V síti (2020)

Je dobře, že se udělala toková osvěta. Někteří si možná neuvědomují, co se na internetu děje, takže rozhodně pecka, že se do toho někdo pustil. A respekt herečkám!

Případ Sloane (2016)

Tento film je opravdu dobrej, já bych správně asi neměl hodnotit, protože to je chyba ve mně, že dávám nízké hodnocení. Celá myšlenka je super, jen prostě mně to vůbec nesedlo a nedokázal jsem se dostatečně soustředit. Například konec byl teda epickej, ale ten průběh... mně to nějak nesedlo. Ne dnes. Někdy to zkusím znovu, a třeba to sedne líp. :)

Raya a drak (2021)

Neskutečně milý. Krásnej vyspělej příběh, kterej přichází s poselstvím, že někdy je třeba odpustit a důvěřovat. O animaci není potřeba mluvit mnoho, ta je skvostná. A k tomu ještě dobré úhly "kamery" doprovázené skvělým soundtrackem. Jednotlivé postavy si okamžitě zamilujete, nebo aspoň já si je oblíbil. Nicméně není to až tolik převratný, abych tomu dal za plnou.

Casino (1995)

Luxus... Scorsese je prostě pan režisér. De Niro, no to byla role přímo pro něj. Jinak náhled do této sféry a způsob, jak je nám to odvyprávěno, to je úplně krása to sledovat. Jediné co, že stopáž je natáhlá a poslední třetina by pro někoho už mohla být trošku nudná, ale ten konec je pak moc příjemnej, takže spokojenost.

Cashback (2006)

Režisér Sean Ellis je prostě eso! Je to 3. snímek, co jsem od něj viděl a paradoxně jsem koukal od nejnovějšího po starší, každopádně i na potřetí se mi potvrdilo, že tento rejža umí. Pokud jste si o tomto snímku něco zjišťovali, může to vypadat dost bizarně, a ano, jsou tam bizarní chvíle, ale věřte mi, že je to milý, úžasně natočený kousek. Film, u kterého jsem se upřímně smál a to nejen díky úžasným scénkám a dialogům, ale také díky tak skvělému hereckému ansámblu, který tu hraje na jedničku.

Jako v bavlnce (2020)

Mohli bychom zde spekulovat, zda se to takhle mohlo stát a jestli by to dopadlo tak, jak to dopadlo, ale tohle všechno mohu v klidu přehlížet, protože to byla pecka. Od samotnýho začátku mě to chytlo. Žena, která využívá staré lidi, avšak jednou narazila. Jen samotný to téma je tak skvělý, no prostě parádička. :)

WandaVision (2021) (seriál)

Tak dokoukáno. No tak první díly byly moc v poho, vůbec mi sitcomovská atmoška nevadila, naopak. No a potom postupné odhalování podivností, to mě taky moc bavilo. Ale co to najednou udělali s posledním dílem? co to sakra bylo? ten poslední díl mě teda dost mrzí. Některý pasáže fajn, ale ten cgi bordel a to jak to tam vůbec vymysleli, no nesedlo mi to... no ale když to vezmu jako celek, tak jsem si každý pátek seroš užíval, takže tomu 4 dám.

Sedm životů (2008)

Silné a extrémě dojemné. Tento příběh se dotkl mého srdce. Úžasný emotivní konec...

Greyhound (2020)

Nebylo to vůbec špatný, to netvrdím, ale tohle prostě není úplně můj šálek kávy. Jako fajn pohled do bitvy na moři, ale emoce mi nějak nešrotovaly a že by to bylo nějak supr záživný, to se prostě nedá říct.

Já, Tonya (2017)

Luxus! Poctivě natočený drama! Ta atmosféra mně teda fakt sedla, tohle se povedlo. Margot Robbie hraje skvěle.