z hlavných úloh hrá Matthew Fox, známy zo seriálu Lost a bol som zvedavý na jeho herecký výkon v celovečernom filme, navyše v akčnom thrilleri. Ďalším ťahákom bolo zaujímavé spracovanie. Film je natočený ako pohľad ôsmich ľudí na jeden incident (z toho aj ten názov Uhol pohľadu).Zámerom filmu a všetkých tých návratov bolo diváka zamotať a prinútiť ho rozmýšľať, zatiaľ čo sa na povrch dostávajú nové fakty. Dej je však dosť prezieravý a scenár slabší, takže keď sa dej vráti na začiatok už tretíkrát, začína vás to nudiť. A nudné to ostáva až do konca. Z mizérie vás nevymaní ani záverečná, dobre spracovaná automobilová naháňačka.Samozrejme nesmie chýbať typický hollywoodsky happyend a honorovanie amerického prezidenta. Vantage Point má zaujímavý nápad, no autori filmu zlyhali pri spracovaní tematiky a rozvinutí tohto nápadu. Takisto mohol viac priestoru dostať aj v súčasnosti veľmi populárny Matthew Fox.

Klub rváčů (1999)

Film, ktory som chcel vidiet tolkokrat, ale nikdy to nevyslo. Az nedavno...co povedat? bol som uchvateny...velmi zaujimavy film so skvelym Nortonom a aj Pittom, velmi zaujimavo natoceny s velmi zaujimavym obratom. Myslím, ze spomenutie slova zaujimavy v jednej vete trikrat hovori samo za seba :) cize jednoznacne zaujimavy film! :)

Čarodějky (1998) (seriál)

Serial, ktory sa da pozerat ak si ho pustite v pozadi. Ak by vsak mal byt jedinou zabavou v case pozerania, tak vas bude nudit. Esteze je tam prekrasna Alyssa Milano a neskor aj Rose McGowan :)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Ked som si prvykrat pustal tento serial, mal som trochu obavy...vystrasil ma jeho popis - komedia/romanticky. To prve je skvele, no ten druhy zaner nejak nemusim :) Nastastie po par minutach zo mna vsetky obavy opadli a musim povedat, ze tento serial je na najlepsej ceste stat sa kultovym, porovnatelnym s Priatelmi. V mnohych ohladoch je dokonca ovela lepsi ako Priatelia...urcite viac humoru a samozrejme Barney! Jedna z najlepsich postav aka kedy v serialoch bola :D frazy ako suit up alebo it's gonna be legen...wait for it...dary su proste skvele :)

Volání o pomoc (2007)

Pred týmto filmom som si nedokázal Adama Sandlera predstaviť v dramatickej úlohe, preto som nevedel čo mám od tohto filmu čakať. Bol som však unesený a je to jeden z naozaj mála filmov, pri ktorom som sa rozplakal.

Eurotrip (2004)

Väčšinou sú tieto americké teenagerské komédie dosť trápne, no pri tomto som sa dosť nasmial aj pri 5. pozretí. Navyše filmu dominuje skvelá pesnička Scotty doesn't know.

Láska přes internet (1998)

Príjemný film, na ktorý sa výborne pozerá aj napriek dlhšiej minutáži. Nie som veľkým fanúšikom romantických filmov, no tento mám veľmi rád a nevynechám ho, ak ide v televízii :) páči sa mi námet s knihami, Tom Hanks je super ako stále a Meg Ryan proste romantické filmy sedia.