Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 4 body
breeder
Eric Clapton
Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Dobrodružný
Fantasy
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Německo
Velká Británie
Francie
Slovensko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hon na ponorku
(1990)
Smrtonosná past
(1988)
Firma
(1993)
Křižovatka smrti
(1998)
Dej si pohov, kámoši
(1993)
Skandální odhalení
(1994)
Smrtonosná zbraň 4
(1998)
Rysavá jalovica
(1970)
Stopy ve sněhu
(1997)
Vetřelec
(1979)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
DJ Rocco iNc
159marecek
padrick
SemaforUhni
Asko1