MossIT

MossIT

Student

• 23.5.2008  21:55
    Kyle XY (TV seriál) (2006)

Na doporučení mého spolužáka, který do mě asi dva týdny ryl abych si to pustil, jsem shlédl první sérii. Nijak extra odvařenej z ní teda nejsem. Samotný úvod, kdy se seriál tváří jako pohodový rodinný seriál a Kyle poznává jaké to je být člověkem je skvělý, ale to co přijde v zápětí snad tvůrci nemohli myslet vážně. Neskutečně hloupé, trapné, naivní a rádoby tajemné pátrání po Kyleově minulosti si tvůrci mohli opravdu odpustit. 6/10

• 7.10.2007  16:13
    Silent Hill (2006)

První polovina filmu je vynikající se skvělou atmosférou a napětím bohužel s přibývajícími minutami a postupným odhalováním "zla" všechna ta atmosféra upadá... Ale i tak musím dát 4* už jenom kvůli té první polovině :)

• 5.4.2008  09:17
    Temný obraz (2006)

Na rozdíl od Renesance zde nevystřihli děj na úkor skvělé vizuální stránce, takže za 4*

• 8.3.2008  00:48
    Larva (TV film) (2005)

Po sečtení všech kladů a plusů tohoto výblitku jsem došel k číslu 0...

• 26.9.2007  21:29

Slušné...

• 26.9.2007  21:17
    Tam někde (TV seriál) (2005)

Po dlouhé době, co vlastním tento seriál jsem se odhodlal si pustit první díl a obávám se, že už si ho zase na dlouhou dobu nepustím... Ze všeho nejvíc mi vadila hudba, která se sem vůbec nehodí, dále mně znechutil nepovedený dabing (drsný voják ptající se: "Kde se tu můžu vykadit?"), herecké výkony nejsou taky zrovna oslňující. Jinak po technické stránce skvělé, také co čekat v době, kdy se dá natočit téměř vše... Až seberu zbytek odvahy co ve mně je a pustím si další díly, možná změním názor, prozatím 1*

• 22.3.2008  21:36
    V pasti (2005)

U tohoto filmu závisí na jedné věci, která je pro tento film naprosto zásadní. A to, že buďto budete skvělé Ellen Page její roli věřit a nebo jí ju věřit nebudete a budete jen nechápajíc kroutit hlavou. Já jsem ten první případ. Jen co jsem Ellen Page poprvé uviděl spadla mi čelist a já jen otrocky hltal každé slovo, které řekla. A kdo by to kdy býval řekl, že se někdy budete bát 14-tiletý holky...

• 18.12.2007  17:23
    Venom (2005)

Už mě vážně začínají srát tyhle sračkoidní, klišovité, stokrát viděné rádoby horory.

• 15.1.2008  18:07
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Po prvních přibližně 14 dílech jsem byl nadšený, konečně pořádný seriál, který dokáže člověka přibít do sedačky a už nepustit, skvělý scénář, postavy, kvalitní herecký výkony, moc pěkný kukuč Millera... A teď přijde to velké "ALE"... Totiž po těch 14 dílech si každým dalším dílem říkáte, že je to všechno pořád dokola a dokola, jenom nastavovaná kaše a hra scénáristů o nejpřekvapivější vylízání se z problémů... a ten Millerův neustále drsňácký výraz, bez sebemenšího náznaku nějakých emocí, který jsem mu ze začátku tak žral, se mi znechutil takovým způsobem, že ke konci druhý řady, jsem ho už nemohl pomalu ani vidět. O sračkoidnosti druhý série se snad ani nebudu vyjadřovat. Jedinými klady jsou tak postavy T-Baga, Paula Kellermana a přítomnost mého oblíbeného Williama Fichtnera.

• 27.2.2008  18:33
    Bill Bailey: Part Troll (TV film) (2004)

Říkám to s lítostí, ale nudil jsem se.

• 16.12.2007  10:58
    Farscape: Mírová operace (TV film) (2004)

Dlouho jsem váhal, kolik mám dát hvězd. Pokud bych hodnotil objektivně asi bych dal 3 hvězdy, protože to přeci jenom bylo přeplácané, až moc "nucených" srdceryvných pasáží a nechytlo mě to jako některé epizody seriálu, když si ale vemu, že jsem u tohoto seriálu strávil kus života a hltal jsem jeden díl za druhým tak musím dát 5 hvězd!

• 25.11.2007  10:56

Nejhorší seriál všech dob! Tak takhle nějak by mohl reagovat někdo, kdo nezná partu okolo Grahama Linehana, Richarda Ayoade, Matta Berryho, Matthew Holnesse a dalších a nebo někdo, kdo to prostě nepochopil (viz. ..Lucas.. nebo HellFire). Kdo tyto pány zná musí opět uznat, že to jsou géniové, kteří si dovolí záměrně natočit tak špatný seriál, který si utahuje skoro ze všech seriálů, zejména těch hororových, akčních, scifi, policejních, romantických, lékařských (no prostě ze všech:-)) až se z něj stane kultovní věcička! Těch 93% tady a na IMDb si právem zaslouží!

• 2.2.2008  22:27

Hodně slabý odvar Nema...

• 7.9.2007  17:10
    RRRrrrr!!! (2004)

Demokracie je sice krásná věc, ale toto si nezaslouží nic víc než zakázat, spálit všechny kopie a herce s kulisama poslat na Omegu III !

• 5.9.2007  14:44
    Shrek 2 (2004)

Pro mě největší filmové zklamání z pokračování posledních let! Shreka 1 už nikdy nic nepřekoná a snaha tvůrců vytřískat z lidí co nejvíc prachů pohřbí tohoto zlobra nadobro!

• 29.10.2007  20:11

Jednou jsem se zasmál.

• 2.12.2007  20:53
    Uvolněte se, prosím (TV pořad) (2004)

Když to porovnám s ostatními pořady co běží v TV, tak nemůžu dát míň než 5*

• 2.2.2008  08:10

Důkaz, že se stupidní kriminálka dá natočit i jinde než v Německu...:-)

• 25.1.2008  18:29

Viděl jsem to jenom jedním okem a vůbec mě to nezaujalo... budu se na to muset podívat ještě jednou a tentokrát pořádně.

• 7.9.2007  16:53
    Liga výjimečných (2003)

Jak řekl/napsal POMO: Bezpochyby najdebilnejší a najpreplácanejší veľkofilm svojho druhu.

• 7.10.2007  15:27

Hraná úvodní animace z NFS, která postrádá jakýkoli náznak logiky a nejvíce selhává v tom na co nejvíc sází a to honičky!

• 16.12.2007  21:55
    Star Wars: Clone Wars (TV seriál) (2003)

Tento seriál má 25 dílů, které byly sestříhány do dvou přibližně jedno hodinových filmů. Je zvláštní, že první film tvoří 20 tříminutových dílů a druhý film ze zbylých 5 cca 15-ti miutových dílů. Děj vyplňuje období mezi epizodou 2 a 3. Seriál je plný akce, avšak bohužel pro mě váznou dialogy a konverzace celkově tu moc není, ono také od tří minutové epizodky očekávat delší smysluplné dialogy je blbost (jeden tam je a ten je skvělý, ještě teď po dvou měsících si ho pamatuju a kdykoli si na něj vzpomenu tak se minimálně pousměju), ale pokud se budete dívat na slepený film tak to hodně vadí. Vizuální stránka seriálu je výborná co také čekat od SW že? Avšak styl animace nemusí sednout každýmu. Pro mě 7/10.

• 4.1.2009  00:55
    24 hodin (TV seriál) (2001)

První série - Občas lehce natahovaný s řadou klišé, ale nenudil jsem se. Nejslabší mi přišla dějová linie s Teri a Kim, která mě po 10. únosu začla upřímně srát a chvílemi jsem si i říkal, ať už je ksakru zabijou. Všechno ale vynahradil výborný závěr. 7/10 je tak akorát. Druhá série - O třídu lepší než první. Akčnější, napínavější, monstróznější. Narozdíl od první série my tady žádná dějová linie nepřidala, že by tam byla pouze proto, aby se vyplnilo těch 24 hodin. No možná zase ta s Kim. Kdyby ji v první díle zabili, nic by se nestalo. 10/10

• 12.10.2007  23:06
    Kancl (TV seriál) (2001)

Klobouk dolů pane Gerveis!

• 24.9.2007  15:49

1* kvůli Lucy Liu...

• 5.10.2007  15:02
    Farscape (TV seriál) (1999)

Mezi nenáročnými dobrodružnými seriály typu Star Gate, Charmed, Buffy the Vampire Slayer atd... je tento seriál něco jako zjevení, skvěle zahrané postavy, výborné dialogy a neuvěřitelná originálnosti. Pro mě určitě nejlepší seriál z těch horších seriálů:-)

• 24.2.2008  19:32
    Nejúžasnější videa světa (TV pořad) (1999)

Jelikož jsem škodolibý hovado, dávám za 4*:-)

• 3.2.2008  16:56
    Spaced (TV seriál) (1999)

Jeden z nejslabších britkomů co jsem zatím viděl... Asi nejslabší na celém seriálu jsou postavy, za celou tu dobu mi nepřirostli vůbec k srdci, až na Tima s Mikem (Simon Pegg a Nick Frost - budoucí hlavní představitelé Hot Fuzz a Soumraku Mrtvých), mezi nima ta chemie prostě funguje:-) Další co mě vadilo, bylo divoký tempo a střihy, čímž je taky Edgar Wright pověstnej, že? Někdy mě štvala hudba (hráli Oasis, takže se není čemu divit...:-)) Ale na druhou stranu bylo několik geniálních dílů a gagů, které jsou většinou spojeny s Mikem, ale ten se v seriálu vyskytuje minimálně...:-( 4,5/10

• 2.3.2008  19:18

Když jsem to viděl bylo mi asi 12, takže mě ta atmosféra naprosto pohltila, navíc sem se na to díval s tím, že je to opravdu opravdové... Znovu už to radši vidět nechci, nechci si kazit dobrý mínění...

• 20.9.2007  18:51
    Noc v Roxbury (1998)